reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja widzialam zdjecie gosigro (soorki ze wygadalam:-p) w kreacji na chrzest i wyglada zaaaaa****rabiscie seksi w ogole jak jakas siedemnastka. Swietny kolorek spodniczki, na moje zupelnie nie jest za krotka z reszta trzeba pokazywac jak sie ma co. Teraz czekam na fryzurke!!

Co do laptopka to Lila niestety wykazuje zainteresowanie wylacznie "doroslym":confused2:

Ja chyba zrobie jutro ruskie nalesniki, trzeba je zapiec czy tak od razu mozna jesc?


Kolenderko- Można jeść , ale lepiej zapiec z 5 minutek Mniam:)
Zyrafciu- Kochana naleśniki ruskim farszem:) Ja tak robię jak mnie sie ruskich chce ale czas i leń na lepienie pierogów nie pozwala:)
 
reklama
JESTEM :)
Dziękuje za pamięć i kciukasy!!!
Rozprawa opóźniła się o 30min a trwała może z 5min, z drugiej strony nikt się nie pojawił. Sędzia orzekł wyrok zaoczny, nie prawomocny. Pracodawca ma mi wypłacić należne mi pieniążki tj 1100 i odsetki w wysokości 250zł. Teraz mają czas na odwołanie bodajże 7 dni więc czekam na ruch ze strony pracodawcy. Mówię Wam ile mnie to stresu kosztowało.
Ale to nie wszystko, wróciłam do domu a tu na mnie pismo czeka z firmy, że jutro mam się stawić do biura do wyjaśnienia, że ponoc nie wywiązałam się z obowiązków które do mnie należały i mam to wyjaśnić. Myślę że szef miał nadzieję że mnie postraszy i wycofam pozew, tymbardziej że pismo zostało wysłane w dniu w którym dowiedzieli się o rozprawie. Szczegóły napiszę na zamknietym ale to może dopiero jutro bo dziś padam z nóg.
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za kciuki!!!!
 
Perfecta masz racje;) moja cora co chwile lata po szczotke i szufelke nawet mopa;)potem po calym domu leza...;p

Nadika postepy sa wiec trzymam kicuki zeby szybko sie to zakonczylo,czyli szybka wyplata pieniazkow:) i zakonczenie tej sprawy:)

Dziewczyny tak was tu duzo ze ja jak narazie nie nadazam ale dam sobie czas na obycie tu:p
Zobacz załącznik 392270 Oto moja coreczka;)

Dziewczyny tak piszecie o dobrym trunku to zarazlece sobie martini ze sprite zrobie;) powiem ciezko tak siedziec cale piec dni w domu samej z dzieckiem,teraz jest cieplo to idzie cos wymyslic...boje sie zimy...:-(
 
Perfecta :-D
zyraffka a czemu nie jesz golabkow i ruskich? zbyt skomplikowane? Z zabawek my na mikolajki dajemy mate wodna
dorotka jak ida poszukiwania pracy? Nie wiem czy pisalas i mi umknelo,,
nadika dobrze ze juz po, nie daj sie zastraszyc niech placi i spada na drzewo

julia sliczna coreczka! A moze poszukaj sobie jakiegos zajecia ktore moglabys wykonywac w domu? A babcia nie moze zajac sie wnuczka? Moze niania? A czemu zrezygnowalas z pracy:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
julia- ja od maja jestem sama z Łukim, mąż przyjezdza na weekendy, bywało bardzo ciężko ale jakoś dawaliśmy radę. W październiku mąż wraca więc będzie lżej:) wy tez będziecie sobie radzić :))
Łuki teraz chory więc nawet na spacer nie wyjdziemy, chory za duzo powiedziane bo taki z niego chorowitek, ze dzisiaj się na meble wspinał:-D
Amelka śliczniutka!!


Perfecta :-D
zyraffka a czemu nie jesz golabkow i ruskich? zbyt skomplikowane? Z zabawek my na mikolajki dajemy mate wodna
[

hehe nie jem, bo nie cierpię tych potraw :))) więc także nie robię, na szczęście moja mama zawsze robi zapas gołąbków i ruskich i jak do niej jedziemy to mąż dostaje :)) i zadowolony a ja nie muszę się meczyć z robieniem


gosiu :(((((( na pewno nie jest tak źle!
 
Ostatnia edycja:
Do góry