reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Alarm odwołany. Przez ostatnie 3h mierzę ciśnienie i mam baaardzo poprawne 125/75. Zadzwoniłam i wybłagałam nie jechanie do szpitala. Pomiar był zaraz po wejściu do luxmedu więc emocje plus zmęczenie zrobiły takie cisnienie. A pobyd w szpitalu jeszcze bardziej by mnie zestresował.
 
Percia uważaj na siebie i Zosiaczka

My z mężem po wizycie:-)
Mamy malutką kropeczkę w brzuszku(mąż mało nie płakał:-D)
Ale mamy szczęście to był pierwszy miesiąc starań i tak od razu za pierwszym razem nam się udało,aż lekarz się śmiał że mąż powinien porady dawać jak to się robi:-D
Termin na 19stycznia:-) jak przenosze to może w dzień babci,albo moje i teściowej urodziny wyjdzie:-)(dalej nie wierze że jestem cieżaróką-nie dociera:-D)-palenie automatycznie odstawione i nawet mnie nie ciągnie wcale<dumna>:-) pozdrawiamy:*
 
Hejka

milusia super ze wszystko oki, i kryuszynka jest w brzusiu :tak: i uwierz wreszcie :-) niedlugo pierwsze kopniaczki to wtedy juz nie bedzie watpliwosci :-)
anecznik u mnie kazda ciaza w sumie podobna, ale ja mialam bezobjawowe, i spokojne, takze to zalezy od kobiety :p wiadomo przed samym porodem to chyba kazda kobieta jęczy ze juz chce rodzic :p
Perfecta no to jeszcze Zosia niech w brzuszku siedzi a Ty! sie nie denerwuj :tak: ;-)


Kurde ale tu sie dzieje hehe :p
Moze uda mi sie powrócic na stale :tak: ;-)
 
reklama
Malduję sie jeszcze w dwupaku:)
Robimy zakłady???? Kiedy urodzę???? Do wygrania mieszanka herbatki mistrzowskiej jak któraś trafi w termin!
Wysłana oczywiście po porodzie:p bo teraz na pocztę mi straaasznie daleko... Do sklepu ledwo sie toczę a co dopiero dalej:)
Termin mam na 26 maja
Anecznik- Zdecydowanie potwierdzam że druga ciąża jest zupełnie inna. Z Jasiem leżałam a z Zosią , ponieważ jest Jas nie mam czasu na marudzenie jak mi cięzko i żle:p Bagatelizuje kazdy objaw :) ale mysle że ta jest łatwiejsza dla mnie bo i minęła szyyyyybciutko i po cichu mam nadzieje że i poród tak szybciutko minie ahahahahahahahaha I tego sie będe trzymać!!!!! :) A poczuć znów kopniaczki od wewnątrz BEZCENNE!!!! Ja z Jasiem przytyłam 29kg Z Zosią teraz już 6 bo schudłam przez ostatni miesiąc 2,5kg:) Także mam nadzieję cały czas że po porodzie będę PIERWSZY RAZ W ŻYCIU CHUDA:p:p:p:p A tak serio to pewnie chuda nigdy nie bedę ale choć wróce do wagi sprzed pierwszej ciąży:) Także Kochana DZIAŁAJCIE! i się nie bójcie!
 
Do góry