reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Pola też poszła do przedszkola. Płacze za każdym razem kiedy ją odprowadzam, a mi serce pęka:-(
Jestem pełna nadziei, że w końcu będzie lepiej i już widzę poprawę. Dziś łezki jej poleciały ale dała buziaka i odważnie poszła do sali. Najgorszy był wtorek tak krzyczała,że jak zamknęłam już za sobą drzwi od sali sama się rozryczałam:szok:Kiedy ją odbieram jest bardzo zadowolona także mam nadzieje, że będzie ok. Pozdrowionka dla wszystkich mam przedszkolaków:-)
 
reklama
kasiu- trzymam mocno :-)

dziewczyny współczuję dzieciaczkom ciężkich początków w przedszkolu. Przechodziłam przez to dwa lata temu, gdy Łukaszek chodził do żłobka i teraz gdy Sylwia jest oddawana :(((
Łukasz na szczęście obecnie prawie biegnie całą drogę do przedszkola i muszę mu przypominać o buziaku na do widzenia, inaczej biegnie do sali, nawet się nie spojrzy na mnie:-)

Sylwia i Łukaszek już zakatarzeni po 3 pierwszych dniach :angry:
 
julka miała katar od środy. Od wczoraj już nie ma :) Jeszcze czasami zakaszle ale daje jej syrop sosnowy wiec jutro już powinna być całkiem zdrowa...
 
reklama
Do góry