reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czesc dziewczyny,
ja tez jestem przyszla czerwcowa mama - dodam, ze po raz pierwszy :) Widze, ze na forum wiele sie dzieje i ledwo sie zalogowalam, a tu juz pojawilo sie tyle nowych watkow i wpisow... Widac, nie proznujecie :)
Nie znamy jeszcze plci naszej fasolki, ale choc bardzo bym chciala coreczke, to cos czuje, ze bedzie to chlopak.... Nie wiem jak u Was, ale u mnie po swietach i Nowym Roku brzuszek sie nieco zaokragil i ku mojej kwasnej mince niestety niektore spodnice sa juz na mnie za ciasne :/ Zostaja mi jeansy i nowe zaopatrzenie szafy..

Z racji wszem obecnych obnizek odwiedzilam kilka sklepow - nie moglam sobie odmowic :) i kupilam pare ciuszkow dla naszego bobaska.Trafilam na fajna obnizke w H&M i Cubusie, ale w takich galeriach handlowych raczej mniej obleganych, bo w tych wiekszych to niestety wszystko poprzebierane :/ Na razie kupilam ubranka neutralne, troche jasnych, troche niebieskiech, ale szczerze mowiac to nie moge doczekac sie kiedy w koncu poznamy plec naszego bobasa, niektore ciuszki dla chlopcow albo dziewczynek sa takie fajne.. Ale wiem, ze to bez sensu kupowac teraz rozowe sukieneczki albo spioszki w ciezarowki - bo jak potem ubrac chlopcu takie rozowe cudo? :)
 
reklama
To rzeczywiście ta lekarka jakaś dziwna. Właściwie to powiedziała Ci tylko że szyjka jest krótka i zostawiła ze wszystkimi domysłami. Czy to na pewno jest dobry lekarz?
Tak właśnie zostawiła mnie samą z ta wiadomością...tak w zasadzie to ja wszystkiego do tej pory dowiaduje się w necie...nawet wyniki badań sprawdzam w internecie...Bo mam również złą cytologię...Ale uprzejma pani doktor mi nie wytłumaczy, tylko za każdym razem mówi że mam duży stan zapalny....Aj szkoda słów...Ale musi to być ona..niestety nie znajde innego lekarza który przyjmuje rowniez w szpitalu..A do tej pory przez te 15 tc trafiam tam 3 raz...Więc lepiej żeby był to lekarz obeznany z moja sytuacją....
 
Tak właśnie zostawiła mnie samą z ta wiadomością...tak w zasadzie to ja wszystkiego do tej pory dowiaduje się w necie...nawet wyniki badań sprawdzam w internecie...Bo mam również złą cytologię...Ale uprzejma pani doktor mi nie wytłumaczy, tylko za każdym razem mówi że mam duży stan zapalny....Aj szkoda słów...Ale musi to być ona..niestety nie znajde innego lekarza który przyjmuje rowniez w szpitalu..A do tej pory przez te 15 tc trafiam tam 3 raz...Więc lepiej żeby był to lekarz obeznany z moja sytuacją....

Ja na twoim miejscu jednak poszłabym prywatnie do dobrego polecanego lekarza, szczególnie, że z tego co piszesz kobieta jest nieodpowiedzialna, a z tego co wiem ciąże bliźniacze są często bardzo skomplikowane, a na zdrowiu swoim i dzieciaków nie ma co oszczedzać
 
arica-witaj w naszym gronie!

Moje maleństwo od rana się nie odzywa chyba muszęcoś słodkiego zjeść tak jak wczoraj tubke mleka słodzonego to odrazu zacznie fikać:tak:
 
Tak właśnie zostawiła mnie samą z ta wiadomością...tak w zasadzie to ja wszystkiego do tej pory dowiaduje się w necie...nawet wyniki badań sprawdzam w internecie...Bo mam również złą cytologię...Ale uprzejma pani doktor mi nie wytłumaczy, tylko za każdym razem mówi że mam duży stan zapalny....Aj szkoda słów...Ale musi to być ona..niestety nie znajde innego lekarza który przyjmuje rowniez w szpitalu..A do tej pory przez te 15 tc trafiam tam 3 raz...Więc lepiej żeby był to lekarz obeznany z moja sytuacją....

Ja również uważam, że z tą panią doktor jest coś nie tak. Nie można zostawiać pacjentki z niedopowiedzianą diagnozą.
 
Czesc dziewczyny,
ja tez jestem przyszla czerwcowa mama - dodam, ze po raz pierwszy :) Widze, ze na forum wiele sie dzieje i ledwo sie zalogowalam, a tu juz pojawilo sie tyle nowych watkow i wpisow... Widac, nie proznujecie :)
Nie znamy jeszcze plci naszej fasolki, ale choc bardzo bym chciala coreczke, to cos czuje, ze bedzie to chlopak.... Nie wiem jak u Was, ale u mnie po swietach i Nowym Roku brzuszek sie nieco zaokragil i ku mojej kwasnej mince niestety niektore spodnice sa juz na mnie za ciasne :/ Zostaja mi jeansy i nowe zaopatrzenie szafy..

Z racji wszem obecnych obnizek odwiedzilam kilka sklepow - nie moglam sobie odmowic :) i kupilam pare ciuszkow dla naszego bobaska.Trafilam na fajna obnizke w H&M i Cubusie, ale w takich galeriach handlowych raczej mniej obleganych, bo w tych wiekszych to niestety wszystko poprzebierane :/ Na razie kupilam ubranka neutralne, troche jasnych, troche niebieskiech, ale szczerze mowiac to nie moge doczekac sie kiedy w koncu poznamy plec naszego bobasa, niektore ciuszki dla chlopcow albo dziewczynek sa takie fajne.. Ale wiem, ze to bez sensu kupowac teraz rozowe sukieneczki albo spioszki w ciezarowki - bo jak potem ubrac chlopcu takie rozowe cudo? :)
Witaj.JA jestem tu od wczoraj i od razu Ci mówie że tu tak fajnie ze całymi dniami sie tu siedzi...Nie wiadomo kiedy leci czas....A co do brzuszka to musze powiedziec ze ja na 15tc bliźniaczej to wcale nie mam takiego widocznego brzuszka...TAki jeszcze mały troszę....Tym bardziej że brzuch zawsze miałam płaski więc pewnie za kilka tygodni moje dzidzie dadzą z wagą podwójnie:p A co do ubranek itp. to myślę że chyba jeszcze na to czas...przynajmniej do jakiego 7miesiąca
 
reklama
arica-witaj w naszym gronie!

Moje maleństwo od rana się nie odzywa chyba muszęcoś słodkiego zjeść tak jak wczoraj tubke mleka słodzonego to odrazu zacznie fikać:tak:

Ja od początku ciąży nie mam ochoty i nie smakują mi słodycze, ale na mleczko w tubce mam jakąś fazę, mogłabym codziennie jeść:-) i rafaello też chyba nigdy mi nie zbrzydnie
 
Do góry