reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lenko a dla kogo to zbierasz? hmm jesli niezapomne bede zbierac:)

Milusia dziekuje:) chociaz mojemu P.podobaly sie w sklepie a u nas juz nie;/;/ ale mi sie podobaja:)

Hmmm jak skoncze skladac zamowienie przesle wam moje zdjecie z coreczka:)
 
reklama
hej,
ja tylko na chwilkę bo dzisiaj cos mnie głowa boli :// bylismy z mężem ogladać mebelki do pokoju dziecięcego i wykładziny i jak pochodzilismy po sklepach to naprawde głowa może rozboleć - ceny takie że szokk!!!! dobrze że tescie troche pomoga :)

Wiem, że temat już mniej aktualny ale napiszcie mi czy wszystkie szczepiłyście dzieciaczki na pneumo???
 
hej,
ja tylko na chwilkę bo dzisiaj cos mnie głowa boli :// bylismy z mężem ogladać mebelki do pokoju dziecięcego i wykładziny i jak pochodzilismy po sklepach to naprawde głowa może rozboleć - ceny takie że szokk!!!! dobrze że tescie troche pomoga :)

Wiem, że temat już mniej aktualny ale napiszcie mi czy wszystkie szczepiłyście dzieciaczki na pneumo???

Ja szczepiłam:)
 
nadika Nie szczepiłam na pneumo.
aisa Basia nie ucieka z łóżeczka?;-) Obawiam się, że jakbym miała kłaść Emilkę na drzemkę do takiego łóżeczka, to mogłabym pożegnać się z popołudniowymi drzemkami ;-)
lena Ja nawet nie wiem, na co zbieram nakrętki;-) Oddaję znajomej w pracy;-)
julia Śliczna łazienka, wydaje się duża:tak:
izia wow, zaszalałaś- naprawdę świetne włosy:tak:
 
Witajcie ja na chwilke bo pewnie zaras sie boski zbudzi na pleumokoki szcepimy dopiero jak erk bedzie mial 2 lata zeby szcze[pisc 1 dawka

U nas bardzo kiepskie noce antybiotyku nie dostalismy mamy go tylko obserwowac , na razie wychodzi ze jest dobrze,

nie wiem czy wychodza czy to choroba czy cos jeszcze co nac mamy super jazdy doszlo do tego ze ja zdecywowana mama puszczam w nocy teletubisie i czytam bajeczki.... takiej histerii i furii jeszcze u niego nie widzialam. Prezyl sie i darl jak wkoncu ogladal tv to tata dal mu czopek z veburcolu a on nawet tego nie zauwazyl potem poszlismy do lozka ale musialam czytac ale nie mogl to byc frankiiln tylko kubus ktory byl w pokoju Olafa. Do kompletu wyszly mu jakies chrostki ma podobne moja bratanica wygladaja troche jak ospa ale nie do konca wychodzi na to ze to wirusowe ale co to tego juz nikt nie wie jutro bede sie konsultowac jeszcze z lekarzem na razie w zwiazku z tym ze nie bylo antybiotyku mozemy go szczepic za tydzien.

Tyle u mnie przepraszam ze nie czytam w tyl ale boje sie ze nawet nie dam rady wyslac bo sie isiek wydrze
 
reklama
Do góry