reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zdec kochana jestem myslami z Tobą, aczkolwiek wierze ze to nieznaczne powiekszenie główki Malutkiej nic złego nie oznacza, taka uroda;-) jednak jesli lekarz stwierdzi ze jednak jest cos na rzeczy to przyjmij to ze spokojem , ponieważ przy dzisiejszym stanie wiedzy i możliwosci medycyny wodogłowie to nie problem i ogranicza sie w zasadzie do kontroli i regulacji płynu mózgowo-rdzeniowego, wiekszosc dzieci przechodzi to bez echa czasem potrzeba im nieco wiecej cwiczen z koordynacji ruchowo-przestrzennej gdy dziecko jest małe a z pozytywnych aspektów to to ze te dzieciaczki zwykle szybko i pieknie mówią;-) do konca nie wiadomo dlaczego tak jest ale wykazuja takie zdolności;-)
NIC SIE NIE MARTW, BEDZIE WSZYSTKO OK, MASZ CUDOWNĄ I PIEKNĄ CÓRCIE ;-) buziaczki dla Was
 
Ja tylko na chwilę: dzisiejszym solenizantom DUUUŻO ZDRÓWKA :
Polusi, Gai, Hubertowi, Jędrusiowi i Filipkowi :)

Lena- zdrówka dla malutkiej, biedactwo tak się męczy, a lekarze-szkoda gadać :( Wiktorii także przesyłam pozytywne wibracje, mała jest niesamowita i taka mądra, tyle już wycierpiała :( Dlaczego tak jest? Dzieci nie powinny chorować...
Zdec- trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze! Myśl pozytywnie, Natalka wcale nie ma dużej główki.
Karo- świetny filmik, mój tez tak rechocze, tylko przy rzucaniu i tańcowaniu :)
Ewelinka- Zosia niezłą wagę osiągnęła na tym cycu :)
Ewela,Perfecta- Wam też zdrówka! Widzę, że z tymi szczepionkami nic nowego się nie dzieje, u nas jak wczoraj pisałam szybko ich nie będzie, ale ja w innym regionie mieszkam :)
Magda-mały zdolniacha, a wyjściowego i to na pazurki zazdroszczę :D
Eliza- Klocuś powiadasz? hihi ja na swojego też tak mówię :)
Anik-Z Oskarka niezły urwis jak juz zabezpieczenia kupujesz :) Ja nawet jeszcze o tym nie myślałam, tyle że mąż zrobił bramkę na schody ale bardziej dla psa na razie służy

tyle doczytałam, jak kogoś pominęłam to bardzo przepraszam

A u nas coraz ciekawiej- juluś na szczęście nie zapomniał i nadal ćwiczy siadanie, często kończy się to wywrotem na brzuszek ale raz na kilka prób uda się usiąść -ale jestem dumna :) Dzisiaj dostał pierwszy raz mięsko (ugotowałam kawałeczek piersi z indyka) ale nie spodobało się... zaciska szczękę i nie da sobie włożyć niczego do buzi, jak już się uda to trzepie go jakbym mu coś ekstra niedobrego dawała, do tego buzia wykrzywiona jakby cytryne jadł... kupa śmiechu z tych min, ale niestety jakoś muszę mu mięsko podawać, bo pani doktor kazała :)

miłego wieczorku
 
Dziękuję wam dziewczyny za to że jesteście:blink:
Co ma być to będzie, wszystko okaże się jutro, już nie mam łez:-(
Lena - co tam z Gajusią? Jest coś lepiej? Perspektywa szpitala przeraża:(
 
Kurcze ale tutaj smutno...
Lenka co tam sie dzialo z Gajusią? mam nadzieje ze juz jest lepiej?
Zdec nie martw sie napewno bedzie dobrze! musi byc! Jestesmy z Toba! :-) :****
 
reklama
Witam drogie panie :))

u mnie chwilowo wolne wieczory za to czeka stos prasowania

Olaf smiga na nartach i dopytuje czy Ercio smiga po jego pokoju tzn pyta czy juz raczkuje bo wlasnie jest na etapie nauki, wazylam go ostnio osiegnelismy zwrotna wage 8 kg :))

a teraz ja smigam Was choc troche przeczytac

Zdec trzymam kciuki bedzie dobrze, czekamy na dobre wiesci

Lena zdrowka dla Gai

Klementinka niezla dizgnoza termometr zakupiony ??

Anik ale macie pelna buzie

Buziaki dla solenizantow
 
Do góry