reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Druga....
My zaraz wybywamy do Przemyśla do dziadków P.....Mam nadzieję że Polcia zniesie jakos taką długą trasę....
Odezwę sie w piątek po powrocie..... :-)
Miłego dnia życzę.....
 
Agi- udanej podróży:) Jestem pewna że Polunia zniesie podróż super:)

A mi się przypomniało że mam w piątek szkołę. I chyba już do końca będzie piątek sobota i niedziela każda.
A wczoraj zrobiłam super obiadek. Boczek miałam surowy chudziutki. Pokroiłam go w plastry. Zamarynowałam w natce kolendry , czosnku , imbirze , soli , pieprzu i jogurcie i ugrilowałam na patelni. Podałam z samą mizerią i było pycha! Kolendra już moja :) wyrosła w końcu.
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja:-)

kajdusia - mięta się znalazła?;-)

Lena - co z Wiktorią?

koriander - przetrzymałam ją wczoraj na jednej drzemce, nie spała od 12 i o 19 padła jak kawka, dzisiaj już od 6:30 szaleje:-)

zyrraffka - chciałabym Łukaszka zobaczyć z tą gitarą:-D musisz nagrać:tak:

emalia
- z Ciebie to pracuś, uważaj na szyje

Agi
- jak przymierzanie sukni wczoraj? wybrałaś cos? udanego wyjazdu:-)

Perfecta - mmmh, pyszności:-)
 
Hejka

zdec ja niewiem ale to chyba nie o mnie chodzilo z tymi nockami bo u nas nocki oki, Miki jak zasypia u siebie w łóżeczku (wczoraj sam zasnol!) tak wstal o 2:30 na mleczko, wypil i spal dalej do 6:50 :-) wiec u nas jak najbardziej nocki oki.
Na zabawe jeszcze nigdy nie wstal w nocy i oby to sie ngdy nie zdazylo :D
konniczynka to ja mam kolezanki dwie z którymi sie znamy od zerówki:) jedna byla u mnie swiadkową na slubie, druga tez zaproszona byla:) no i swiadkowa za rok w lipcu badz sierpniu tez slub bierze i juz nas ustnie zaprosila i ze mamy byc;-) oby ta znajomosc utrzymala sie jak najdluzej...

Ehhhh zaraz a dwor idziemy...
dziś drugi dzien @, lepszy niz wczorajszy w kazdym badz razie:p
 
jedziemy...trzymajcie kciuki...
gosiu - chyba wybrana..pierwsza którą przymierzyłam .....I chyba to ta, bo reszta przymierzonych juz mi sie średnio podobała...jeszcze w sobote ide raz przymierzyć i zobaczymy......
Buziaki
 
Witam.
Aguś- udanego wyjazdu kochana. Fajnie ,że z kiecką coś do przodu, może w końcu wybierzesz :)
Gosia- o to sobie nie pospałaś. A co tam kochana z mieszkankiem?
Perciu- obiad musiał być wyśmienity. Mniam...Jak się dzisiaj czujesz słoneczko ?
Liza- udanego dzionka :) I oby już dziś cię tak nie męczyła @ :)

Lena- co z Wikusią? Jak Gaja?
 
Dzień Dobry,
miałam jechać na zakupy kupić sobie jakąś kieckę na sobotę a tu nici z planów. Mały dostał jakiegoś rozwolnienia, już 4 razy zmieniałam pieluchę i trochę boje się go zostawić z teściową bo nawet na spacer nie pójdzie bo jak narobi w pieluchę to co ona zrobi?? :/ Mam nadzieję że mu minie i jutro będę mogła jechac.

Lena co się dzieje z Wiki??
 
reklama
to przywitam się i ja DZIEŃ DOBRY!
wczoraj moje dziecię nie spało wcale w ciągu dnia zasnął po18 i obudził się dzisiaj uwaga! o 8;40:szok::-Dfakt było w nocy kilka alermów nie wiem czemu ale odwróciłam go w łóżeczku smok do buzi i spał dalejwięc dzisiaj wyspani
a zdążył mi nabroić już w lapku nawet nie wiem kiedy odwrócił mi obraz na monitorze nawet ciekawie się was tak czytało tylko jak na książkę to trochę za ciężki:-D
lena co tak z Wiki?a i jak Gaja?
perfekta jak chumorek dzisiaj lepszy?
agi fajnie z tą suknią ale bym se ubrała taką slubną hehe moja od cywilnego jeszcze leży u mamy tyle lat:-Dpewnie już ją mole zjadły
 
Do góry