reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Melduję się ,że żyje!!!
Remont w trakcie. Masakra. Już drugi tydzień bez łazienki. Problem z załatwianie i myciem. Maskara. Lena widziała jaki mam rozpiździel na podwórku. Końca nie widac. Mam dość.

Całuje wszystkie mamuśki które o mnie pamiętały. :*

Wielkie Buziaki dla wszyskich dzieciaczków i tych w brzusiach też :*
 
reklama
emalia no babo wkońcu się odezwałaś:)

u nas ciężko. Natan dostał strasznego rozwolnienia, od wczoraj go męczy, w nocy gorączka 38 a w dzień spada i jest ok. Ale leci z niego strasznie, boję się że przy tych upałach moze łatwo się odwodnic. Nic nie chce jeśc, w nocy wypił 200ml mleka i rano ok 100 i to wszystko. Od czasu do czasu wypije troszkę płynów ale myślę ze to i tak mało ;/ dzisiaj wykopałam syrop na biegunkę i narazie dostał jedną dawkę i bez zmian jak nic sie nie zmieni to moze do lekarza wieczorem podjadę, chociaż pewnie i tak nic nowego mi nie przepisze. Wczoraj teściu też miał rozwolnienie ale on twierdzi że to przez lody jakie jadł z teściową, tylko że teściowej nic nie było, a Natan jadł z teściem obiad, dawał mu ziemniaki z marchewką polane białym sosem i myślę że jak coś to prędzej ten sos zaszkodził bo niktinny nie jadł tylko oni. Z drugiej strony gdyby to było zatrucie to trwało by jeszcze do dzisiaj (drugi dzień)?
 
Klementinka - ja to mojej Majusi do pralki dopuścić nie mogę bo mi programy w trakcie prania zmienia:baffled::baffled::laugh2::laugh2:
niezla Maja:-) mnie ostatnio mama nastraszyla zebym uwazala na pralke bo jak bedzie juz dwojka to podobno dzieciaki moga sie zamknac w pralce, strasznie ich interesuje to urzadzenie


Klementinka musze ci podziekowac za przepis na ogoraski malosolne, od 3 tygodni robie po 2-3 kg non stop i zjadamy ze smakiem, o Lili nie wspominajac, sa przepyszne :-)

ciesze sie ze smakuja, do kiedy bedziecie w Toronto? zastanawiam sie czy jutro nie przyjechac, pewnie na spotkanie juz sie nie zalapie, chyba ze tez w niedziele jakies poprawinki sie szykuja;-)

nadika wlasnie mialam prytac jak Natan, moze lepiej isc do lekarza zeby sprawdzil czy to nie brzuszek,

ja dzisiaj gotuje pomidorowe z pomidorow, bedzie z lanymi kluskami
mam ochote jeszcze na ciasto ze sliwkami ale skoro jutro mamy jechac to chyba juz w PL zrobie
 
zyrraffka Nie stresuj się. Sealet też oddała Agatkę do żłobka i pisała, że jest wszystko ok:tak: Na rolkach zaczęłam jeździć dopiero po porodzie:-) Z moim wózkiem to duża przyjemność i mam poczucie bezpieczeństwa. Bez wózka boję się jeździć:-D
nadika Może to jakaś jelitówka skoro jest taka gorączka?
emalia Dużo cierpliwości przy remoncie:-)
klementinka Dwójka dzieci więcej może:-D I we dwoje łatwiej zrealizować niektóre pomysły na zabawę:-D

Miałam się dziś spotkać z koleżanką, z którą się widziałyśmy ostatnio jakieś 1,5roku temu i odwołała spotkanie:-( To nie pierwszy raz i jest mi przykro, bo kiedyś się razem trzymałyśmy, a odkąd urodziła dziecko, dużo się zmieniło:-(
 
Ty z wózkiem jeździsz?????????????:szok::szok::szok::szok:

Widziałam że ludzie jeżdżą. Są takie specjalne wózki m.in.x-lander z ogromnymi kółkami po boku. Sama bym sobie poszalała, ale nie mam nigdzie równej powierzchni, wiadomo las:pP

A tak poza tym cześć wszystkim:)))

Dzięki za rady odnośnie fenistilu, dzisiaj dam zobaczymy czy będzie efekt. Jeszcze raz baaaardzo dziękujęęę:)
 
Cały czas ją fenistilem smaruję. Ostatnio znowu w "fiolecie" kąpię.
Raczej to nie wygląda na komary, bo znikają i pojawiają się w tym samym miejscu, czasem większe, czasem mniejsze.
Ja bym nie smarowała fenistilem bo to jeszcze nie dla naszych maluchó, jak Gajkę ugryzł trzmiel to dostała enistil w kropelkach;)
Melduję się ,że żyje!!!
Remont w trakcie. Masakra. Już drugi tydzień bez łazienki. Problem z załatwianie i myciem. Maskara. Lena widziała jaki mam rozpiździel na podwórku. Końca nie widac. Mam dość.

Całuje wszystkie mamuśki które o mnie pamiętały. :*

Wielkie Buziaki dla wszyskich dzieciaczków i tych w brzusiach też :*
oj widziałam widziałam:)
zyrraffka Nie stresuj się. Sealet też oddała Agatkę do żłobka i pisała, że jest wszystko ok:tak: Na rolkach zaczęłam jeździć dopiero po porodzie:-) Z moim wózkiem to duża przyjemność i mam poczucie bezpieczeństwa. Bez wózka boję się jeździć:-D
nadika Może to jakaś jelitówka skoro jest taka gorączka?
emalia Dużo cierpliwości przy remoncie:-)
klementinka Dwójka dzieci więcej może:-D I we dwoje łatwiej zrealizować niektóre pomysły na zabawę:-D

Miałam się dziś spotkać z koleżanką, z którą się widziałyśmy ostatnio jakieś 1,5roku temu i odwołała spotkanie:-( To nie pierwszy raz i jest mi przykro, bo kiedyś się razem trzymałyśmy, a odkąd urodziła dziecko, dużo się zmieniło:-(
Wiem co to znaczy;(
Szkoda, że tak się dzieje a może boi się spotkania>??


NADIKA a wiesz ze zatrucie moze wyjsc po 3 dniach???wiec musis z mniej wicej przeanalizowac co Jadł Natanek przez 3 dni tak mniej wiecej:)Moze byc i po lodach, bo różnie reagują:)Ale dlaczego goraczka??


 
reklama
Do góry