reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!
Nie jestem w temacie - może zaraz uda mi się nadrobić o ile mi Misia pozwoli bo chce oglądać Peppę na komputerze.
Wczoraj byliśmy na echo serduszka. Na badaniu w porządku - tzn. to zwapnienie nadal jest, ale pani doktor powiedziała, że nie wpływa to na pracę serca i jest to zdrowe serce. Dodatkowo Weronika ma struny w sercu - takie w poprzek idące, które bedą szmerać jak będzie miała gorączkę lub będzie osłabiona. nadal jednak jest to zdrowe serce a te szmery nie powinny być groźne. Myslę, że po porodzie pediatra nas wysle do kardiologa jak usłyszy te szmery i pewnie bedziemy to kontrolować. Co do zwapnienia to tego oczekiwałam, ale szmery mi sie niezbyt widzą... no trudno - ważne, że zdrowe serduszko dobrze pracuje. mała waży już 750g. Dziś robiłam obciążenie glukoża - ciekawe jak wyjdzie.
Zyrafko - gdzieś przelotem widziałam, że przytyłaś 5kg - rozumiem, że od początku ciąży, tak? Ja 15 marca miałam 10 na plusie i boję się wchodzić na wagę;-)
pozdrawiam
 
reklama
Łukasz zasypia, ja chwilkę posiedzę i chyba trzeba okna umyć.

kasiu- nie pomogę niestety:(

gosiu- cieszę się ze się lepiej czujesz:)) ja też na początku chudłam ale już nadrobiłam kilogramy widzę jak tyję w oczach, trudno, będę się martwić w lipcu.

andzia- najważniejsze ze lekarz twierdzi ze serduszko zdrowe, będziecie kontrolować i wszystko będzie dobrze. jak przeżyłaś glukozę? ja się cała trzęsę jak mam iść na to badanie , blee. Co do wagi,to więcej przytyłam niż 5 kg. pięc to mam na plusie, ale że schudłam na początku 3 więc w sumie przytyłam 8



o któej godzinie robicie śniadanie wielkanocne??



strasznie mi się marzy ogóreczek małosolny i kapusta młoda zasmażana :-D
 
Ostatnia edycja:
Oj współczuje chorym mamą i ich maluszkom, dużo zdrowia życzę. Mi na szczęście już przeszło.
Andzia najważniejsze że serce zdrowe i kardiolog to tylko potwierdzi, współczuje próby glukozowej, mnie wzdryga na samo wspomnienie.

Jeśli chodzi o śniadanie wielkanocne to my idziemy rano do rodziców (pewnie ok 9) a potem na obiad do teściów i w poniedziałek na obiad do moich rodziców. Tak więc ja na święta się nie napracuje, robię jedynie śledzie :-D
 
Witam:)
wczoraj mialam zalatany dzien...:)

Zyrraffko
to super ze Lukaszek ma sie lepiej:) wczoraj kupilam w empiku ta kolekcje z Miki:) 1 i 2 czesc i jestem bardzo zadowolona:) musze zaprenumerowac:) Amelia chodzi i wola "baje Mini":) wiec musze jej czytac:)

Perfecta
bardzo ladne te babeczki:) apetytu mi narobilas;p

Kasiek
jak sie czujesz? mam nadzieje ze lepiej! moze warto lekarza odwiedzic z tymi bolami?

Mamo kubulki to super ze niania sie sprawdza:) mam nadzieje ze czesciej bedziesz sie odzywac:)

Gosiargo
kurcze normalnie strach samemu zostac z dzieckiem jak tak sie dzieje!! ale miejmy nadzieje ze to jednorazowe zdarzenie!

Kasiu "niu niu niu"jak by to moja corka powiedziala;p nie ladnie mialas napisac we wtorek co u ciebie a tu cisza;p

A wiec z nowosci u nas to takie ze znow cos mnie boli kolo jajnika;( ostatnio jak bolalo to okazalo sie ze to trobiel 5 cm:( wiec zaraz po swietach mykam do gina...trzymajcie kciuki!!!

Moja corke zapisalam do stomatologa,poniewaz martwie sie ze moze miec na 2 zabkach pruchnice, jestem ciekawa jak nam wyjdzie wizyta!!!!

Maluda juz spi od ponad 30 min, kurcze nie chce chodzic w dzien spac a pol dnia ciadnie poduszke za soba....
 
Witam i ja.
Wszystkim chorowitkom zdrówka.

Ja dzisiaj byłam na USG i okazało się ,że mam torbiel ponad 5cm na jajniku. Jestem przerażona. Jutro na 16 ide do gina. Miała któraś jakieś doświadczenia z czymś takim????????????????

Przepraszam ,że tylko o sobie ale mam załamkę.

Całuje Was wszystkie.
 
Witam i ja.
Wszystkim chorowitkom zdrówka.

Ja dzisiaj byłam na USG i okazało się ,że mam torbiel ponad 5cm na jajniku. Jestem przerażona. Jutro na 16 ide do gina. Miała któraś jakieś doświadczenia z czymś takim????????????????

Przepraszam ,że tylko o sobie ale mam załamkę.

Całuje Was wszystkie.

ja mam obecnie torbiel 7 cm, u mnie jest wynikiem stymulacji do ciąży, według lekarza na razie nic z nią nie robimy, ma się sama wchłonąć, jak się nie uda konieczna będzie interwencja, o której nawet nie chce myśleć....
odczuwam ja tak ze czesto boli mnie podbrzusze, nie powinnam dzwigać, ani wykonywać gwaltownych ruchów, a ciebie boli często brzuch?
 
Witam i ja.
Wszystkim chorowitkom zdrówka.

Ja dzisiaj byłam na USG i okazało się ,że mam torbiel ponad 5cm na jajniku. Jestem przerażona. Jutro na 16 ide do gina. Miała któraś jakieś doświadczenia z czymś takim????????????????


Przepraszam ,że tylko o sobie ale mam załamkę.

Całuje Was wszystkie.

ja miałam raz torbiel, brałam tabletki antykoncepcyjne i się wchłonęła sama

julia- dlaczego podejrzewasz próchnicę? Trzymam kciuki za wizytę, napewno nic poważnego.


gosiu co pieczesz na swięta? ja robię tylko babeczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emaila a wlasnie sama zdarzylam napisac ze chyba znow mam torbiel!
A wiec torbiele zaczely pojawiac sie po ciazy z Amelia, nie caly rok temu mialam wlasnie 5 cm, i dostalam leki duphaston o ile dobrze pamietam i pozniej na pare miesiescy tabletki anty...i cae szczescie sie wchlonelo! ale jesli leki nie pomoglyby to musialabym sie poddac laparoskopi czyli operacji..:(
Przypuszczam ze u ciebie bedzie podobnie, najpierw leki i obserwacja czy sie nie powieksza, jesli bedzie malał to bedzie dobrze:) i mam taka nadzieje ze bedzie z toba:):)
 
Do góry