reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziękuję za życzonka dla mojej księżniczki.....
Postaram sie napisać wiecej jutro bo dzis mam kiepski humor...robiliśmy dzis Poli morfologie mam mega stresa przed jutrezjszymi wynikami.....Strasznie się boję....
i!
Agi czy cos z Polcia nie tak?? Czy po prostu stresa masz przed standardowa morfologia?? Polusia na pewno zdrowiutka, trzymam kciuki, ucaluj ja od cioteczek!!:tak: I daj jutro znac co i jak..

nadika niezle lwy, robia wrazenie na zywo :-)

milusia tez nie lubie wezy, zwlaszcza ze zaskornca bardzo latwo ze zmija pomylic..brrrr Nam kiedys w Bieszczadach waz sie zwinal pod plecakiem a ja mialam strasznego kaca i pamietam ze ze strachu rzygnelam mezowi w spiwor:confused2::rofl2:

milej nocki uciekam na winko!
 
reklama
100 lat Polciu!!! :-)
gosiagro Nie mam zdjęć. Wzięłam aparat, ale został w szatni :-D Ostatnio mało robię zdjęć. I już od kilku miesięcy nic nie zrzucam na kompa. Laptop strasznie muli i nie mam ochoty się denerwować, że mi godzinami kopiuje zdjęcia. Przez to zamulanie kiepsko mi idzie czytanie bb :-(
izia Na razie się przenosimy na miesiąc do moich rodziców, a potem mam nadzieję, że wrócimy do obecnego mieszkania. Jestem skłonna do przeprowadzki do Tczewa, P. już nie bardzo ;-) Na razie jednak mam nadzieję, że uda nam się obecne mieszkanie wynajmować jeszcze przez 2lata, a potem kupić coś własnego. Niestety na kredyt, ale mam nadzieję, że nie dłuższy niż 20lat, choć i to jest dla mnie dużo za długo. Mogłyby przez te 2 lata ceny mieszkań obniżyć się co najmniej o połowę...
Ciekawe bukiety. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo czuję, że jesteś idealną osobą do realizowania moich pomysłów na pakowanie prezentów. Mogłybyśmy jakiś biznesik rozkręcić ;-):-D
dorotka Emilka zazwyczaj chodzi spać ok. 21. Wczoraj wyjątkowo późno poszła spać, bo dopiero przed 22 wróciłyśmy z basenu. A w ciągu dnia ma jedną drzemkę, która trwa różnie od 30min (wtedy czasem robi sobie później jeszcze jedną tak samo krótką drzemkę) do ok. 3h.
Nadika Jaki interes chcecie rozkręcić?
Żyrafka Jak idzie farbowanie?
 
koniczynka lubię trochę pokombinować czasami kuzynka się śmieje że zawsze coś wymyślę i nie ma sensu podpowiadać co kupić jej dzieciakom czy im z jakiejś okazji ale to jednak żeby coś ciekawego wymyślić to trzeba trochę osobę znać ostatnio mama szła na wesele to podpowiedziałam żeby zapakowała kaskę nietypowo w tort z ręczników
 
lencja co u Kornelki?
Teraz śpi ( i oby tak do rana:))) a w ciągu dnia m.in ćwiczy piszczenie, próbuję ją nagrać ale nie udaje mi się najlepszych występów zarejestrować, udało mi się taką małą próbkę tego co potrafi złapać..
edit:link na zamkniętym

Zyrraffka - Na jaki kolor farbujesz???
Nadika - woow ale ładne kociaki:)
Agi - buziaki dla Polci
Kajdusia - ja te puzzle zawsze z 7-letnim chrześniakiem układam, super są! Lepszej pogody! :)
Koriander- a dziś jaki filmik do winka? Nieźle z tym śpiworem :)
 
Ostatnia edycja:
nadika A myślałam, że to taka zabawka jak dla kotów- jakieś piórka na kiju :-D:-D:-D
izia Mi zazwyczaj więcej czasu zajmuje wymyślanie opakowania niż wybieranie prezentu. A jaką radość mi to sprawia :-) Szkoda tylko że nie mam zdolności manualnych, ślęczę godzinami nad pakowaniem, a efekt i tak jest daleki od ideału :-D Ale sam pomysł i tak zazwyczaj robi furorę ;-) A do tego wymyślone przeze mnie życzenia odpowiednio dopasowane do osoby...:-D
 
lencja- o piszczeniu czytałam, fajnieby było posłuchać niestety na tym kompie nie dam rady :-) mój Łuki ma co jakiś czas dzień piszczenia. Dzisiaj grał i śpiewał po swojemu na gitarze myślałam ze pade ze smiechu, albo jak rozmawia przez telefon, też niezły ubaw:-D:-D

co do włosów to na czerwono farbuję, im starsza tym głupsza jestem:-D:-D
teraz nałożylam maskę bo jak zmyłam farbe to jeden wielki kołtun się zrobił :baffled:

agi- nie denerwuj się kochana, napewno wyniki będa dobre, trzymam mocno kciukasy&&&&&&&&&&&&



kolor wyszedł suuuuper!!
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny przyszlam Wam zyczyc kolorowych snow, bo ja juz lece do wyrka ;) slysze mojego chrapiacego męża, ktory obiecał mi dzis amory i juz usnął, eh mężczyźni ;)

kajdusia te klocki sa swietne, my kiedys z mezem siedzielismy caly wieczor, zeby ulozyc cyfre 1 , ale mielismy ubaw ;) i jest okazja zeby pocwiczyc szare komorki ;)
 
Dziewczyny!!!!
Ślicznie dziękujemy za zyczynia dot miesięcznic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzięki za zyczenia na roczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zyczymy Wszystkim Czerwcowym,i tymLipcowym<w wiadomym celu>.dzidziolom wszystkiego NAJ NAJ NAJ piękniejszego naj naj naj ciekawszego, naj naj naj kolorowszego,Mamuśką samej radości z Dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy........Olimpia ,Jędrus +4dzieciakow;)))))
 
reklama
Do góry