reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja sie melduje bo dopiero wrocilismy :-D Zostalismy na noc w zamku gdzie miesci sie to spa i bylo BOSKO!!!!!! Wypoczelismy, poplywalismy, Lila jest cudowna podrozniczka jestesmy bardzo dumni!! Nawet jak byla glodna to nie plakala, 3godzinna podroz zniosla swietnie i jakos juz mniej sie boje podrozy do PL:tak::-)
Do tego odkrylismy ze Lila uwielbia wode w kazdej postaci, do jeziora biegla z piskiem radosci, z basenu nie chciala wyjsc, w ogole jacuzzi zrobilo na niej piorunujace wrazenie i probowala lapac wszystkie babelki. Do tego dostalismy za darmo wizyte w FISH SPA bo akurat bylo otwarcie - hehe wklada sie nogi to takiego jakby akwarium i setki malych rybek obgryzaja zrogowacialy naskorek :-D Uczucie nie do opisania! Pani sie niezbyt podobalo ze Lila jej te rybko wyciagala
Garra-Rufa-Fish-Spa-feet-Therapy-Doctor-Fish-2.jpg

wiecej zdjeci powstawiam pozniej musze troche odsapnac

Zekrnelam tylko kilka stron wstecz i mignely mi przecudowne zdjecia Agi i Polusi z urodzin!! Alez przecudna ksiezniczka, swietna jest! Tort slicznosci!
i przesliczny blondi Natanek Nadiki chyba, jakos inaczej go sobie wyobrazalam, strasznie dawno nie wstawialas chba jego zdjec :-)

Perfecta a cjo cji?:confused::blink:

emalia miala usg??co sie dzieje??

zyraffka gratki dla Lukaszka :)

mam jeszcze wiadomosc od kochanej Kasiek:
My od wczoraj gościmy w samym centrum rozrywkowym w Mielnie!!! Mamy hotel z tarasem na samą promenadę gdzie non stop chodzi masa ludzi, jest super!!! małemu hałas nie przeszkadza, śpi sobie w najlepsze! Jak znajdę chwilkę to napiszę więcej... chciałam tylko dać znać że jesteśmy cali i zdrowi!!! Buziaczki dla Was i pozdrów ode mnie CZERWCÓWECZKI:-)

Baw sie dobrze kochana, wypoczywaj i laduj baterie :))))
 
Ostatnia edycja:
Ja sie melduje bo dopiero wrocilismy :-D Zostalismy na noc w zamku gdzie miesci sie to spa i bylo BOSKO!!!!!! Wypoczelismy, poplywalismy, Lila jest cudowna podrozniczka jestesmy bardzo dumni!! Nawet jak byla glodna to nie plakala, 3godzinna podroz zniosla swietnie i jakos juz mniej sie boje podrozy do PL:tak::-)
Do tego odkrylismy ze Lila uwielbia wode w kazdej postaci, do jeziora biegla z piskiem radosci, z basenu nie chciala wyjsc, w ogole jacuzzi zrobilo na niej piorunujace wrazenie i probowala lapac wszystkie babelki. Do tego dostalismy za darmo wizyte w FISH SPA bo akurat bylo otwarcie - hehe wklada sie nogi to takiego jakby akwarium i setki malych rybek obgryzaja zrogowacialy naskorek :-D Uczucie nie do opisania! Pani sie niezbyt podobalo ze Lila jej te rybko wyciagala


a nie mówiłam, że Lili z jacuzzi nie chce wyjść:-D:-D:-D:-D super kochani ze tak się zrelaksowaliście:tak:
 
no to jestem wreszcie, myślałam że w ciągu dnia mi się uda coś więcej ale moje dzieci miały inny plan:-)
teraz młody juz śpiocha, najstarszy z psem nabija kilometry, Asia ogląda dobranocki:-D:-D

mimi, lencja widziałam fotki super że spotkanko takie udane,ech jak ja Wam wszystkim zazdroszczę tych spotkań

nadika super że wypad taki udany, fotki świetne

Milka ech to dopiero był wstęp do remontu, na dobre się zacznie pod koniec tego tygodnia jak przyjadą wymieniać drzwi ( więc pod jedne trzeba wyburzyć kawałek ściany) później postawienie ścianki w innym miejscu i cała reszta:-) i końca nie widać

lena co do ubioru na wieczór p. nie mam pomysłu ale jako prezent to może jakiś bon do SPA, albo chociaż jakieś zabiegi typu masaż, kąpiel "w czymś" w jakims studiu odnowy, kolejna śliczna księżniczka ech....

