reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Klementinka- myślę o Tobie cieplutko i intensywnie!!!! Czekam na wspaniałe wieści!
Kasiulka- hehe, zrób test :-):-)
Olavip- wstyd się przyznać, ale ja bardzo mało wychodzę z dziećmi na dwór :zawstydzona/y:Często sobie obiecuję, że się poprawię, ale jakoś tak mi nie wychodzi :zawstydzona/y: Latem duzo czasu spedzaliśmy w ogrodzie, a teraz jakoś lipa. Ale poprawię się- słowo się rzekło- idę ubierać dzieciaki :-)

Dużo dużo zdrówka dla wszystkich maleństw. U nas (tfu odpukać) chyba choroba przeszła bokiem, jest prawie dobrze....Dziękujemy za bb życzenia zdrówka- pomogły :tak:
 
Cześć

zaglądam czy już wieści od Klementinki, ale widzę, że jeszcze nie, ale pewnie lada moment Koriander nam cudowna wiadomość przekaże:rofl2::rofl2:

Dla wszystkich co chorują i ząbkują dużo zdrówka z Majusią przesyłamy!

Dobrze, ze u nas tak łagodnie ząbkowanie przechodzi no i ze Majusia nie choruje. Na razie w ciągu 16 m-cy zaliczyliśmy tylko trzydniowke i katarek, oby tak dalej:tak: Staram się jej nie przegrzewać i dosyć lekko ja ubierałam, ale jak zobaczyłam jak inne dzieci chodzą ubrane to stwierdziłam , że ja to chyba jakaś inna jestem no i założyłam jej cieplejsza kurteczkę ostatnio:confused2::sorry: Ale dzisiaj piękne słonko jak wstanie to wyjdziemy w lżejszym ubranku;-)

koriander - jak się mama czuje?

Lencja
- jak wizyta w filharmonii? Ja tez bym chętnie gdzieś wyszła, ale boje się ze Majusia na przedstawieniu nie wytrzyma, musimy spróbować

-avena- ja bym na twoim miejscu szukała innej pracy, na każdym rogu teraz bank wiec pewnie bez problemu ja dostaniesz:tak:

zyrraffka -
buziolki dla biednego Łukaszka!
 
hej hoo :-D

wszytskim chorującym mega duzo zdrowia :) nie sposób powymieniac bo za duzo tych chorób ;/

w weeknd bylismy na działćezamknąc sezon na dobre, dzisiaj B mi pozwoizł troche klunkrów ale jeszcze jest duzo do zabrania ;/ dzieciaki jakby czuły ze to ostatnie chwile własnie tam i siedzielei w piaskwonicy 2 godziny, wywalili wszytskie swoje klamoty i bawili sie nimi jakby 1 raz na oczy widzieli:eek: powoli zaczynam sie stresowac tym szpitalem:sorry: jeszcze tydzien :no:

klementynko trzyamm mocno kciuki :)

uciekam konczyc obiad :p dziecikai spia wiecmam chwile wolnego :p
 
Jestem. Łuki zasnął dopiero na moim łóżku i płacze co chwilkę przez sen :(( bidulinek mój

olavip- my nie ubieramy Łukaszka jak eskimoska tak mi się wydaje. Rajstopki cienkie, body kr. rękaw, bluzeczka i na to kurtka coś pod szyję i szalik i buciki.

perfecta- oby zębolki szybko przestały męczyć Jasieńka

nadika- zdrówka dla Natanka, daj znać co mu dolega

julia- ale macie dobrze z ząbkami, już macie spokój, zazdroszczę

kasiulka- testowanko rób i pisz szybko co i jak:-D

kasiek- ja jeszcz nie mam problemów z Łukaszkiem, raczej jest spokojny ale my mu na wiele pozwalamy więc nie ma o co się denerwować:eek: myślę, ze to też kwestia charakterków

klementinko- trzymam kciuki!!!!

młody strasznie popłakuje co chwilę :(((
 
Hej dziewczyny - ja tylko na momencik
WIELKIE DZIĘKI ZA KCIUKI!!! BB ma piękna moc!!!!!!
Mała złapała jakąś wirusową infekcję gardła, ale to nie powód do leżenia w szpitalu wg ordynator i .... dzisiaj po południu (o ile gorączka nie wróci) wychodzimy po 10 dniach w szpitalu DO DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To na razie tyle - ide pakować powoli bambetle :D

