reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie;)

Lencja z tym telefonem to nie ja tylko moja mama;-) Trudno się mówi...

Liza wiem co przeżywasz u nas noc też masakra, o 3:30 małej zachciało się bawić no i zabawa na całego:confused::confused: Po czym o 5 usnęła, szkoda tylko że matka musiała już wstawać do pracy:no::no:

eagle, milka Nieeeeeeeeeeeeeee:-D:-D:-D W żadnej ciąży!!:-D:-D

Lena :-:)-(
 
matko co tu taki spokój, gdzie się gaduły podziewają, ja taka sama samiutka siedzę i nie ma z kim pogadać:no: może pośpiewajmy coś:-D:-D:-D:-D:-D

milusia opowiadaj o chłopakach:-) jakas rozrywke bede miała chociaż:-)

zdec- współczuje nocki, w dodatku do pracy, wrrrrrrrrrrrrr, oby dzisiaj Natalka spała ładnie!
 
Madzius5 -dziękuję,nie wiedziałam i panie w przychodni chyba też bo jak zapisywałam ją na szczepienie na odre świnkę różyczkę to na początku chciałam zrobić dwie szczepionki jednego dnia :/ ale powiedziano mi ze najpierw odra świnka różyczka a potem menigokoki, gdyby wiedzieli zaproponowali by mi inną kolejność. Jutro zadzwonie tam i zmienie termin.
 
zdec wspolczuje u nas tak rzadko sie zdarzaja idealnie przespane nocki ze chyba kazda z nich bede zapisywac mazakiem na scianie w Lili pokoju, moze za 15 lat zrobi sie z tego jakis fajny rysunek ;-)
madzius5 a wy sie decydujecie na podanie tej szczepionki odra.swinka.rozyczka mimo ze mieliscie reakcje poszczepienna?
gosiagro jak zasypianie Majusi??
Perfecta chodz sie wygadaj bo cos cicho jestes
zyraffka jajnik tak moze przed okresem bolec, wspolczuje bo to okropny bol :-(
milusia hehe dobre z tym testem za 4zl, one wszystkie dzialaja na tej samej zasadzie wiec moim zdaniem cena nie gra roli, chociaz ja pamietam ze zrobilam 6 testow zanim uwiezylam:-)


my zasiadamy do filmu :-) milego wieczoru
yes2.gif
 
matko co tu taki spokój, gdzie się gaduły podziewają, ja taka sama samiutka siedzę i nie ma z kim pogadać:no: może pośpiewajmy coś:-D:-D:-D:-D:-D

milusia opowiadaj o chłopakach:-) jakas rozrywke bede miała chociaż:-)

zdec- współczuje nocki, w dodatku do pracy, wrrrrrrrrrrrrr, oby dzisiaj Natalka spała ładnie!
jak to sama???!!JAk???!!a kto calą poprzednią stronę z Tobą zapisał???!!:-D :-D

moje boby latały dziś golutkie po domu i tańczyli:-D z babcią "krakowiaczek jeden..."ale byłośmiechu:-D a potem Szymon zobaczył w telewizji taka piosenke co facet tańczy wśrod małp i zaczął tak samo jak oni:-D a Kubola w tym czasie na "miłosc " zebrało i próbował zjesc wuja:-D :-D

edit: idę spaćku . dobranoc miłych snów:)
 
Ostatnia edycja:
chodziło mi ze sama w domu:(

oni są fantastyczni:-D mój udaje Że na gitarze (takiej nadmuchiwanej) gra i śpiewa lalala:)czasem go poniesie i aż krzyczy lalala:-D




lencja- wymyśliłaś coś na rocznicę

uciekam spać, dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia może będę ja, chyba że kajdusia jeszcze zajrzy ;-)
Dziś troszkę smutno mi było, naszły mnie refleksje o nietrwałości przyjaźni i o tym, jak się ludzkie losy rozchodzą :-(
Teraz uciekam spać, bo rano trzeba wstać :-D
 
Do góry