reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Klementinko tutaj rowniez pragne ci zlozyc najserdeczniejsze zyczenia z okazji urodzin! Niech kazdy dzien bedzie dla ciebie wyjatkowy, niech twoi chlopcy daja ci mnostwo powodow do smiechu i niech w twoim sercu gosci milosc i spokoj! Rowniez megaszybkiego rozwiazania i to juz jak najszybciej :-)

gosiagro dziekuje :*

Klementinko ja nadal nie wpisalam przepisu na zupe pewnie juz 100x jakis przepis znalazlas :zawstydzona/y: Ostatnio przegladalam wyborcza a tam byly super przepisy na pizze z dynia (chyba az 7 wersji! sprobuje odkopac link) edit doczytalam ze nowe autko kupione? GRATULACJE, a to prezent na urodzinki?:-p to moze skoczysz na jakis weekendzik w druga strone dla odmiany, do amsterdamu taka sama odleglosc jak do T. a jedzie sie o niebo lepiej :tak:

sealet twoj prw nie doszedl mialam zagracona skrzynke :sorry:..

zyraffka ciesze sie ze nocka lepsza, oby juz szlo ku dobremu! A na ile masz zwolnienie? Bo nam tu z toba prawde mowiac fajnie jak nie pracujesz :-)

Perfecta szybko majstruj z tym skajpkiem!

Anik79 to niezle sie nabiegasz z Wikusia, ale to chyba dobrze ze mala tak interesuje sie wieloma rzeczami!

Kajdusia buziaczki kochana, dzieki! A dla Gosiaczka zdrowka niech nie szczeka juz tylko mowi ludzkim glosem ;-)

emalia niezle sie ten remont przedluzyl, chyba po nim wasz dom sie w palac zamieni ;-)

Lena ja tez nie szczepie na ospe chyba ze nie zachoruje do 8 roku zycia to wtedy zaszczepimy. Zdrowka dla Gai co to znowu za katar, przeziebila sie na dokladke??

mamakubulki wspolczuje tego chorowania! Arobiliscie badanie krwi lub wymazy pod katem gronkowca/paciorkowca? wtedy latwiej dobrac leki i szbciej to zwalczyc..\

Milka my robilismy Lili badanie latem i miala 11,2 hb lekarka powiedziala ze w tym wieku czesto na granicy jest hemoglobina i zeby na razie nie dawac zadnych preparatow tylko mieso dwa razy w tygodniu, melase z burakow, szpinak 1x w tyg. Szpinaku Lila nie zjada ale miesko na szczescie wcina :tak:

julia, karis witajcie po dlugiej przerwie !

nadika powodzenia odezwij sie jak poszlo??

dorotka zdrowka dla Ignasia, oby "samotne" dni szybko zlecialy

zdec jak po wakacjach chyba juz niedlugo wracacie? dawaj foty!

Kasiek jak mijaja wakacje z dziadkiem?



Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy czekamy bo nic innego nie mozna zrobic, nie tracimy nadziei..
 
Ostatnia edycja:
reklama
sealet- najgorsze to chorowanie :(( dużo zdrówka dla Agatki!!

nie jadłam nigdy nic z dynią :baffled:

klementinko- podrzuć kawałek tortu, zjadłabym coś dobrego, nawet nie mam jak do sklepy teraz wyskoczyć:baffled: pociesze się gotowaną kukurydzą

koriander- do piątku w domku, też się cieszę że mogę cokolwiek napisać na bb ale wolałabym być w pracy niż siedzieć w domku, w pracy trochę odżyłam.

asencja- wiem, ze teraZ NIE MASZ CZASU NA PISANIEW Ale i tak zapytam- jak sobie radzisz z dwójką maluszków??? tak pytam bo ja im dłuzej nie zachodze w ciąże tym więcej mam wątpliwości czy to nie za szybko:cool:
 
jednak wybralam kupny tort;-) baileys, przynajmniej smakiem sie obejde skoro nawet napic sie lampki szampana nie moge
w calych ostatnich zawirowaniach nie mialam czasu pomyslec o pieczeniu torta, kiedys zrobie na probe jakis bez okazji
a auto wybralam kia rio kombi, lubie kie, moj ojciec ma i dobrze sie jezdzi, dlatego wybralam ja przed focusem ktory strasznie mi sie podobal

to smacznego i miłego dnia:-)

asencja- wiem, ze teraZ NIE MASZ CZASU NA PISANIEW Ale i tak zapytam- jak sobie radzisz z dwójką maluszków??? tak pytam bo ja im dłuzej nie zachodze w ciąże tym więcej mam wątpliwości czy to nie za szybko:cool:

a kto ma dać radę jak nie my:-D:-D:-D

W końcu zrobię coś dla siebie i idę dziś do fryzjera:-) trza się jakoś na chrzcie prezentować:-p:-p:-D:-D
 
ooooo Gosiu koniecznie zaprezentuj się nam:)) - co ładnego kupiłaś sobie na chrzest??

ja do tej pory żałuję ze mnie obcięli na krótko i wyćććć mi się chce.
Zjadłam kukurydzę ale to nie było to, jeszacze wypróbuję nowy smak kisielku.
 
Ostatnia edycja:
ooooo Gosiu koniecznie zaprezentuj się nam:)) - co ładnego kupiłaś sobie na chrzest??

ja do tej pory żałuję ze mnie obcięli na krótko i wyćććć mi się chce.
Zjadłam kukurydzę ale to nie było to, jeszacze wypróbuję nowy smak kisielku.

a ja właśnie chyba wrócę do krótkiej fryzurki;-);-) kupiłam sobie spódnicę (trochę krótka hihi) i bluzkę, do tego dołożę żakiet i będzie miodzio:-)
a co to za nowy smak kisielu?:-):-)
 
oj Gosiu będziesz wyglądała szałowo, też poszłabym na jakieś zakupki ale musze poczekac do powrotu męża

ananas, limonka i zielona herbata z kawałkami owoców ale nie smakuje mi, te kawałki owoców jakbym trociny jadła
 
witam!

karis gratulacjeeee!!!:-) coraz wiecej potrójnych mam ;-)
zyrrafka to staracie sie o brzdacz? trzymam kciuki :* bedzie dobrze;-)

klemantinko....
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia...
...abyś znalazła szczęście,
którego szukasz.
 
liza narazie tego nie można było nazwać staraniem, bo mąż tylko w weekendy był. Teraz biorę hormony na uregulowanie cyklu i co ma być to będzie :-)


milusia- co u Ciebie i chłopaków??
 
Ostatnia edycja:
reklama
kto ma ochotę dzisiaj wieczorkiem na piwko z żyrafką??? Ja mam ochotę na jakiegoś redsika i do tego krakersy

0a0daff211515c9c5a6a0586afb5866b_big.jpg
 
Do góry