reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Perfecta - kciuki zaciśnięte &&&!!! ale to ekscytujące!!! czekamy na wieści kochana!!! życzę bezbolesnego porodu!!! (jeśli taki istnieje) :rofl2:
 
Perciu trzymaj się,,czekamy na Zosie:tak:

Nie dana mi jest nudna zwyczajna i beztroska ciąża:-(zaraz jade na pogotowie bo tak twardnieje mi brzuch i mam takie skurcze jak przed porodem,a to dopiero 5tydzień...aż płakać mi się chce...
 
Milusia - może to nic takiego? ja już kompletnie nie pamiętam jak to jest jak się jest w ciąży, ale wydaje mi się że miałam na początku takie skurcze jak przed okresem... więc nie martw się na zapas... trzymam kciuki za Zosię!!! :*
 
Milusia - może to nic takiego? ja już kompletnie nie pamiętam jak to jest jak się jest w ciąży, ale wydaje mi się że miałam na początku takie skurcze jak przed okresem... więc nie martw się na zapas... trzymam kciuki za Zosię!!! :*
to nie są skurcze jak przed okresem:no: to raczej jak skurcze jakie miałam za każdym razem jak trafiałam w ciąży z bliźniakami na oddział...
edit.
zadzwoniłam do mojego gina prywatnie na kom.i mówi żeby nic z tym nie robić jak to dopiero 5tc...:baffled: co najwyżej nospę...(która nic mi nie pomaga....!) i leżeć...na pewno z bliźniakami to ja się należę...aż dostanę odleżyn...
 
Ostatnia edycja:
perfecta ale mi sie cisnienie podnioso jak przeczytalam Twoj post!!!!!!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki z calej sily! oby bylo szybko i zebys bardzo nie cierpiala, ah Zosia zaraz bedzie na swiecie, a moze juz jest.......
milusia 3mam kciuki! bedzie dobrze, musi byc.........

rety! teraz moja kolej, ale wpadlam w panike.......
 
reklama
Do góry