WSzystkim pozostałym chorowitkom zdrówka - niech moc BB będzie z Wami !!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-):-):-):-):-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny - ja tylko na momencik
WIELKIE DZIĘKI ZA KCIUKI!!! BB ma piękna moc!!!!!!
Mała złapała jakąś wirusową infekcję gardła, ale to nie powód do leżenia w szpitalu wg ordynator i .... dzisiaj po południu (o ile gorączka nie wróci) wychodzimy po 10 dniach w szpitalu DO DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To na razie tyle - ide pakować powoli bambetle :D

WSzystkim pozostałym chorowitkom zdrówka - niech moc BB będzie z Wami !!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-):-):-):-):-D:-D:-D


Kochana to pięęęęęękna wiadomość!!!! Niech gardełko szybko zdrowieje!!! Buziaki dla Was dzielne Dziewczynki!!!!
 
Widze ze chorobowo na forum się zrobiło. U nas od czwartku Jagoda miała uwaga :szok: wysypkę bornochlmską :eek::cool2: Wygląda prawie jak trzydniówka tylko ze bez gorączki i dłużej schodzi. Jak leciałam do lekarza to byłam prawie pewna ze to różyczka, ale na szczeście nie! Nie miałam pojęcia o istnieniu takiej choroby, ale lekarka powiedziała ze to częste :szok: i ze przenosi się drogą kropelkową jak każda wirusówka..

W środę wreszcie zdejmujemy gips z rączki:tak: Juz nie mogę się doczekać!

Klementinko- trzymam kciuki!!!!

Lenka- co się dzieje kochana??
 
Naprawde z tymi zębami to tragedia teraz u nas wychodzi 5 naraz i te lużne kupki pewnie od tego były noc dziś tez kiepska kreciła się po całym łóżku i marudziła a zawsze spała całą noc jak zabita
olavip-zośka na dworzu dosyć sporo jest tyle ile my wytrzymamy i do tej pory w cieniutkim płaszczyku chodziła dopiero wczoraj troche cieplejszą kurteczke jej założyłam
zyraffka- Inhalator Philips Respironics Medel Family +TERMO. (1868711057) - Aukcje internetowe Allegro ja mam taki i jest dobry polecam narazie był tylko raz używany na szczęście ale myśle że jesienią i zima sie bardziej przyda
perfecta-jaka to ta twoja ruda farbka co pisałaś że taki super kolorek ja mam taki dosyć jasny rudy robie taką czerwona vitallity czy cos w tym stylu ale chciałabym jeszcze jaśniejszą tylko nigdzie dostać niemoge ta co mam podobno najjaśniejsza jest:crazy:

Kochana zapraszam do mnie to Ci zrobię na włosach MARCHEWĘ:) Używam kilku farb i loreala i matrixa i teraz testuje allwaves ale ta ostatni niby fajny kolorek ma bo straszna marchewka , jednak szybciej się od pozostałych zmywa... A częstrze farbowanie = bardziej zniszczone włosy.:( co do "najjasniesza" to kolor zależy od wody której uzyjesz do farby. Ja farbuję z 9 a większosc fryzjerów rudy farbuje z 6 i wtedy wychodzą bardziej czerwone niż marfefkowe:)
 
reklama
Widze ze chorobowo na forum się zrobiło. U nas od czwartku Jagoda miała uwaga :szok: wysypkę bornochlmską :eek::cool2: Wygląda prawie jak trzydniówka tylko ze bez gorączki i dłużej schodzi. Jak leciałam do lekarza to byłam prawie pewna ze to różyczka, ale na szczeście nie! Nie miałam pojęcia o istnieniu takiej choroby, ale lekarka powiedziała ze to częste :szok: i ze przenosi się drogą kropelkową jak każda wirusówka..

W środę wreszcie zdejmujemy gips z rączki:tak: Juz nie mogę się doczekać!

Klementinko- trzymam kciuki!!!!

Lenka- co się dzieje kochana??

Ło jezusicku Bor-cośtam :szok: Jak rączka Jagódki sie miewa?
 
Do góry