reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie poweekendowo... Perfecty coś nie widać??? czy coś przeoczyłam??? u nas weekend do d..... mam ogólnie dosc juz wszystkiego...Klarcia super oprócz tego ze ciagle chce zeby ja prowadzac:) w czwartek jedziemy nad morze to moze odpoczne co nieco pogode zapowiadali super aqle juz zdązyli zminic.. mam nadzieje ze przynajmniej nie będzie lało...
Agi piękne zdjęcia, piękną suknie miała Polcia:)
zyrraffka z ciebie fajna kobitka, kolorek ładny ci wyszedł.
Agast-super że wakacje udane, możesz zdradzić z jakiego biura byliście i jaki hotel bo ciekawa jestem??? ja kiedyś byłam w grecji i whotelu było 90% rosjan ale bardziej to mieliśmy ubaw jak te rosyjskie damy sie stroiły na kolacje....szpilki i ubrania prawie że balowe hihihh

Ja dziś muszę znaleźć jakis hotel lub cokolwiek nad morzem dla nas...może macie cos godne polecenia w okolicach Gdyni i Sopotu??
 
reklama
Witajcie poweekendowo... Perfecty coś nie widać??? czy coś przeoczyłam??? u nas weekend do d..... mam ogólnie dosc juz wszystkiego...Klarcia super oprócz tego ze ciagle chce zeby ja prowadzac:) w czwartek jedziemy nad morze to moze odpoczne co nieco pogode zapowiadali super aqle juz zdązyli zminic.. mam nadzieje ze przynajmniej nie będzie lało...
Agi piękne zdjęcia, piękną suknie miała Polcia:)
zyrraffka z ciebie fajna kobitka, kolorek ładny ci wyszedł.
Agast-super że wakacje udane, możesz zdradzić z jakiego biura byliście i jaki hotel bo ciekawa jestem??? ja kiedyś byłam w grecji i whotelu było 90% rosjan ale bardziej to mieliśmy ubaw jak te rosyjskie damy sie stroiły na kolacje....szpilki i ubrania prawie że balowe hihihh

Ja dziś muszę znaleźć jakis hotel lub cokolwiek nad morzem dla nas...może macie cos godne polecenia w okolicach Gdyni i Sopotu??

Oj ja nie znam:(A myslisz ze bedzie pogoda??
 
IMG_0177.jpg z dziadkiem :)

IMG_0125.jpgwcinam jagody
IMG_0186.jpgz babcią
 
Cześć Dziewczynki
Ja tylko na chwike bo weny mi brakuje... Poniedziałek mi się zaczął od awantury z mężem. Zryczałam się całe rano i teraz jak o tym pomyslę to łzy lecą :( Sprzeczka o "gówienko"ale w obliczu tego co usłyszałam/działo się w sobotę (nie od męża) to kumulacja nastopiła i łzy same sobie lecą:( Dlaczego jets tak że starasz się żyć z ludzmi w zgodzie , nikomu nie wadzić a Ci sami ludzie wbijają Ci nóż w plecy i uderzają w najczulsze punkty:( Podłość ludzka nie zna granic:(
Jeżeli chodzi o kurs to myslę że idzie mi coraz lepiej:) Wczoraj dostałam NAPIWEK! a w sobotę czekoladkę I obie Panie mam juz zapisane na następny raz:) Jedna farbę przychodzi robić w niedzielę a druga pod koniec kursu na strzyżenia:) To jest super miłe jak klient docenia naszą pracę:)
Jaś własnie śpi w kojcu) Sam padł...Pierwszy raz się tak zdarzyło
 
