reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
miałaś już badane markery nowotworowe?? dużo są podwyższone?

Gosiu, ja się na tym nie znam. Na razie dostałam tylko wyniki badania wycinków z szyjki macicy. W poniedziałek idę na badania do szpitala onkologicznego.

Dla mnie temat RAK jest zupełnie obcy, nie znam się :-(

Wiem tylko, że jest złośliwy.

Boję się jak cholera
 
Gosiu, ja się na tym nie znam. Na razie dostałam tylko wyniki badania wycinków z szyjki macicy. W poniedziałek idę na badania do szpitala onkologicznego.

Dla mnie temat RAK jest zupełnie obcy, nie znam się :-(

Wiem tylko, że jest złośliwy.

Boję się jak cholera

Nie było mnie tu chyba z pół roku.Wchodzę dzisiaj i jestem w szoku! Brak mi słów. Kasiulka trzymam kciuki za ciebie, abyś to cholerstwo wywaliła ze swojego organizmu! Dla mnie też temat raka jest obcy, ale zastanawiam się jak to się stało że nikt wcześniej tego nie zauważył u ciebie? Widzę że dopiero co rodziłaś, i przez czas ciaży w trakcie badań nikt nie zauważył?Albo przy porodzie? czy to możliwe że takie coś w ciągu dwóch miesięcy pojawia się ot tak? Straszne.... wszyscy tu trzymaja kciuki za ciebie
 
ale zastanawiam się jak to się stało że nikt wcześniej tego nie zauważył u ciebie? Widzę że dopiero co rodziłaś, i przez czas ciaży w trakcie badań nikt nie zauważył?Albo przy porodzie? czy to możliwe że takie coś w ciągu dwóch miesięcy pojawia się ot tak? Straszne.... wszyscy tu trzymaja kciuki za ciebie

tez jestem w szoku. Nikt nie wie skad to. Cała ciaze chodziłam do gina, rodziłam przez cc - nikt nicnie zauwazyl. Cytologia dobra... :-(
 
No to powiem Ci że już całkiem jestem skołowana!!!! Zawsze myślałam, że cytologia wykrywa takie stany nawet niezbyt zaawansowane...zawsze wiedziałam, że regularne wizyty u gina mogą pomóc w diagnozie jeśli coś niedobrego zaczyna się dziać. Przecież nie będąc w ciąży do gina się nie chodzi non stop! A ty chodziłaś co miesiąc!!! I nikt nie zauważył? To jest nierealne dla mnie :( Ja mam nadzieję, że może jednak w szpitalu powiedzą coś więcej, może się okaże że to nie złośliwiec?
 
reklama
Gosiu, ja się na tym nie znam. Na razie dostałam tylko wyniki badania wycinków z szyjki macicy. W poniedziałek idę na badania do szpitala onkologicznego.

Dla mnie temat RAK jest zupełnie obcy, nie znam się :-(

Wiem tylko, że jest złośliwy.

Boję się jak cholera

wiem ze mi łatwo mówić ale spokojnie poczekaj na badania, nowotwór wcześnie wykryty jest wyleczalny i wierze ze u Ciebie tez tak będzie, nie zakładaj najgorszego, akurat wiara i pozytywne nastawienie w tego rodzaju chorobie sa BARDZO WAŻNE!!!! Pomyśl o tych dwóch uroczych istotkach i dla nich na pewno wygrasz!

julia- w niektórych typach nowotworów pojawiają się specyficzne substancje chemiczne obecne w krwi, moczu, bada się ich poziom żeby określić miedzy innymi stopień zaawansowania choroby, każdy typ raka ma swoje markery i mojego męża badane były 3 markery i podwyższone były 4 razy niż jest norma
 
Do góry