reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć:) mamokubulki- jak tam brzuszek? nadal boli?Łukaszka też szczepiłam na ospę 2 dawkami super, ze Kubuś zadowolony z przedszkola, oby tak dalej! Mój Łukasz też w tym roku chętnie wstaje i idzie do żłobka i nie spieszy się żeby wyjść do taty :)


urwisek mały :)
25gxlwj.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też żyjemy. Wszyscy zdrowi. Nadal się staramy i nic nie wychodzi.
Żyrafciu- Sylwusia jak malowana. W ogóle masz śliczne dzieci. A jak tam z butelką wam idzie? Lepiej już? Łukaszek chodzi do przedszkola?
Mama kubulki- jak sie czujesz?
Nadiczko- jak tam kochana? W domku jestes?
Kasiek- cześć :) jak Damis?

kasiulka
- jak się czujesz? jak diewczynki?

Pozdrawiam was wszystkie i wywołuje te co się nie odzywają ( nie wymieniam tym razem , bo nie chce nikogo pominąć):-)
 
Emalia :*****
zaglądam tu codziennie ale mało się ostatnio nas odzywa i może przez to ja też mam brak weny do pisania.Ja w domku. W środę byłam na wizycie, szyjki brak, rozwarcie na 1cm, do tego paciorkowiec dodatni i jakieś zapalenie pochwy na koniec się przyplątało więc dodatkowe globulki. Na USG gin stwierdził jakiś mały zastój w jednej nerce więc ja już zaczęłam panikować że coś jest nie tak choć on mnie uspokaja że nieraz pod koniec ciązy tak się zdarza i póxniej wszystko jest ok no i ze ten zastój mieści się w normie. Ale mimo wszytsko jednak jest ;/
Skurcze coraz bardziej mi dokuczają, czasem czuje jakbym brzuch miała twardy przez cały dzień. Kolejną wizytę mam 14.01 i gin stwierdził że dotrwam do niej ale ja nie jestem tego taka pewna. Wogóle bardzo się boję tego porodu, przy Natanie tak się nie bałam.
Trzymam kciuki za Wasze starania!!!!
 
Nadika- nie bój sie kochana, dasz sobie rade. Co do zastojów to słyszałam ,że faktycznie sie zdażają, ale to normalne i nie groźne. Kurcze ,żebyś jeszcze tydzień wytrzymała to będzie już dobrze. Trzymam kciuki kochana, leż i odpoczywaj. A jak Natanek? Pyta się o dzidzie?
 
emalia trzymam kciuki bardzo bardzo mocno:) oby sie udalo jak najszybciej, ale i tak szkoda, ze Cie nie ma na czerwcowkach13, bardzo duzo dziewczyn stracilo ciaze, naprawde, jestem zszokowana ta iloscia
zyrafka jej! Sylwia jest taka sliczna, dziecko jak z okladki, bierz udzial w fotokonkursach, bo jest naprawde urocza;))))))
nadiczka kochana jeszcze tylko kilka dni i bedzie super bezpiecznie, Kubuś sie urodzil w 37tc. trzymam kciuki, głowa do góry!!!!!


u nas oki, brzuch jeszcze boli, ale stram sie nie panikowac, lekarz powiedzial, zeby odpoczywac

Kubuś dzielnie chodzi do przedszkola, panie mi dzis mowily, ze przez caly czas nawet o mnie nie zapytał! troche mi nawet było smutno z tego powodu;)

za to Kubuś jest strasznie niegrzeczny w domu, nie moge nad nim zapanowac, kloci sie, piszczy, tupie, pluje, mowi wszytsko juz od dawna, ale slowa, ktorych sie ostatnio nauczyl w przedszkolu mnie przerosły" wynocha! wynoś sie głupku!"
nie wiem, co mam robic, jest naprawde bystry, zna literki, liczy ładnie (na poczatku liczyl do 10-to było w wakacje, a maz stwierdzil, ze do 10 to za mało i nauczy go do 30;) eh faceci i tak go uczyl, ze dziecku wszytsko sie pomieszało, nie wiedzial, kiedy jest 2, a kiedy 12, 20, 22, i tak ze 2-3 tygodnie mu sie mieszało) na szczescie maz zaprzestał tego procederu jakim było edukowanie syna;) hehehe

