reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie z herbatką malinową i babeczką również malinową :)

U nas świeci słońce ale strasznie wieje.
Prefecta, Gosia - dzięki za życzenia :)
Koriander- mowisz że za rok lepiej :) trzymam za słowo :)
milusia- może to faktycznie ząbki, Ignaś tez czasm robi nam pobudki w nocy, zawsze wtedy zganiam na ząbki
Asencja- wiadziala takie podwójne wózki (gondola+ spacerówka), fajna sprawa
Agi- masz aniołka w domu :)
 
reklama
hej,
babcia wróciła z urlopu więc Natanek z babcia na spacerku :) a jamam chwilę by spokojnie przygotować obiad i chwilkę odpocząć.

milusia, izia_tcz u mnie ostatnio jest masakra w nocy, Natan potrafi się nawet 4 razy obudzić i przy tym jest bardzo niespokojny, czuję się bardziej zmęczona niż jak wtedy gdy był niemowlakiem i na piersi :/ też często ląduje w mnie w łóżku bo nie mam już siły stać nad nim i go usypiać i głaskać ;/ Mam nadzieję że jak tylko wyjdą te czwórki to się uspokoi
Asnecja Kochana dasz radę, to dopiero początki ale już niedługo wszystko sobie poukładasz i będziesz mega zorganizowaną mamą !
Agi to zuper że Polcia taka grzeczna!! a Ty się nam zapracowujesz!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Ja również dołączam do grona niewyspanych... już od kilku dobrych dni młody bardzo niespokojnie śpi... wierci się NON STOP, popłakuje i stęka, wszystko przez sen... a ja nie wiem co zrobić... ciągle chodzę nie wyspana i wyglądam jak zombie! Najgorsze jest to że on tak całą noc potrafi... mam bardzo dużo łóżko i zbieram go często z pod nóg i w ogóle... kopie mnie w nocy, z główki też parę razy dostałam... taki urok mojego dziecka!!! wiercioszkiem i stękaczem jest od zawsze!!! :)

Ale mi się nic dziś nie chce... zimno i wieje jak nie wiem co...
 
Dzien dobry. Ja sie wylamie z grona niewyspanych :-p

Perfekciu ja korzystam z przepisu knedlowego ktory Kajdusia wstawila o tutaj: KNEDLE :tak:
dorotko a co u Ignasia? Odrosly mu jego bujne loczki? Pochwal sie swoim przystojniaczkiem tak milo na niego patrzec!

Kasiek wspolczuje wiercipietki zwlaszcza ze spi obok ciebie..a nie bedziecie probowac nauczyc go spania w lozeczku?

milusia u nas takie dramatyczne noce tez sie zdarzaja ale to zawsze przejsciowe..

Agi ciesze sie ze Polusia taka grzeczna, oby zostalo tak na zawsze! Mam nadzieje ze wam wkrotce jakos pouklada sie czasowo w pracy byscie mogli razem troche wiecej czasu spedzac. Mysle ze warto rozwazyc posylanie Polci na te 2,5 godzinki skoro macie taka opcje, nie zdarzy jej sie przez tak krotki czas sprzykrzyc a na pewno troche was odciazy. Zreszta za rok Polcia pewnie sama sie bedzie rwala do przedszkola :-)

Perfecta koniecznie idz na koncert Kajdusi nie pozalujesz!!!:tak::-D
 
Boszzzz jak u nas wieje!!!! Chmurzyska wstrętne!!! Byliśmy od 8 na spacerku z przerwą na sen Jasia od 9:30 do 10:30 Pózniej mieliśmy jechac na kontrole do pediatry ale ja się bardzo zle poczułam:( Jakieś zimne poty , słabo i zdecydowąłam że nie bede ryzykować i nie pojade sma z nim do miasta z tak wstrętmnym samopoczuciem...
Poszliśmy sobie na "wieś" na zakupki spożywcze i wpadłam przy okazji do jedynego lumpka w okolicy i wyszłam z płaszcze Kaszmirowym za 15 zeta , ponczo za 8 zeta Ale ponczo piekne takie wełniane z reniferami czy owcami nie potrafię zidentyfikować :p Kawowe z haftami właśnie tych łosi czy innych potworków w kolorze różu , Spodnie new looka za 5 zeta i Jasiowi super sweterko t-szercik :p w paseczki George Kupiłam:p:) I taka zawodolona jestem że siok:p:) Ale cieszyć się ni mom jak bo się żle czuje:( to skakać nie będę:)
Kupiłam śliweczki dzisiaj będą knedeleczki:)
 
hej hej!!!

kochane mamusie przedstawiam Wam Konrada P9096769.jpgP9106775.jpgP9146787.jpg


bardzo Wam dziekuje!!!

