reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hah, ja to mam wyczucie chwili. Zagladnelam, żeby zobaczyć jak sobie radzą Wasze przedszkolaki, a tu taka niespodzianka. Gratulacje! Życzę spokojnej ciąży :)
Dziewczyny wiem jakie początki w przedszkolu są trudne, przerabialismy to w maju. Teraz jest super i Wam tego życzę. Najważniejsze to czuć że przedszkole jest najlepszym miejscem do którego może trafić nasz maluch i zarazić tym nastawieniem dziecko.
Trzymam kciuki, żeby z dnia na dzień było łatwiej :)
 
reklama
No no gratulację!!!!:-)spokojnej ciąży Ci życzę.
Wracając do katarów Polcia tez ma ale już jej przechodzi, mnie za to rozłożyło lecz do pracy trzeba chodzić:-(
Pola dzisiaj pierwszy raz nie płakała jak ją odprowadzałam do przedszkola-oby tak dalej. Tak mi ulżyło- normalnie kamień z serca mi spadł. O której teraz odbieracie wasze przedszkolaki?
My pierwszy tydzień mieliśmy odbierać tak ok 11.30, a póżniej normalnie.
Nie chciałabym jej jeszcze zostawiać do 16 bo to strasznie długo.
Jak jest u was?
 
hej jakie super wieści z samego rana :-):-D:-D

Kasiek ogromniaste gratulacje, spokojnej i nudnej, książkowej ciąży





u nas dziś ok, Tomek rano zadowolony wstał i poszedł do przedszkola, w szatni nie było nawet czasu na buziaka dla mamy a do sali popędził szybciej niż Asia do swojej ( myślałam że będzie płacz po weekendzie)

my dzieci odbieramy przed 15, w tamtym tygodniu miałam odbierać młodego wcześniej ale w ciągu dnia jest ok, dobrze się bawi to po co mam mu przeszkadzać, o 14 mają obiad więc niech od początku się przyzwyczaja do stałych godzin i rytmu przedszkolnego
 
Ostatnia edycja:
Ale jest zupełnie inaczej niż w poprzedniej, bo teraz to wszystko czuje, i brzuch mnie boli i mdli mnie... z Damisiem tak nie miałam.... do gina dopiero za tydzień... a według obliczeń 5 tydzień, termin na 12 maja.... o mamo... :szok:

Kasiuuuuu super jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję ogromnie!! Druga ciąża faktycznie jakoś tam zlatuje, ja gdyby nie brzuch to bym w ogole nie wiedziała ze jestem w ciąży, no i oczywiście pierwsze 3 miesiące 24/7 rzyganka, ale to podobno przy dziewczynkach czesto tak jest ;-);-):-):-) Maj to najpiękniejszy miesiąc na narodziny, super!!
 
Kasiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehehehehehheh:-D jednak to najlepszy czas:-D:-D:-D Bardzo serdecznie Ci gratuluję,przejęłaś pałęczkę po mnie:-DPopieram to co dziewczyny pisały 2 ciąża jest zupełnie inna:tak:Ja tak jak Koriander gdyby nie brzuch to zapomniała bym że jestem w ciąży:-)




Bliźniaki chore(Kuba od soboty z temp.):zawstydzona/y: i dupa na tydzień z przedszkolem:wściekła/y: SZymon na razie bez goraczki ale brzydko kaszle,a co najlepsze byliśmy już u lekarza i obaj mają co innego:wściekła/y:(czyt. zaraz się wymienią chorobami....:baffled:)Kuby gardło to...:szok: aż ja rope w nim widziałam,P.doktor powiedziała żebyśmy poczekali parę dni to całą jamę ustną by miał taką...ale mają już leki...Dupa jasna no!!!JAk mąż ma 2 dni szkolenia to ja z chorymi dzieci się będę bujać...

Byliśmy w sobote na weselu,będąc w ciąży tak się wybawiłam, ze aż mi trochę póżniej głupio było w stosunku do dzidziolka:-D Wszyscy byli w szoku że kobieta z brzuszkiem będzie sie tak bawić i tyle wytrwa:-D

Prosze już o kciuki w środe okaże się co mieszka w naszym brzuszku,,,,ale będzie trochę szok jak siedzi tam sobie sisior:-D (każdy mówi ze na chłopca wyglądam:happy2:)
 
reklama
Do góry