reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
gosiagro - o kurczę to faktycznie duże opóźnienia, współczuję :-(
Ewuś - ja też częśto myślałam jak sobie dajesz radę z chłopakami :-D gratulacje dla Szymona! A jak Kubuś?
julia0903 - Nina jest zdolniacha po mamusi :-D ja jak miałam 3,5 roku juz czytałam... pewnie z Niną będzie tak samo, rodzina moli ksiażkowych :-p bardzo wygadanych zresztą :-D
sealet - a jak tu mozna nie wracać?! :-)

Póki co muszę się odnaleźć, widze, że póki co to 95% z was to ekipa z którą jescze przeżywałam ciążę :-D:-) oj jakie to były czasy :-p ciekawe gdzie reszta znajomych, czekam dzielnie na znajome i nieznajome koleżanki :-D

Kurcze Nina mi się uparła, ze siku robi po wstaniu z nocnika :baffled:
 
Heloł!
Meldujemy się bez gipsu :tak: Bedziemy jednak robić badania na wchłanianie wapnia itp..


super ze już bez gipsu i bardzo dobrze, że zrobicie te badania.




a mi się nic nie chce. Popiszę jak Łuki zaśnie. Ciekawe czydzisiaj zje obiad. Chyba apetyt mu wrócił, jeżeli można tak się wyrazić w jego przypadku.
 
Koriadner świeta racja!!!!!!!mi bardzo pomaga zwierzanie się tu;-) szczególnie takiej jednej Kolenderce:-D
Kreatorka Kubuś tez ma się dobrze, straszne z nich rozrabiaki:baffled: ciagle się bija i itd, ale te chwile kiedy sie przytulaja, smieją razem i całjują są bezcenne:-D
 
gosiagro - to fatalnie, ze tak mocno przesuwają termin odbioru.... dostaniecie jakieś odszkodowanie za to?
zyrraffka - dobrze, że Łukaszek zdrowieje :) i apetycik wraca
agast - super, że już bez gipsu!!! Znów Jagodka może dokazywać na całego!!!
koriander - udanego dnia życzymy ;)
kreatorka - Ninka - zuch dziewczynka! Agatek mówi tylko mama ( nawet jak chce bawić się z Tata), am, niam(smoczek), papa, co to?, nieeeee, nie ma. Ostatnio do repertuaru doszły odgłosy zwierzątek (hau, miau, ko ko, ka ka(kwa)). Do zdań czy też własnego imienia to nam jeszcze daleeeeko....
 
Cześć Kochane wpadłam tylko się przywitac bo dzisiaj brak weny:-( Jakaś chandra mnie dopadła:-:)-:)-(
Kompletny leń... humor straszny:-:)-:)-(
Miłego dnia i bez odbioru dzisiaj raczej buziaki!
 
A my juz z powrotem. Lila tak zaczela ziewac ze myslalam ze przedrze sie na pol :-) Zasnela w wozku w drodze do domu (a mamy cale 100m do przejscia :-D)

ide was poczytac i wypic kawe bo cisnienie chyba spada na maksa
 
Prrfekcta czesc leniu:-D
U mnie Kuba mówi;Tuba(Kuba), Ewa, mama, mumu(krówka), daj, nie, tata, dziadzia, baba, nić(nic) ogólnie ostatnio bardzo duzo mówi po swojemu, cały czas się z kimś kłuci:-D
Szymonek: Ada(Adam), mama, tata, dziadzia, baba, nie, daj, sisi,mu,nie

Jaka akcja.Z miesiac temu zginał pilot u wuja który Szymusiowi na szystko pozwala, cały dom przeszukany i nic, aż tu wczoraj przyjechali znajomi z dzieckiem, bawia sie u niego i nagle Szymonek cos wyciąga z głośnika, w którym była dziórka i oni bam odkrecać głosnik i co: PILOT SIĘ ZNALAZŁ!!!!!!!!!!!!:-D :-D :-D nikt by na to sam nie wpadl:-D a znajomi ze oni jak tylko zajadą do domu to tez odkręcają głosniki bo i u nich pilota brak:-D
 
reklama
Do góry