Kasiek udanego pobytu i pięknej pogody

Agi fotorelacja cudna, Polcia w sukni przeurocza, ale jakoś brak mi tej słodkiej grzyweczki na ostatnich fotkach które wrzuciłaś

Gosiagro a u nas upał przez cały dzień, dopiero teraz się zbiera na burzę

Perfecta oj co to za smutaski były rano, mam nadzieję że juz lepiej, nie przejmuj sie głupim gadaniem, ludzie czasem nie mają wyczucia
co jak co ale na kursie to wiedziałam ze sobie poradzisz, przecież nie mogło być inaczej? a zobaczysz jakie będziesz mieć grono zadowolonych klientek już po:tak:

zyraffka no prosze wystarczyło troche ponarzekać że smyk nie chodzi i prosze Łukaszek od razu podłapał, bardzo serdecznie gratulujemy

kajdusia oj to pracowity powrót do rzeczywistości domowej, hihihi nie zazdroszczę, a Ty kiedy wrzucisz jakies fotki wyjazdowe?

koriander no proszę zguba sie wkońcu znalazła, rewelacyjnie że tak sie pobyt udał, a te rybki....hmmmm szok jakoś tak mi dziwnie pierwszy raz o czyms takim słysze

Emalia hop hop a Ty gdzie? miała nam dac znać jak po usg i co?
 
Witam :-)
P. wyskoczył na zakupy z małą, żebym się mogła wyspać, a ja na bb wskoczyłam. Muszę się spieszyć, żeby mnie na tym nie nakrył ;-)
Śliczne zdjęcia Polci, Gajuni (małe księżniczki) i Natanka :tak:
Cieszę się, że tyle z was już zakosztowało uroków urlopu i jesteście wypoczęte :tak: Tym, co wyjeżdżają życzę równie udanego wypoczynku :tak:
ola fasola A może wynajmijcie sobie mieszkanie? Dwupokojowe są mniej więcej w cenach ok.150/dobę, nie wiem, jak z mniejszymi. Możesz tu zajrzeć i zobaczyć, czy są jakieś ciekawe oferty: Nieruchomości Wynajem dla turystów - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Ogłoszenia Trójmiasto. i koniecznie daj znać, kiedy będziesz w 3mieście, bo się bardzo chętnie umówię na spotkanie :-)
cobra Właścicielka ma tu sporo sprzętów kuchennych.

Odezwę się jutro, bo pewnie zaraz P. wróci i się będę musiała tłumaczyć ;-) :-D
 
cześć :)

Ignaś juz spiocha więc mam chwilkę.
Jestem u rodziców więc jakos nie mam czasu i nie podczytywalam was za bardzo.
Oglądałam zdjęcia ze spotkań oraz urodzinowe Polci - czerwcowe dzieciaczki sa slodkie, śliczne i cudowne :)

Gratuluję Łukaszkowi pierwszych kroków. Ignaś urzodził się tego samego dnia co łukaszek i widać że wspólnie robia pierwsze kroki :) Ignaś zaczął w czwartek ale i tak woli na czworakach :)

Pogoda troszkę dzisiaj płatała nam figle ale nie było tak źle. Jutro mam być pięknie w całej Polsce :) U rodziców fajnie ale już tęsknię za T. :(
W piątek pierwszy raz zostawiamy Ignasia a sami jedziemy do Torunia. Mamy sprawy do pozałatwiania i imprezkę w sobotę :) Ciekawy jak mały to zniesie. Ale kiedys musi być ten pierwszy raz.
 
Dziękuje za słodkości na temat Natanka. Piszecie że on taki duży a z niego taka drobinka:))

emalia i jak USG???
zyraffka gratulacje dla Łukaszka!!
konniczynka mam nadzieję że zdążyłaś przed mężem :)))
koriander ja bym chyba się nie odwazyła wskoczyć do tych rybek :)
dorotka no to powodzenia przy tym pierwszym razie. Ja w sobotę zostawiam Natana na noc z teściową bo impreza się szykuje, ale w środę troche z nią też sam w dzień pobędzie bo muszę jakąś kieckę kupić :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agi super zdjęcia:-) U nas również różaniec:-D:-D (babcia zadowolona, tata mniej:-D:-D)
Pewnie dlatego dzieciaki wybrały różaniec, że ciekawie do gryzienia wyglądały koraliki:-):-)

nadika fajne fotki:-)

Lena widzę tort Beza, my raz odeszliśmy od tradycji;-) A czemu mieliście dwa torty? Fotki super:-) Świetną kurteczkę ma Gaja:tak:

Perfecta przykre:-(ALe tak to jest od słowa do słowa... Fajnie że na kursie idzie Ci dobrze:-)

eagle dotarliśmy ale tylko do teściowej i to późnym popołudniem;-)

zyraffka GRATULACJE!!! Super!!! To już chyba większość chodzi, albo biega?;-)

emalia jak tam??

koriander z tymi rybkami to się uśmiałam:-D:-D:-D

Nie wiem czy pamiętacie jak w ciąży wyprałam swój telefon, tak dzisiaj znowu tym razem mama niosąc brudne szklanki ze stołu wzięła też mój telefon no i niestety wylądowałam w misce z wodą razem z brudnymi szklankami:-:)-( No i następny w plecy:wściekła/y::wściekła/y:
Co do wakacji to tak wam zazdroszczę tych wypadów, fajnie gdzieś poleniuchować:-) My ostatecznie chyba jednak zdecydujemy się na Tunezję, zawsze to coś nowego, chociaż nie wiem ile jeszcze razy nam się "zmieni":-)
 
Do góry