reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Czerwiec 2011

reklama
anapi - może lepiej kupic no spe i sprowadzić do niemiec, żeby nie było strachu że nie masz jej?
justynka - bidulko, tak myślałam że chyba za duża będzie ta sukienka :) ale skoro możesz odesłać i ci zwróci kase to super :)
Renotka - ja wyszukuje sobie różnych zleceń przez internet, najczęściej na gumtree lub oferii..i w sumie robię wszystko na czym się znam :) plakaty, bannery, jakieś reklamy, marketing w każdej postaci, administrowanie sklepami internetowymi i około informatyczne różne bzdety :-) jakieś takie szczęscie zawsze mam że jak złapie zlecenie to zzwyczaj trwa to długo...od początku ciąży wolne miałam tylko w grudniu kiedy musiałam leżeć :) Więc próbuj :tak:

ja pospałam prawie 3 godziny !! masakra....troszke za długo jak na poobiednią drzemkę...ale tak mi się dobrze spało i śniło o przytulankach.... :) nie mogę się doczekać kiedy dojdę do siebie po porodzie, bo w ciąży nie jest tak fajnie...od razu idzie się zasapać i zasnąć ehe :)
 
Cinamon, racja, wyleciało mi z głowy, ze z rodzicami mieszkasz.. Hmm powiedz, a Twój mąż nie dostanie kilku dni wolnego, jak pójdziesz do szpitala? Moze ewentualnie mama będzie mogła wziąć wolne? A może Jakaś bliska przyjaciółka/siostra/kuzynka/sąsiadka mogłaby wziąć Jasia na kilka dni?
Wiem, ze Twoja rodzona siostra też jest w ciąży, a jak termin? Też na czerwiec? Może ona? Nie wiem, sporo jest możliwości i na pewno znajdzie się jakieś wyjście...
 
Zeberko siostra też czerwcówka , tyle że 2 tygodnie wcześniej :) Mąż prawdopodobnie za miesiąc zacznie nową prace, więc nie ma mowy żeby brał wolne tak od razu. Przyjaciółka dopiero wróciła do pracy po macierzyńskim więc też odpada, mama to nie miała wolnego od 30 lat hehe, roboty tyle że już ledwo wyrabia, codziennie ostatnio wraca po 22! Ale może w czerwcu będzie lżej jakoś. A może znów przenoszę i urodzę w lipcu? Wtedy to już naprawdę lżejszy czas jeśli chodzi o pracę. Wierzę że wszystko się ułoży , oby tylko bez komplikacji i bez leżenia w szpitalu bo wtedy to nie wiem co zrobię. Po porodzie jak będzie wszystko dobrze to wyjdę dzień lub dwa.mam nadzieje że się świat nie zawali:-D

Silva miłego świętowania z mężem :)

Ironia no to sobie pospałaś ! zazdroszczę bo ja tak nie mogę.Zawsze kiedy jestem śpiąca to Jasiu nie ma ochoty, a kiedy zależy mi żeby nie spał bo np musimy gdzieś jechać to on w kimono idzie a ja go musze na śpiocha ubierać i nieść do samochodu.

Mąż dzwonił że zaraz kończy pracę, więc lecę podgrzać obiadek
 
a jak wy widziałyście to,że ona jest za duża? przecież na tych zdjęciach wyglądała na małą?:no:
ja jakaś ślepa jestem..
i jeszcze chciałam teraz kupić sobie rybaczki,ale już sama nie wiem...
 
Dziewczyny ale sie rozpisałyscie (jak zawsze) ;-)
Ja wróciłam tato kochany powoził gdzie trzeba i kupiłam sobie spodnie rybaczki i fajną tunikę w komisie napasowałam i wszystko ok :-)
Justynka a ty nie masz jakiegoś komisu lub grosika z odzieżą ciążową obok siebie?
 
Dziękuję Wam Dziewczyny!

Cinamon, Mój Jasiek zapisany jest do przedszkola, ale od września, nie wiem czy 1 cały miesiąc by się nazbierał. Do tej pory zazwyczaj było tak, że jak już udało się, że chodził tydizeń, to potem 3 musiałam go leczyć... Z drugiej strony lekarka mówi, że izolowanie go też nie jest dobre, bo jeśli nie odchoruje swego teraz, to zrobi to w szkole... Nie wiem ile prawdy w takim podejściu,a le z Wiką rzeczywiście tak było, sporo chorowała w przedszkolu, a teraz w szkole nawet jeśli choruje Jasiek czy ja, ona jest zdrowa...
Tańszego laboratorum szukam, póki co wszędzie podobnie... aczkolwiek aspekt ekonomiczny jest tu najmniej ważny ;)

Dziękuję :) Czekam na trzecie ;)


Racja, zapomnialam o Wiktorii! :zawstydzona/y:
Ironia no powinnam kogos z rodziny poprosic zeby mi wyslali. Jutro jade do ginki i spytam czy w Dojczlandii nie ma jakiegos zamiennika, ktory mozna brac.
 
Ostatnia edycja:
Ja już poodkurzałam delikatnie żeby się nie przemęczyć, z M wróciliśmy z zakupków i teraz dalej sobie odpoczywam bo on walczy z płytkami w łazience.
U mnie właśnie przeszła burza i grad był, nie wiem jak ja to przeżyje jak teraz będzie okres burzowy a ja się strasznie boję :-(. Mam nadzieję ze do laptopa naładowanego piorunów nie ściąga :-(


co do tej sukienki,to słuchajcie,jak zamówiłam S" z H&M to naprawdę były "s",bo teraz już w nich mi ciasno,ale naprawdę ta sukienka była jak normalnie 5xl i nie przesadzam.poza tym miała 4 plamy jakby z krwi z przodu!pani napisała,że mogę ją odesłać,więc to uczynię,żadne pieniądze,ale zawsze mogę je wydac na coś innego.

narobię wam smaka:
rozmroziłam truskawki i je zmiksowałam z cukrem-zrobił się taki zimny sorbet i do tego bita śmietanka:tak:


Nio narobiłaś smaka, ja wynalazłam zamrożone malinki w lodówce i jutro zrobie sobie koktajl lub sorbet :-)
 
reklama
łłłłłłłłłłąaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny ja juz chce byc zdrowa!!!!!!!!!!! i zeby synek nie chorowal, zaczyna znowu kaszlec :-( az 3 dni "zdrowy" byl :-(
ja od miesiaca kaszle i mnie to juz WKURZA!
chlip chlip chlip :-(
 
Do góry