reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja też jestem ale nie mam za bardzo co pisać. Janek już po ospie :-D. Miał 15 krostek na krzyż, zero gorączki, po prostu przechodził bajecznie. Jutro idzie już do przedszkola. W końcu odpocznę :)

Pogoda u nas super, więc zaraz idziemy na spacerek.

Pozdrawiam i czekam na wieści od Kasi :)

Kasiek- a ty jak się czujesz?
 
Koriander - bidulko... wszystko minie... buziaczek duży dla Was :*

Emalia - to super że tak łagodnie to przeszedł... no o macie z głowy :) ja czuję się świetnie, czyli jak babcia 90 lat, ale co tam... ważne że dzidzia ok... jutro mam wizytę, mam nadzieje że tym razem gin wypoczęty i nie odbębni wizyty jak ostatnio... w końcu na te wizyty czeka się jak na zbawienie i wcale mało nie kosztują... odezwę się jutro to powiem jak tam nasz mały Michaś :)
 
Ja trochę z innej beczki :-) dziewczyny jakie przebranie dla córy na bal karnawałowy? Widziałam dużo i powiem szczerze, ze większość jest mocno kiczowatych, może coś podpowiecie? Gdzie kupić? Za co przebrać? hmmm
 
Koriander - sprawdze jak sie zaloguje z komputera bo z komorki nie wiem gdzie o_O. Ale dziękuję za wiadomość...
Życzę również żeby szybko wszystko wróciło do normy...

Emalia82 to dobrze, że jesteście ;-). U nas też była ospa, niestety przechorowała ją Natalka dość ciężko... Na szczęście mamy juz to za sobą.

Kasiek - udanej wizyty, daj znać jutro.

Kreatorka - Ja nie pomogę, u nas jest faza na księżniczki, babcia kupuje sukienki a Natalka jest nimi zachwycona. A może poszukaj w wypozyczalni strojów?
 
AAAAAAAA od wczoraj zdycham normalnie! ... Jakies ponad tydzień temu myślałam że zapalenie wyrostka mam .... Później pomedytowałam wypiłam ziółka i przeszło.... później nery mnie bolały ale przyjechała @ i przeszło a od wczoraj boli brzuszek i bok...:( I nie wiem czy to nery czy wyrostek czy przepuchlina mi się zrobiła pooperacyjna. Nie lubię chodzić do lekarza!
Miałam popisac więcej ale już Zosiak przy mnie stoi i krzyczy "mmmuuuuaaa" co oznacza że musze iść ją wycałować i się z nią wybawić:)
 
Witam i ja. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja dzisiaj zaczęłam dzień od pierwszego w moich wszystkich ciążach PAWIKA http://******************/_app/lib/nbbc-1.4.5/smileys/smile.gif No nie dało się nad tym zapanować.

Ja dzisiaj w końcu sama w domu. Janek po 2 tyg poszedł w końcu do Przedszkola, Ola w szkole a mąż w pracy. Ehhhh i co tu robić. Jak by było już cieplej to pewnie bym siedziała na dworze i grzebałabym w ziemi :)

Kreatorka- to masz Ci babo placek. Ja Ci nie pomogę , bo Ola już duża i nie mam pojęcia co teraz na "topie". Ja Ole przebierałam albo za księżniczkę ( np: królową śniegu) albo za czarownice :D
Kasiek- trzymam kciuki za wizytę i czekam na relacje . Do czego to dochodzi ,że człowiek płaci i jest niezadowolony. Ehhhh życie.
Koriander- oby sytuacja szybko się wyklarowała i Milusia wróciła do starego rytmu :)
Percia- :*************** zdróweczka myszeczko, może jedna powinnaś to skonsultować :*
Milusia- jak tam kruszynka Wasza piękna. Jak chłopcy się zachowują? Mnie straszą ,że Janek będzie strasznie zazdrosny jak się pojawi bobo. Aż się boje,bo nie chce żeby czuł się odrzucony.
Julia- jak się czujesz?

Miłego i słonecznego dnia laseczki :)
 
reklama
Perfecta - jak tam zdrówko i samopoczucie?

Emalia - rany jak ja bym chciała choć przez chwilę nie mieć co robić... Nie pamiętam takiego stanu ....

A popros płatnych wizyt. Właśnie siedzę w poczekalni i czekam. Juz prawie 20 minut spóźnienia jest, a do pracy muszę jeszcze wrócić... Ehhhhh.... Tyle biorą tej pracy że nie mogą tego ogarnąć... Mnie to strasznie złości, bo to brak szacunku dla drugiego człowieka i jego czasu... :O.
Wygadałam się i moge/muszę dalej czekać !
 
Do góry