reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam się z rana

Zyrraffko a no na klach ma dziwne przebarwienia, miala je juz jak jej wychodzily te kly...kumpela mi mowila ze lepiej srawdzic, bo czasem sie okaze ze to pruchnica...i musi miec lakowane (czy jakos tam) kurcze oby nie,bo to oznacza ze bedzie miec czarne zabki;/

Lapisowanie, nie lakowanie. Hania niestety też ma takie próchnicowe plamki na zębach :-(
 
Witam!
Emalia - ja miałam torbiel 2 razy. raz długo przed ciążą - dostałam wtedy tabletki anty i się wchłonęła. Drugi raz miałam w ciąży z Misią - wtedy miała 5,5cm - dostałam luteinę i się wchłonęła koło 19 tygodnia.
Kasiek - Damiś cudowny! zawsze taki śmieszek?
Julia - daj znać czy to torebiel...
Gosiagro - uważaj na siebie... przeczytałam o Twoim zasłabnięciu i się przestraszyłam...


moje dziecko wczoraj usnęło po południu o 16 i spała 2,5 godziny... efekt - wieczorem nie chciała usnąć i płakała do 24:szok: koszmar...
 
Dziewczyny chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.


indeks.jpg
 
emalia trzymam kciuki za dobre wieści na wizycie!!
kasiek dobrze że ból przeszedł,serdecznie wspólczuje bo sama wiem jaki straszny ból przy migrenach i do tego nic nie pomaga ;/
a Damiś jaki cudny!! sama słodycz!!
gosia oby takie zasłabnięcie się nie powtórzyło!!
zyraffka co do sniadania to ja planuje ok 9 bo Natan zazwyczaj o tej godzinie je sniadanie ( o ile wogle je)
milka witaj corko marnotrawna :-)
 
reklama
Do góry