reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
A z Tobą co się dzieje??? :angry: nic się nie odzywasz... jak tam polskie klimaty? sprzyjają? :*
eeee jakos nie mam weny :baffled: u nas wszystko dobrze, ja troche lapie dola bo za tydzien maz wyjezdza na miesiac i to bedzie pierwszy raz od kiedy jestesmy razem ze sie tak dlugo nie bedziemy widzieli :no::-( nie wiem jak to przezyje :dry:
A jak Damis??? antybiotyk zadzialal?
 
hej

no to ja już wreszcie dotarłam do domku a więc z wieści co u nas...................



napiszę po wieściach od Gosi :-) oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& nadal zaciśnięte mocno


a tak poważnie to cos sie zaczyna rozkręcać, na ktg skurcze coraz lepsze, szyjki już dawno brak, rozwarcie postępuje
Ginka daje nam 2 dni, zobaczymy:-) jak dotrwam to jutro mam się zgłosić znów na 15 na badanie ( gdyby nie to że dzieciaki starsze sa w domu to już położyła by mnie w szpitalu żeby mieć pod kontrolą wszystko)
 
reklama
Eagle- 2 dni?? Ciekawe czy urodzisz 29 lutego.. Bylyby urodziny co 4 lata :szok:

w sumie to mi już wszystko jedno

i ide leżeć nadal i pertraktować z młodym o ten marzec jednak, ewentualnie jutro no chyba że chce prezenty raz na 4 lata, może sie skusi i da przekonać;-):-D

a poza tym nie ma wieści od Gosi więc poki co nigdzie się nie wybieram:no:

Kasiek a czemu mają koleżance wywoływać? co do imienia są 3 propozycje ale ostatecznej wersji jeszcze nie, okaże się jak się dzidzi urodzi:-)
 
Do góry