reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Milusia - bardzo fajnie się czyta Twoje posty - tyle w nich uczuć:tak:
Gosiagro - baaaardzo Wam zazdroszczę pzreprowadzki - ja jeszcze musze poczekać... pokoik Majusi śliczny
Zyrafko - jesz ale nie tyjesz, więc korzystaj ile się da;-) - ja niestety jem i tyję... jak tak dalej będzie to przytyję ponad 20kg w tej ciąży:no:
Julia - dzięki za info o kuponach;-) muszę M spodnie kupić a reserved bardzo lubimy oboje
Kasiek - współczuje ospy, chociaz na zdjęciu Damiś nie wygląda na smutnego;-)
 
reklama
kahna- dużo zdrówka dla Julianka!!

ja się zastrzelę chyba, koniuec z obżarstwem, tylko przez to siedzenie w domu ciągle o jedzeniu myślę. Poszłam na zakupy, chciałam jakąś sukienkę kupić, zeby nosić jako tunikę (tuniki już za krótkie są) i poprostu się załamałam, wyglądam jak słoń połączony z hipopotamem i krową, takie cycki wielkie :szok::-(.

nadika- nie mam jeszcze butów, chyba jutro pójdziemy z małym do ccc kupić, nie będę kupować już butów za 200 zł na chwilę
 
nadika - Kamil na wiosnę ma swoje jesienne buty, na szczęście są jeszcze dobre. Teraz pewnie kupimy dopiero sandały na lato.

Zapomniałam się pochwalić że chodzę na jazdę, chcę w kwietniu w końcu prawko zrobić :-D :-D a z waszymi kciukami pewnie uda mi się za pierwszym razem :-D
 
Witam się !
Jestem tak chora że nie pytajcie! Od wczoraj przeziębienie daje mi w kość jak nie wiem... Dzisiaj rano obudziałam się pełna sił Więc poszliśmy na spacerek z którego ledwo wróciłam. Siedziałam na parterze z 30 minut by nabrac sił by wejść na górę. Strasznie się bałam że padnę a nikogo w domu nie ma, telefon rozładował mi się w lesie... Jakaś masakra. Na szczęście zawsze w kuchni w lodówce mamy jakiś napój izotoniczny. Napiłam się i po pół godzince mogłam powolutku wejść ... co za wirus hdbsvdufcdnsbscjhcb! Na szczęście Jas już prawie zdrów
Żyrafciu- Kochana Tobie się tylko tak wydaje Kochana! Jestes super laska! Przytulam ! i prosze mnie tu nie denerwować się! Buziaki!
Gosiu- Kochana! Pokoik cudowny!!!!! I widać ze Majuniu przypadł do gustu bo taka dumna i zadowolona siedzi :) Czekam na ciąg dalszy wystroju wnętrz! Jak sobie odpoczniecie już po weekendzie:) Tylko Ty pametaj: Inni noszą a Wy z Majeczką pełnicie NADZÓR!!!! Buziaki i ciesze sie niezmiernie że ta chwila już tuż tuż:)
Kasiek- Współczuje ospy Zdrówka dla Damisia! Pięknie wygląda w te kropki artystycznie zrobione przez przezdolną Mamusie:) Taka Mała Biała Biedroneczka ( Biedroneczek):)
Nadika - My mamy miec Bartka Na ich stronie sa fajowe w całkiem calkiem cenach:)
Mimi- Kochana broń Boże nie szczep z katarkiem. Moja pediatra zawsze mi zwracała na to uwage i wypytywała czy Jaś nie miał gorączki itp. 3 tygodnie minimum trzeba się wstrzymac
Kahna- zdróweczka dla Juleczka!!!!!!
Miluśka - Jak ja lajkuje te Twoje powerowe posty!:) Buziaki dla chłoapków i dla Ju tu:*

A gdzieś nam Klementinka zaginęła i Eagle cuś też cichutko... Łer Ar ju Dziewczynki?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Jas od wczoraj mi zaczął "utykać" Chodzi ciężko , inaczej niż zazwyczaj... Zdarzyło Wam się coś podobnego? Jutro o 8:15 mam wizyte u ortopedy dziecięcego. Kurcze boje się że coś sobie zwichnął Ale przecież płakałby?
 
cześć...
dla zainteresowanych - żyję,ale jest nieciekawie. Pytałyście co się konkretnie dzieje,więc - z samą raną jest ok, już praktycznie tylko w 1 miejscu nie jest zabliźniona, ale nad tą raną i pod nią porobiły mi się okropne bruzdy, jakieś kulki bolące jak cho@#ra i okazało się,że to pęchcerze z ropą.. nie pytajcie ile ropy mi lekarz wycisnął.. brrr.... dostałam antybiotyk, ale dziś już mam nowe pęcherze i temperaturę...ale dziś lekarz nie oglądał mnie już tylko kazał brać antybiotyk i czekać aż zacznie działać..położna poradziła,żebym sama to paskództwo dusiła. No i czekam na wyniki wymazu, posiewu i antyczegoś tam - z tej rany co mi zrobił coby to ropsko wydusić......


gosiu - pokoik super!
a chorym zdrówka!!!
 
Gosiu przecudny pokoik!! Ale ty pomysłowa jesteś! Maji na pewno się bardzo spodoba!:-) Udanej przeprowadzki, nie przemęczaj się za bardzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć...
dla zainteresowanych - żyję,ale jest nieciekawie. Pytałyście co się konkretnie dzieje,więc - z samą raną jest ok, już praktycznie tylko w 1 miejscu nie jest zabliźniona, ale nad tą raną i pod nią porobiły mi się okropne bruzdy, jakieś kulki bolące jak cho@#ra i okazało się,że to pęchcerze z ropą.. nie pytajcie ile ropy mi lekarz wycisnął.. brrr.... dostałam antybiotyk, ale dziś już mam nowe pęcherze i temperaturę...ale dziś lekarz nie oglądał mnie już tylko kazał brać antybiotyk i czekać aż zacznie działać..położna poradziła,żebym sama to paskództwo dusiła. No i czekam na wyniki wymazu, posiewu i antyczegoś tam - z tej rany co mi zrobił coby to ropsko wydusić......


gosiu - pokoik super!
a chorym zdrówka!!!
A karmisz Bartusia piersią?współczuję rany, pewnie boli:baffled: zdrówka
 
Do góry