reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Napisał larvunia
czesc
albo trace koncydje siedzeniem w domu, albo ciaza juzwychodzi?
normalnie na 3 pietro myslalam ze nie wejde, zadyszki dostalam a jak wlazlam do gory poczulam fajki mojego i mnie cofac zaczelo na maxa....

noo z tą zadyszką też tak mam i ostatnio jakos ciężej mi się oddych ale niewiem czy to jest spowodowane ciążą :-)


Napisał Doris:-)
Dziewczyny, czy któraś z Was już coś przytyła????

ja przytyłam 2 kg.. :) a Ty ?



Witam was w Niedzielny poraner.. gryy jak ja nie lubie niedzielii!! :no:

od samego rana mdłości,mdłości,mdłości.... :-(
wy jak się czujecie ? :-)
 
reklama
Luisiana, Zebrra
- ja też przytyłam ze 2 kg, może nawet 2.5kg, hi hi. Jak tak będzie dalej to w czerwcu będzie na plusie ze 20 kg. I jak to potem zrzucić????
 
z Marcelkiem przytylam 30 kg :eek: ale przy samym porodzie zeszlo ze mnie jak z pilki powietrze hehehe - 10 ... pozniej chyudlam bo cycem karmilam... przestalam cycem karmic i zaczelam z nowu tyc :sorry:
przytylam najwiecej przyt samej koncowce ciazy, bo organizm wode zatrzymywal .... puchlam strasznie.
 
Oj, ja na temat tycia i chudnięcia też mogłabym niestety sporo powiedzieć... Z Jasiem przytyłam 20kg, do diety zmobilizowałam się dopiero jak miał rok, ale udało mi się schudnąć 40kg :) Teraz startuję z podobną wagą jak startowałam z Jasiem więc po porodzie też pewnie będę chciała zrzucić około 40....
 
4,5 miesiąca, ale miałam bardzo ostrą dietę i ok 3h dziennie ćwiczyłam... Niemniej jednak to było stanowczo za szybko, bo poleciałymi włosy, paznokcie, nabawiłam się awitaminozy i anemii...
 
reklama
Do góry