reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anik - do mnie tez chyba dopiero teraz dotarlo....Niby wiesz co sie stalo ale jak zobaczylam to zdjecie to az oddechu zlapac nie moglam...Jak sobie pomysle...wciaz tego nie ogarniam....
A powedzcie mi ...Lenka w koncu byla na tym pogrzebie czy nie bo nie moge nigdzie znalezc,,,
 
reklama
dopiero teraz weszlam na fb i zobaczylam zdjecie :( dotarło do mnie że to sie jednak stało, starałam sie wypierać, ze to nie może być prawdą... dobrze ze dziewczynek nie było. kończę bo znów rycze. miłego wieczoru mimo wszystko dziewczyny
 
Ciężko mi dziś było w pracy, ciagle myśli wracały... Nie widziałam zdjęcia, nie wiem gdzie ono jest (ja chyba nie mam czegoś zalajkowanego, bo wiadomości o pogrzebie też nie dotarły), ale może to i dobrze... Prawda nadal nie dociera tak do końca...
 
ja również wczoraj miałam ciężki` dzień, jakoś do mnie nie docierało to wszystko, jak zobaczyłam fotkę grobu Kasi to tak mi serce ścisnęło :-( dobrze że dziewczynek nie było, jeszcze się nachodzą na cmentarz, Boże jakie to niesprawiedliwe przecież one są takie maleńkie :-(


uciekam bo znowu ryczę
 
Milusia szukam postow Kasi i natknelam sie na taki post skierowany do CIebie, i uwazam ze byl proroczy...

Od Lilit:
ewuś jest takie przysłowie : "los nierychliwy ale sprawiedliwy" jestes młodziutka i za jais czas spotkasz na swojej drodze mezczyzne ktory pokocha ciebie i twoje dzieci, oszaleje na waszym punkcie i stworzycie cudowna, pelna rodzine.........ty bedziesz wtedy szczesliwa bo twoj partner bedzie lepszym ojcem dla chlopcow niz ten co ich splodzil.......a tamten bedzie zapewne cierpial, bo los kaze mu zaplacic za swoje błedy........wierz mi kiedys to bedzie tylko mgliste wspomnenie
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif





 
mna tez wstrzasnelo to zdjecie grobu, nie tak mialo byc
o dzieciach myslec nawet nie moge bo w gardle klucha sie robi,
Lukaszowi bardzo wspolczuje, tak male dzieci i on sam. mam nadzieje ze ktos z rodziny pomoze
 
reklama
Julia dziękuję za ten post...sprawdziło się w 100% to co Kasiulka napisała...


Emalia
napisz jak po ostatniej wizycie...Jak dzidzia się ma?
Julia jak Ty się Kochana trzymasz?
Nadiko Słonko napisz cos....Pamiętaj że walczysz nie tylko dla siebie i za siebie ale też masz walczyć i za Kasieńkę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry