reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam :-)
U nas jakaś masakra :-( byłam wczoraj z Kacperkiem u lekarza i ma ropne zapalenie spojówek , zawalony noc i okazało sie ze ma ostre zapalenie lewego ucha i zaczerwienione prawe :-( Trzy nocki mam juz z głowy bo Kacperek strasznie płacze te uszka go bolą a do tego nie może oddychac bo mu katar przeszkadza. Dostał antybioty i mam nadzieje ze mu szybko przejdzie. Ja dzisiaj do pracy :-( a tak mi się nie chce, ale za to jutro wolne :-)nprzepraszam ze tak tylko o sobie, ale ide się połozyć póki młody spi
 
reklama
Magda M współczuje !!! Dużo zdrówka!!!! biedactwo się namęczy..
olavip koszmarne te nocki u Ciebie, że też teraz Cię to spotyka jak potrzebujesz więcej snu i odpoczynku
ewelinka a Ty co taka zapracowana?
ola fasola tylko nam się nie rozkładaj - dużo zdrówka!! :) dobrze że nocka spokojna i ząb wyszedł:)
zyraffko co u Ciebie, jak Łukasz? wysypka już minęła??
zdec a Ty gdzie się podziewasz??
gosiagro, perfecta a Wy gdzie jesteście??
emalia co u Ciebie ? jak dzieciątka?

My po szczepieniu - ostatnia dawka skojarzonej 5w1. Dobrze że teściowa się nawinęła i pojechała ze mną bo inaczej nie dałabym rady, Natan tak płakał że jeszcze go takiego nie widziałam, ledwo mu wstrzyknęła szczepionkę. Na pneumo chciałam zaszczepić ale dzisiaj nawet nie było szansy by Natana drugi raz kłuć i chyba zaszczepie po drugim roku - wtedy tylko jedna dawka.
 
Ostatnia edycja:
Napewno zrobie te papryki na imprezke, bo z przepisu widze, ze nie idzie za bardzo niczego zepsuc :)

Basia jest zapisane na szczepienie na 8 listopada, ale idzie z Mężem, bo ja tego samego dnia mam wizyte u CHIRURGA! Br.....
 
Cześć
Nadika
Jestem, jestem:-) ale ostatnio mam trochę ciężkie chwile z Majusią, bo najwyraźniej jakiś bunt przechodzi:baffled: plus wychodzą ostatnie trójki, wrr... Nawet wróciliśmy wczoraj szybciej od rodziców, bo Majusia dokazywała i dała się wszystkim we znaki:blink: ale za to w weekend jak zasnęła udało nam się skoczyć do kina:-)


zyrraffka
- jak kaszel, dalej Cię męczy? jak pokrzywka u Łukaszka? mam nadzieję, że katarek już mu przeszedł?

julia
- gratuluje postępów w nauce zasypiania:tak: bardzo ładna ta łazienka:tak: szczególnie podoba mi się kształt zlewu

emalia - pochwal się też twoją łazienką:tak: mój głos oddany

olavip - ale się uśmiałam z Jagódki:-D genialna:-)

Lencja - jak AZS, przeszło troszkę? gratuluje wygranej kamizelki:-)

milusia - piękny post:tak: z całego serca ci życzę, żeby życie ci się ułożyło jak sobie wymarzysz!

Asnecja - Ale Michałek ma słuszną wagę, mojej siostry synek ma 3 m-ce i już wazy 7,2 kg :szok::-D Majusia chyba tyle miała jak miała pól roku:-D właśnie mi przypomniałaś ze ja język dwulatka mam muszę się za niego zabrać jak najszybciej:tak:

dorotka - bardzo mi przykro:-:)-(
[*]

Anik - mam nadzieję, że droga wam w obie strony spokojnie minęła:tak:

natalia - u nas wygląda to tak:
6 - mleko 260 ml
9 - śniadanie - kanapka, parówka, jajecznica, owsianka
13-14 - obiad zupka cała miseczka
16 - my jemy obiad i często z niego coś skubnie
17 - deserek - racuszki, kisiel, budyń, naleśniki, jogurt naturalny z owockami
19 - mleczko po kąpieli 260ml
w ciągu dnia przekąska typu biszkopcik lub chrupki kukurydziane, owocek do ręki. Do picia w ciągu dnia rozcieńczony soczek lub sama woda.
Maja waży 11,5 kg

kajdusia
- Jak zdrówko? Gosiak na zdjęciowym wątku cudny! Zresztą wszystkie Gośki są fajne:-p:-)

Klementinka - super, że Remi tak pięknie cycoli:tak:

Milka - zdrówka dla Eryka

nadika - u nas jest odwrotnie jak tylko mąż wróci z pracy to Majusia go na krok nie odstępuje, nawet nie ma jak pójść pod prysznic bo stoi pod łazienką i płacze, ale u nas mąż od małego bardzo dużo się nią zajmował, lubię na nich patrzeć jak się bawią i cieszę się, że mają taki dobry kontakt:-)

konniczynka - a co to za nowy plan dnia?

aisa - bardzo ładna kuchnia, ja też się zastanawiam nad wyspą, ale to dopiero się zobaczy:-) a czy płytę grzewczą masz w tej wyspie?

izia - zaszalałaś z tym kolorkiem:tak: bardzo fajnie

nadika - ja na pneumo nie szczepiłam

ola- fasola
- gratki ząbka

kreatorka - rzeczywiście leniwce z was:-) a o której Nina chodzi spać? Majusia wstała dzis o 5:40:baffled:
MagdaM - biedny Kacperek:-( dużo zdrówka dla niego

agast, zdec, koriander, Agi, Kasiek, eagle, Perfecta - hop, hop co tam u was???
 
Napewno zrobie te papryki na imprezke, bo z przepisu widze, ze nie idzie za bardzo niczego zepsuc :)

Basia jest zapisane na szczepienie na 8 listopada, ale idzie z Mężem, bo ja tego samego dnia mam wizyte u CHIRURGA! Br.....

Właśnie mi przypomniałaś, że ja muszę zapisać Hanię na szczepienie, zupełnie o tym zapomniałam. W ciąży mi sie normalnie mózg kurczy :baffled:
 
Kasiulka1980 - napewno nie jest aż tak źle z tym mózgiem ;) hehe

gosiagro - ja mam na wyspie płyte indukcyjną Amica, szeroka na 80. Jestem bardzo zadowlona. Płyta jest bezpieczna dla Basi, która jeszze nie sięga ale juz niebawem zacznie ;)
 
reklama
Do góry