reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

moje dziecko o 12:30 idzie spać do łóżeczka, więc wchodzę do pokoju żeby jej przypomnieć że zaraz idzie spać(godz.12:18) i zastałam moje dziecko o tak:baffled:
 

Załączniki

  • Kopia 100_5782.jpg
    Kopia 100_5782.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 52
  • Kopia 100_5783.jpg
    Kopia 100_5783.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Perfecta bardzo dziekuje o recenzje ksiazki:)

Lenko dzieki za link:) wlasnie sobie ja zakupilam:)

Olavip rewelacja!! hehe ale agentka z niej:) kto ci ja podniosl z podlogi?:):-)

Jestem w szoku dzis Amelka do drzemki nawet lezki nie poscila:):):) Ladnia ja polozylam do lozeczka dalam jej przytulanke,poglaskalam i wyszlam:) pieknie:)
a ja wlasnie pichce obiad dzis watrobka.

Kreatorko bardzo bardzo ci dziekuje za pomoc i polecienie ksiazki:*;*;*


a oto moja lazienka:
Zobacz załącznik 404009
Jeszcze brakuje przy suficie listw i pare innych drobiazgow...

aisa80 sanki super,ale czy mozna ciagnac przodem bo tak do tylu...w sumie moze i lepsze ze tylem,ale jakos czlowiek nauczyl sie ciagnac sanki a nie pchac hehe:) A TAK my widok dzieciom zaslaniamy:)
 
Perfecta bardzo dziekuje o recenzje ksiazki:)

Lenko dzieki za link:) wlasnie sobie ja zakupilam:)

Olavip rewelacja!! hehe ale agentka z niej:) kto ci ja podniosl z podlogi?:):-)

Jestem w szoku dzis Amelka do drzemki nawet lezki nie poscila:):):) Ladnia ja polozylam do lozeczka dalam jej przytulanke,poglaskalam i wyszlam:) pieknie:)
a ja wlasnie pichce obiad dzis watrobka.

Kreatorko bardzo bardzo ci dziekuje za pomoc i polecienie ksiazki:*;*;*


a oto moja lazienka:
Zobacz załącznik 404009
Jeszcze brakuje przy suficie listw i pare innych drobiazgow...

aisa80 sanki super,ale czy mozna ciagnac przodem bo tak do tylu...w sumie moze i lepsze ze tylem,ale jakos czlowiek nauczyl sie ciagnac sanki a nie pchac hehe:) A TAK my widok dzieciom zaslaniamy:)

Bardzo piękna!
 
Witam sie.
Ale juz nadrukowałyscie po weekendzie :szok:
Nadrobilam ostatnie dwie stronki.... :*

Ola zdrówka dla małej!

My mamy normalne sanki i kurcze niewiem ale jedne w tym roku chyba nie starcza dla trójki i trzeba bedzie pomyslec o drugich :-D ;P moze dziadki zakupią :-)
Ogolnie week zlecial szybko... wczoraj jezdzilismy po cmentarzach jak kazdy, no i Miki zaszalał bo jak poszedl spac przed poludniem tak spal 3,5h :-D cisze mial w domu bo starszakow nie bylo, byli u tesciow ;-) i nawet ja sie zdrzemnelam godzinke z mezem :-)

edit. własnie Miki spadł u hani jakos z łózka :angry::angry::angry::angry::angry: śliwka na pół czoła i nie daje sobie niczym przylozyc! :no::wściekła/y: wrrrrr, musze to łózko jakos przestawic bo on do przelącznika wchodzi specjalnie ale za bardzo nie mam jak, bo maly pokój ;/
 
reklama
Lena ja tez zbieram nakretki, bardzo malo mam na razie bo zbieram od tygodnia, bedziesz potrzebowala jeszcze?

Maa wreszcie usnela, probowaam ja polozyc od 12 az w koncu na sile i spi, musialam bo po zmianie czasu chodzi mi spac o 17 i budzi sie o 5 rano!! a tak moze do 19 wytrzyma:happy: Goraczka raczej od zeba bo juz prawie jest pierwsza czworka:tak::tak: 9 zab Klarci i pierwsza tempka od zeba ahhh ide w sypialni posprzatac.
 
Do góry