hejo :)
Witamy się po weekendzie :) Po fajnym weekendzie :) Wpierw w Olsztynie spotkaliśmy dwie super kobietki Mimi i Zuzię, z którymi spędziliśmy bardzo fajnie czas - raz jeszcze dziękujemy za super spotkanie i pokazanie miasta. Potem ruszyliśmy już na mazury, wieczorem udało się nam jeszcze popływać w jeziorku :) I dobrze bo jak na złość sobota powitała nas chmurami i średniej wysokości temperaturą, dopiero ok 16 pojawiło się słonko, no ale po takim dniu woda nie była zbyt ciepła.. Za to wieczorem popływaliśmy trochę żaglówką:) A w niedzielę, kiedy się trzeba było szykować do drogi był taki upał, że ciężko było wytrzymać.. Tak więc pogoda sobie lekkiego psikusa z nas zrobiła, ale cóż.. Wyjazd i tak zaliczamy do bardzo udanych, a Nela podróżniczka nawet w upał dzielnie trasę zniosła, jestem z niej dumna :) To teraz mamy prawie 2 tygodnie w domku i wyruszamy na wakacje :) wpierw nad morze a potem w góry :)
Spróbuję Was teraz trochę poczytać i ogarnąć :)
 
mama Kubulki Asnecja
moje dzieci na nockim siadają od kąd skonczyły 5miesięcy:-) i tak stopniowo sie przyzwyczajali, w pieluche też robia nie powiem że nie, ale teraz juz jak tak ciepło to w samych majtkach latają i czekaja az posadzę jak juz nie wytrzymaja to zrobia i w majtusi, ale jak izia napisała to i tak sukces, bo nie wyobrażam sobie żeby mieli w taki upał cały czas być w pampersie...:szok: to tak jak my byśmy musiały całe lato, te upały nosić podpaski...:baffled:



Cześć Dziewczynki
Ja tylko na chwike bo weny mi brakuje... Poniedziałek mi się zaczął od awantury z mężem. Zryczałam się całe rano i teraz jak o tym pomyslę to łzy lecą :( Sprzeczka o "gówienko"ale w obliczu tego co usłyszałam/działo się w sobotę (nie od męża) to kumulacja nastopiła i łzy same sobie lecą:( Dlaczego jets tak że starasz się żyć z ludzmi w zgodzie , nikomu nie wadzić a Ci sami ludzie wbijają Ci nóż w plecy i uderzają w najczulsze punkty:( Podłość ludzka nie zna granic:(
Jeżeli chodzi o kurs to myslę że idzie mi coraz lepiej:) Wczoraj dostałam NAPIWEK! a w sobotę czekoladkę I obie Panie mam juz zapisane na następny raz:) Jedna farbę przychodzi robić w niedzielę a druga pod koniec kursu na strzyżenia:) To jest super miłe jak klient docenia naszą pracę:)
Jaś własnie śpi w kojcu) Sam padł...Pierwszy raz się tak zdarzyło
Kochanie ja wiem jacy są ludzie i szkoda mi ciebie...najwazniejsze żebys z mezem sie dogadała a ludzi miej w d.:tak: trzymam kciuki, ale czasami dobrze jest popłakać, może Ci troszke ulży, a jaK nie to w łeb;-)

Agast,lencja i Nadika super że wczasy sie udały:)
Koriander jak wypad, Lila dypke pomoczyła??:-D
mama Kubulki w robieniu avataraka pomagały mi dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
agi lena zdjęcia imprezkowe super jakie księżniczki z waszych pociech
nadika natan fajnie wyląda taki umorusany :tak::-D
perfecta wrzuć na luz i nie przejmuj się głupim gadaniem takie osoby powinny się wstydzić ale wiem że niestety pewnie myślą że mają zawsze rację niestety
lencja fanie że weekend udany pogoda niestety nas ostatnio nie rozpieszcza
 
reklama
mam nadzieję że zdążę ogarnąć, kuzynka niedawno poszła a ja odrazu za bb się zabieram:-D

eagle- nie wiem jeszcze czy wrócę do Świnoujścia, musze przemysleć wszystkie za i przeciw, jeszcze się zastanawiam

agi- trochę mi sie przykro zrobiło, jak napisałaś ze w tyle Twoje Polusia, mój Łuki nie chodzi jeszcze samodzielnie, nie zrobi nawet kroczka a jest starszy ale nie uważam że jest w tyle, przyjdzie i na niego czas:-)

już nie popiszę :(( syneczkos się obudził
 
Do góry