zycze wszystkim chorym mamusiom i dzieciaczka duzo duzo zdrowka
zapracowanym mamusiom wiecej wolnego czasu
mi-mi Tobie szybkiego i szczesliwego rozwiazania
asencja ja w zupelnosci podzielam Twoje obawy i z kazdym dniem mam coraz wiekszego stresa jut wraca Ksawery i do niedzieli bedzie u nas moja mama niestety pozniej musi wracac juz do pracy:(maz ma opieke do 27 a co potem???....strach myslec mam nadzieje ze chociaz juz lepiej sie poczuje bo na razie to ledwo chodze :(

pozdrawiam milego dzionka:)
 
Dziekuje za rady :)
Kupiliśmy dostawke do wózka BoggyPod (taką siedzącą), niestety na spacerze zobaczyliśmy, ze wózek z dostawka w wielu miejscach się nie mieści :( i trzeba go skladać. Podczas skladania Krystianek jest bardzo nie spokojny i szczeze mówiąc ja sama nie dam sobie z tym rady :(
Do tego przed wyjsciem z bloku mam schody i tez nie ma jak zejsc z wózkiem i z Krystianem za rękę.
No nic...może kiedyś to wszystko rozgryze...

Asnecja jak ja se daje to i Ty dasz!!!!:-)tym bardziej ze ja na głęboka wode od razu 2 a Ty masz juz doświadczenie:-D jak najbardziej proponuje wózek bliźniaczy;-) bo innej opcji nie widzę, a ktos bedzie Ci pomagał??

Niestety nikt nie bedzie mi pomagal :( Może mama bedzie wpadać raz w tyg...

Musze leciec, bo cyca musze dać :)

agusia44 - gratuluje Konradka !!!!!! :):):)
 
Agusia - Konrad prześliczny!!! :)

Koriander - młody śpi w łóżeczku, ale tym razem zostawiłam łóżeczko u taty bo mieliśmy zaraz tam wracać, ale coś wypadło i tak jakoś wyszło... ale w sumie to i tak w nocy go biorę do siebie bo nie chce mi się ślęczeć nad jego łóżeczkiem...

Dziś na obiad jednak klusek nie było, ale zrobiłam bardzo dobre spagetti, ale mąż twierdzi że za kwaśne... mnie smakowało i młodemu też ;)
 
reklama
kajdusia Podziwiam- 3 etaty, tańce, dwójka dzieci, basen z Gosiakiem... i wciąż pełna energii i dobrego humoru:-)

Wszystkim chorującymmałym i dużym dużo zdrówka- teraz chyba taki okres, bo Emilka też ma katar, od wczoraj też trochę pokasłuje:-(

Wszystkim posiadaczom nowych ząbków gratuluję:-) i zazdroszczę posiadaczom kompletu 12 ząbków:-)

kasiek To ile już zrzuciłaś? Poza tym 1g po utracie opuszki;-)
Ewelinka Jak twój fitnesik? Chodzisz czasem? Byłam teraz w poniedziałek na 2,5h- zakwasy były, ale chyba całkiem nie straciłam kondycji;-)
Milka Pewnie przegapiłam:zawstydzona/y: Jak z pracą twojego męża?
ewa Są jakieś nadzieje na pracę w Radomiu? Koleżanka coś pomoże?
Agi Niech chociaż niedziele wynagradzają wam ciężkie, zapracowane tygodnie:tak:
iiwka Emilkę codziennie kąpię i główkę też myję codziennie.
olavip Już się lepiej czujesz?
emalia Dajesz radę wykarmić chłopów?;-)
dorotka Buziaki, nie smutaj się:tak:
Lena Co z Gają? Bużka już ładniejsza?
zyrraffka Mam nadzieję, że Łuki w końcu zaakceptuje przedszkole. A jak u ciebie w pracy? Dogadujesz się jakoś z koleżanką?
Ola_fasola, perfecta, kasiek, gosiagro- śliczne zdjęcia:tak:
gosiagro To kiedy wracasz do pracy? Już po przeprowadzce?
zdec Udanego wypoczynku!!!!!- ja właśnie kupiłam przez groupon namiastkę Turcji- karnet na solarium:-D Może w końcu uda mi się jakąś opaleniznę złapać tego lata:-D
Nadika- Kiedy wybierasz się na jakieś ważenie Natanka? Na pewno przybiera na wadze. A szczupły będzie po tobie- przynajmniej nie będzie nigdy musiał sobie odmawiać różnych pyszności, zawracać głowy dietami, martwić problemami zdrowotnymi związanymi z nadwagą...:-)
hefi- Też zabiegana jestem, a myślałam, że u rodziców trochę odpocznę:-p
agoosia, asnecja GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poradzicie sobie, z każdym dniem będzie łatwiej się zorganizować:tak:
mi_mi
?????????? Odezwij się. Czy tobie też już gratulować?
agast Jak Jadzia bez gipsu? Nadążasz za nią?;-)

Widzę, że nie tylko ja zaglądam na bb z doskoku:-( Dużo dziewczyn pisze coraz mniej:-(
Moja siostra przyjechała ze swoją córką. Bywa wesoło z dwójką maluchów:-D
Ech, jak mi się nie chce iść do pracy....
 
Do góry