reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
gosiagro powodzenia na wizycie!!!

Olimpia Witaj :)))) zaglądaj do nas częściej bo wogóle Cię tutaj nie widać! jak Jędruś no i ta tajemnicza 4 ?? :)

wczoraj fajnie mielismy z tymi lwo-tygrysami :) Natan wołał na nie hau hau :)) ale i tak większe wrażenie zrobiły na nim brumbrumy (auta,przyczepy) Do naszej miejscowości przyjechał cyrk a razem z nim kuzynka teściowej z mężem i tymi kociakami. Jako jedyni w Polsce zajmują się hodowlą i tresurą lwów, tygrysów i stąd takie przywileje, że mogłam wejśc za ogrodzenie i nakarmić kotki. Są niesamowicie ogromne i potężne.

Co do biznesu to więcej szczegółów zdradzę na zamkniętym , branża gastronomiczna
 
Gosiu- Czy lepiej? Ta 50 na 50 bo biorę magnez:) by się troszke uspokoić po wczorajszym dniu. Kochana powodzenia na wizycie !!!!:*
Agi- Kochana trzymam kciuki od rana!!! Wyniki na pewno będa super! Kochana trzebaby się umówić skoro tyle dni będziesz w STOLYCY:) U mnie sobota i niedziela odpadają bo łork łork łork i pewnie po zajęciach będę dentka:) Zafonkole do Ciebie po połódniu to może cos wymyslimy:)
Milusia- gratulacje !!!! /To dzielne chłopaki suchopieluszkowe!:) Ja jeszcze nie kupuje bo gdzieś chyba w Dziecku przeczytałam że to jeszcze za wcześnie na nocniken:)
Kajdusiu- Ale macie pogode... Kochana oby słonko szybko przybyło nad środkowe wybrzeże i przysmażyło Wam noski troszke!
Zyrafka - Pokazac się proszę :) Czerwony super!
Mamo Kubulki- Kochana chyba jedyne wyjście to tak jak Izia pisała. Końcówki ściąć i robic kompresy ciepłe! Polecam Ci także szampon i odzywkę loreal professionnel absolut repair Kupisz w kazdej hurtowni fryzjerskiej. To bardzo ciężka odżywka i szampon i powinna "ujarzmić " Twoje włosy!:)
Nadika- Łoj stalowe nerwy :) A mówiłaś przy tym kici kici:) Super fotka!
Klementinko- Kochana super że badania wszystkie ok:)
Kasiek - NA zdrowie!!!! Jak tam syndrom dzisiaj jest??:p
Troszke nadrobiłam , wybaczcie że nie wszystkim ale muszę zmykac do synka!
 
czesc babeczki, jak zwykle nie zalapalam sie na podium, dopiero wstalismy, Kubus pieknie spał ;)

Perfecta dzieki kochana, kupie ta odzywke ;)
gosiagro trzymam kciuki!
Lencja Twoja Nelcia jest naprawde urocza;)
Agi oby wyniki byly ok!!!!
nadika zycze powodzenia w nowym biznesie;)
zyrafka pokaz swoj ognisty kolor!!!!!!!!
milusia caly dzien w suchej pieluszce?! jestes wielka, jak to robisz???????????? u nas tylko raz sie udalo do nocniczka ;/
 
Dzien dobry! A my zaspalismy, Lila wstala za piec 9, maz sie zaraz spozni do pracy :-D:-D

gosiagro powodzenia, jestem bardzo ciekawa co lekarz powie!!! Nie stresaj sie ;-)
Perfecta no nareszcie sie rozpisalas :)) Zadnych nachtmerisow dzis nie bylo??
Lencja Nela jest swietna, usmialam sie z tych zaspiewek, bardzo chetnie zobacze to na zywo, na prawde :-)
Olimpia kope lat!! Napisz pare slowek co u was, jak sobie radzisz z 4??? Jak Jedrzej, pokaz jakies foteczki pewnie sie troche zmienil przez ten rok!
Milusia podziwiam za sukcesy pieluszkowe u nas nocnik to na razie glownie kapelusz albo samochodzik dla pieska :laugh2:

Dla Jasienka Perfecty spoznione (psieplasiam:zawstydzona/y:) i dla Dla Majeczki , Julki , Igi, Ninki i Michalinki buziaczek z okazji ukonczenia 13mcy :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dzzzzień dobry moje kochane mamuśki!
u nas pogoda super (jak na razie) ale koło wa-wy wiem że nieciekawie, bo mój stary dzwonił,że nie pracują bo padało całą noc i od rana też!
Dla Majeczki, Ninku, Julki i Michasi najjpiękniejszego!!
Gosiagro - trzymam kciuki! wsio będzie dobrze zobaczysz!
Olimpia - ojejku - co tam u Was? pokażcie się!
Milusia - jejku ty to zdolna(i uparta:) jesteś! albo raczej chłopcy są zdolni !
 
spać, spac, spać .......................................................................................................................................................................................................................................................................:-(
 
spać, spac, spać .......................................................................................................................................................................................................................................................................:-(
co? nie spało się w nocy biedaczko???:-D idź się połóż teraz! ja się dziś śmieje bo Jadźka spała do 5 więc se pospałam, wypiła mleko i do 7:))))))))))))))))

ej no znowu nowe serduszko??
 
reklama
BRY

Dziewczyny ale mialm noc.... :happy: Miki zasnol kolo 20, potem sie przebudzil ale nie szlam do niego i zasnol, potem tez sie przebudzil kolo 22:30 i wzielam go do nas na łóżko... i tak spal ładnie do 4:45 gdzie sie obudzil i akurat M szykowal sie do pracy wiec zrobil mu mleczko ja mu dalam i spalismy do 7:20 :-D Suuuper :-)
Wiecie co pomoglo? kolezanka poradzila bym zamiast na 210ml wody dala 7 miarek, dac 8miarek, wtedy mleko jest sytsze! tak jej pediatra poradzila i naprawde widze ze to zadziałało!:tak:
U nas dzis znow leje....................................

Zyrraffka co sie stalo?
 
Do góry