reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka również i ja przyłącze się do słów pocieszenia choć pewnie marne ono w takiej chwili, domyślam się ze jest Ci cieżko, dopiero co urodziła się Majeczka i nie takie miałaś plany i marzenia na przyszłość... sama jestem w szoku i trudno mi w to uwierzyć... ale pamiętaj że masz dwie maleńkie, najukochańsze na świecie istotki, jesteś im potrzebna wiec pokonasz go !!! trzeba w to wierzyć, walczyć, napewno sie uda
całym serduchem jestem z Tobą, jeśli możemy jakoś pomóc pisz
 
reklama
Kasiulka - Kochana jesteśmy z TOBĄ!!! Proszę Cię tylko nie poddawaj się!!!! Jesteś na początku trudnej drogi!!! ALE UDA SIĘ DO CHOLERY!!!! UDA I KONIEC!!!! Masz dwie piękne dziewczynki dla których musisz żyć!!!! Kochana dasz radę!!!!! Nie dasz się temu dupkowi!!! Kochana modlę się i mocno trzymam kciuki!!!!
 
Rzadko zagladam ale nie takie wiadomosci chcialam przeczytac :-( Kasiu trzymaj sie dzielnie, przy tej chorobie wiara i chec zycia sa najwazniejsze wiec nie trac ich ani na sekunde! Jezeli lekarze nie widzieli zadnych zmian w czasie ciazy to musi to byc bardzo wczesne stadium, wiec szanse na wyleczenie sa duze!! Musisz w to wierzyc!! Jestem z toba myslami, mimo ze to tylko forum ale jestesmy juz tak dlugo razem i bedziemy walczyc razem z toba, pamietaj o tym!
 
reklama
ahhh miałam wczoraj coś napisać ale nie dałam rady.... zresztą teraz też nie jest łatwo
Kasiu wierzę że przegnasz tego zwierza gdzie pieprz rośnie! trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją rodzinę!!
 
Do góry