reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć.

Przykre to z tą Kasią
[*]

Emalia - super łazienka! zazdroszczę!!! :)

A więc, postanowiłam oduczyć małego od smoczka... dziś rano obcięłam końcówkę smoczka i mały nie chciał nawet na niego patrzeć. Do południa było ok. Ale kiedy przyszła pora drzemki, był wrzask i lament... znalazłam stare smoczki z innej bajki ale nie chciał ich nawet dotknąć... :( tak mi go było szkoda, taki chodził smutny i zapłakany... przewaliłam cały do do góry nogami bo kiedyś smoczek zginął i byłam przekonana że gdzieś musi być... po kilku godzinach go znalazłam!!! :) Wykąpałam małego i dostał smoka!!! W sekundzie zasnął!!! to było o 18:00... nadal śpi, dałam kaszkę na śpiąco i zobaczymy czy będzie spał do rana!!! Wymiękłam bo już sama byłam wykończona... postanowiłam nie robić tego tak drastycznie, tylko dawać mu smoczka do snu a po kilku minutach wyciągać... chyba tak będzie najlepiej!!! sorki że tak chaotycznie, ale jestem zmęczona i zaraz idę chyba lulu!!!

Buziaczki~!!!
Kochana duzo wytrwalosci, a przede wszystkim pewności siebie w działaniu! :tak: ja moim odstawiąłm od razu i BASTA nie dostali pierwsze 2 dni były ciezkie, praktycznie cała noc płakana ale teraz wiem że naprawde było warto! Tobie równiez zyczę sukcesu, ja bardzo sie bałam zabrac im smoczek z tego wzgledu, ze jeden dudził drugiego, a tak smok w buzie i spokój, ale juz nie mukamy od 17 sierpnia i jestem z siebie dumna bo to naprawdę nie lada wyzwanie....POWODZENIA!!!:-D
 
reklama
O Percia moje postu ie widziała? Hmmm:zawstydzona/y:

Kasiek- powodzenia życzę. Ja jeszcze daje na luz ze smoczkiem. Ola mi sama odrzuciła przed 2-gim rokiem życia i jakoś nie chce Jasia jeszcze strsowac. Wydaje mi się .że ma jeszcze czas. Nie chodzi z nim cały dzień ale do spania jeszcze mu daję tym bardziej ,że mi mało śpi w dzień a bez smocza to wcale by nie spał.

Koriander- jak mamusia?

Milusia- planujesz coś kochana na ten weekend?;-);-)

Gdzie wszystkie wywiało?
 
Emalia łazienka boska/...
co do wypaadku to wiem co to znaczy nie tak dawno odeszła mi koleżanka;(w 9 miesiacu ciazy i tez tir ja najechał:(
 
O Percia moje postu ie widziała? Hmmm:zawstydzona/y:
Nosz kurczaki pieczone ! Napisałam posta ! I go nie ma:-( Zaraz po Kolenderce napisąłam posta i w nim międzyinnymi napisałam Kochana do Ciebie że łazieneczka przepiękna!!!! Bardzo w moim guście. Mebelki strasznie mnie sie podobają , kolorystyka cudna taka relaksacyjna! A Jeszcze ta kabina!!!! W sam raz na kąpiele we dwoje:-D Oczywiście z oszczędności wody naturalnie:tak:;-):-D
Nie wiem dlaczego mi post" łukradły chochiliki Siakieś...":-:)wściekła/y::angry:
Kasiek- Kochana przytulam !!!!!! ( Do ciebie tez pisąłam w tym zaginionym poście)!!!:-(

Uciekam na Kabaretowa noc listopadową
Słodkich snów EVERYONE
 
Wczoraj siedziałam do późna, dziś już nie mam na to siły, więc tylko na chwilkę wpadłam.
Emalia Łazienka WOOOOOOOOW cudowna!!!!
ola o której wstała Klarcia? Jejku, naprawdę dziwne to jej długie spanie:szok: Wstaje wcześnie, więc może potem w dzień to odsypia?
perfecta Na poprawę nastroju;-) indeks.jpgimages.jpg
kasiek Powodzenia
 
gosiu- przyjemnego pobytu na wsi;))

emalia- łazienka pierwsza klasa, warto chyba było się pomęczyć:-) jesienne fotki super, śliczne masz dzieciaczki.

mamakubulki- też chcemy kupić inhalator. Łuki tydzień kataru albo dłużej i tydzień przerwy i tak wkółko. Lekarz powiedział że to katar żłobkowy i tak może mieć przez długi czas.
Mam nadzieję, że szybko Ci wróci dobre samopoczucie!

olafasola- tak jak perfecta radzę zrobić morfologię, cukier też. Jakie leki dostawała poza nurofenem?

kasiek- powodzenia z odsmoczkowaniem! Łukasz bezsmoczkowy więc chociaż ten problem mam z głowy ale następne dziecko odrazu nauczę smoczka, bo bez tego jest ciężo, oj i to bardzo.

konniczynko- :-D

ja oglądam na discover program "Jak piwo uratowało świat " hmm
 
Ostatnia edycja:
milusia dzieki ;)
czy któraś z Was ma jeszcze inhalator????? jaki najlepiej kupic
jakie leki stosowalyscie do inhalatora?
rety! Kubus cały czas placze, chyba boli go gardło, a prosilam, zeby w żłobku podgrzewały mu picie, a one daja z lodówki!!!!! mam ochote tez sie rozplakac

kolorowych snow babeczki;)))))
 



Pierwsza
:-)


zyrraffka
-dostawala jeszcze clemastin ale tylko jak udalo mi sie go jej dać, syrop na kaszel wit C i wapno ale po lekach ona raczej tak nie śpi bo wczesniej też tak długo spała a lekarstw nie brała. Pobudka o 5 teraz to normalna pora bo zawsze wstawała punkt 6 a zmienili czas wiec dla niej to nadal 6.

konniczynka-wstała ok 20, ładnie zjadła obiad:szok: pobawiła się wykapała i poszła o 22 spać.

Mamy isc po chorobie i ustali nam pediatra badania jakie mamy zrobić. Ale gdyby np miała cukrzycę to inne jeszcze objawy by były a z tego co czytałam w necie to ona ich nie ma, w dzien do tej 13-14 jest bardzo aktywna potem nagle staje sie spiąca.
A cukier jak sie robi takim małym dzieciom? podaje sie tez glukozę????:szok::szok: to na pewno jej nie wypije.


Ja dziś jadę do rodziców, wracam w poniedziałek.


Miłego weekendu kobitki.
 
reklama
Do góry