reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczyny, tu wasza dyżurna narzekalińska:-D

iwkaa ja codziennie kąpię małego a co drugi dzień myję mu głowę, chyba ze zabawy w piachu były to wtedy nawet ja wypada dzien bez mycia głowy to myję.

mamakubulki- też się zastanawiam nad nianią ale tylko kogoś znajomego bym wzięła, niestety nie mam takiej zaufanej osoby |:((
 
reklama
Witam wieczorkiem :)

Dawno się nie oddzywalam ale jakos dopadly mnie smutasy i nie chciałam dołować :( Tydzień temu mialam urodzinki i chyba ta 30- stka mnie tak zdołowała. Nic mie się nie chce, nic mnie nie cieszy... chciałabym znależć pracę a tu cały czas cisza :( Przed chwilką upiekłam babeczki malinowe- chyba Gosia podała przepis i wyszły pyszne :) aż humorek się polepszył :) Ignaś już spi a T. poszedł na bilarda z kolegą

Asnecja, Agusia- wilekie gratulacje !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
kajdusia z tymi dziadkami to tak sobie zażartowałam, w sumie teście mieszkają tuż obok nas i Natan ich codziennie widzi i bardzo lubi ale nie sądzę że to z tęsknoty nie je:) dwie górne czwórki mu idą :)
 
Czesc kochane :)
Niestety nie mam czasu tutaj z wami być :( Michałek zachorował i ma jakiś katar, dławi się, dusi...Mieliśmy całą noc poprzednia nie przespaną...Byliśmy u lekarza i powiedziała, że nie ma żednej infekcji. Myśle, że to źle odciągneli wody z płuc i jeszcze mu cos tam zalega. Teraz jest juz troche lepiej...Mam nadzieje, ze noc bedzie ok.
Do tego jestem troche załamana, jak ja sobie dam rade z 2-ką dzieci sama. Dzisiaj z mężem ledwo wyrobiliśmy się w 30 min, żeby sie z dziećmi wygrzebać z domu. Do tego skonczylo sie na tym, ze tata niósł Krystiana na barana, a Michałek w wózku - jak ja mam później sama z nimi wychodzić???
Mimi - trzymam cały czas kciuki!!!
 
Czesc kochane :)
Niestety nie mam czasu tutaj z wami być :( Michałek zachorował i ma jakiś katar, dławi się, dusi...Mieliśmy całą noc poprzednia nie przespaną...Byliśmy u lekarza i powiedziała, że nie ma żednej infekcji. Myśle, że to źle odciągneli wody z płuc i jeszcze mu cos tam zalega. Teraz jest juz troche lepiej...Mam nadzieje, ze noc bedzie ok.
Do tego jestem troche załamana, jak ja sobie dam rade z 2-ką dzieci sama. Dzisiaj z mężem ledwo wyrobiliśmy się w 30 min, żeby sie z dziećmi wygrzebać z domu. Do tego skonczylo sie na tym, ze tata niósł Krystiana na barana, a Michałek w wózku - jak ja mam później sama z nimi wychodzić???
Mimi - trzymam cały czas kciuki!!!

Chyba najlepszy będzie podwójny wózek ;-)
 
Asencja - nie przejmuj się kochana, podejrzewam że początki będą trudne ale w końcu dojdziesz do wprawy!!! Pomyśl sobie że niektóre kobiety są w jeszcze gorszej sytuacji, jak na przykład nasza kochana Milusia ;), i radzi sobie fantastycznie ;)
 
Czesc kochane :)
Niestety nie mam czasu tutaj z wami być :( Michałek zachorował i ma jakiś katar, dławi się, dusi...Mieliśmy całą noc poprzednia nie przespaną...Byliśmy u lekarza i powiedziała, że nie ma żednej infekcji. Myśle, że to źle odciągneli wody z płuc i jeszcze mu cos tam zalega. Teraz jest juz troche lepiej...Mam nadzieje, ze noc bedzie ok.
Do tego jestem troche załamana, jak ja sobie dam rade z 2-ką dzieci sama. Dzisiaj z mężem ledwo wyrobiliśmy się w 30 min, żeby sie z dziećmi wygrzebać z domu. Do tego skonczylo sie na tym, ze tata niósł Krystiana na barana, a Michałek w wózku - jak ja mam później sama z nimi wychodzić???!
zdrowka dla Michasia! A 30 minut to wcale nie duzo, u nas przygotowanie do spaceru to 30 minut minimum :tak::-) Ja na twoim miejscu bym sie rozejrzala za podwojnym wozkiem (gondola plus spacerowka lub dwie spacerowki), Krystian jest chyba jeszcze za maly zeby jezdzil na BuggyBoard a poza tym idzie zima i ciezko bedzie przy kiepskiej pogodzie..

Kasiek fajny obiadek, a co na jutro planujesz? Ja robie knedle :happy2:

iiwka i co jednak kupujesz ten wozek?

Kajdusia brzmi super, jak dla mnie rowniez idealne polaczenie, no i do tego same babki..ech zazdroszcze :cool2:

dorotka witaj w klubie "dojrzalych" :-p Nie martw sie za rok bedzie lepiej :-D A te babeczki sa rzeczywiscie przepyszne!

nadika dobrze ze Natanek troche lepiej je, moze to jednak zabki??

Liza milusia mamakubulki zdrowka!!


Kurcze jakie piwo miodowe jest dobreeeeeeeeeeee:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Koriander - knedle to ja mogę jedynie kupić!!! ale skoro w tą stronę idziemy, to jutro będą kluski śląskie ;) kupne ale najlepsze na świecie (firma ADMAT - polecam)!!! to tego jakieś mięsko w sosie ;) i surówka, ale chyba też kupna, bo mam dosyć krojenia na długi czas ;)
 
Koriander - knedle to ja mogę jedynie kupić!!! ale skoro w tą stronę idziemy, to jutro będą kluski śląskie ;) kupne ale najlepsze na świecie (firma ADMAT - polecam)!!! to tego jakieś mięsko w sosie ;) i surówka, ale chyba też kupna, bo mam dosyć krojenia na długi czas ;)
ja nie mam gdzie kupic knedli ani klusek :-( ale od kiedy Kajdusia podzielila sie swoim przepisem (Boze wynagrodz jej w dzieciach!!) kulam jak tylko dostane gdzies twarog :-D
Moze zrob surowke z kiszonej kapusty, zjadlabym sobie taka lekko slodka plus oliwa z oliwek, utarte jabluszko i marchewka mniam :-) To moze Redsika skoro plany kulinarne juz ustawione??:-p



Agi78 co u was kochane?? Jak Polineczka malutka?
 
reklama
No właśnie na takiej surówce się pozbyłam kawałek paluszka, więc może innym razem!!! a ja robię tą surówkę bez jabłka, bo nie lubię słodkiej :( a na redsika mówię dziś PASS, piję herbatkę i dietka dietka ;) idzie mi dobrze więc muszę dotrwać jak najdłużej ;)
 
Do góry