na wszelki wypadek zakladam mu jeszcze pieluche na noc, ale zwykle jest sucha, bo w nocy też nas budzi i chce siku,

jest naprawde super dzieckiem, nawet w przedszkolu opiekunki sa pod wrazeniem jaki jest rozgarniety, przewyzsza poziomem 3latki, ale jest jednocześnie takim diabełkiem, nie radze sobie, wczoraj wskakiwal w kazda kałuze i rozdeptywał kazda psia kupe, makabra, jest na to jakis sposob?
 
Ostatnia edycja:
Szczesliwego Nowego Roku troszke pozno :)

u nas czas mknie z predkoscia swiatla, 27 grudnia dorobilismy sie 6 chrzesniaka :)

Nadinka wytrzymasz nie mawrtw sie , o zastoj tez sie nie stresuj mama naszego najnowszego nabytku miala wodonorcze i zastoje od polowy ciazy najpierw trafila do lekarza partacza , ktory zlozyl jej oferte cewnikowania nerki na 10 tyg zapomnial jak sie pozniej okazalo ze to wywoluje wczesniejszy porod, pozniej trafila do innego zrobila badania pogadal uspokoil i teraz ma juz slicznego synka a ona tez bez uszczerbku

Mamakubulki widze sukces w przedszkolu

Zyrafka jak zwykle piekne zdjecie, doczytalam ze wygralas z butelka

Perfekta jak Twoj catering ?

Emalia kciuki zacisniete , pamietaj o ich magicznej mocy :)



Moi chlopcy jak zwykle broja na szczescie nie choruja tfu tfu Olafa pani w szkole pochwalila ze najladniej czyta i maja z niego brac przyklad ( tyle ze on sam sie nauczyl jeszcze w przedszkolu ) wogole duma mnie rozpiera bo ma naprawde ladne pismo a do spraw manualnych to zawsze mial 2 lewe rece, ale sie staramy i pisze 4 linijki dziennie jak czytam wieczorem jemu i Erciowi wiec raczke cwiczy.
Eryk rozpaplal sie tak ze uszy bola buzia mu sie nie zamyka , nagle okazaki sie ze ma mega pamiec w jeden dzien jak bylam tylko z nim mowilam mu wierszyki Olcia z przedszkola zapamietal 2 i pisenke o krasnoludkach teraz wszedzie sie chwali siada i gada :) No i podjelam meska decyzje zdjecia nocnej pieluchy bo zadko bywala mokra a w dzien smiga od maja, wiec na razie kazda noc sucha jutro mam w planach zmiane poscieli wiec pewnie nowa zaleje.... motywujaco dziala pizamka z Tomkiem, mowimy mu ze jak go posika to zardzewieje :)
 
emalia Natan nie może doczekać sie braciszka, wszystkim mówi że będzie miał na imie Edek :-D mamy takiego sąsiada Edka i Natan sobie go upodobał i stąd Edek ale na 90% będzie Daniel.
mama kubulki, ja Natana też rodziłam w 37tc. Ponoć po 37tc ciąża już donoszona :) ja jeszcze trochę chciałabym wytrrzymać bo przyplątał się jakiś stan grzybiczy pochwy i chcę to wyleczyć przed porodem. Natan też strasznie łobuzuje. Chyba taki wiek, myślę że u mnie to też troche wina teściowej która odkąd mam ciąże zagrożoną zajmuje się Natanem dopołudnia i mnie odciąża ale zauważyłam że na wszystko mu pozwala a jak ja zwrócę uwagę to wtedy dopiero zabrania ale przez to Natan jest trochę rozbity i już nie wie co może a czego nie, bo najpierw mu pozwala a potem zakazuje.
milka gartuluje super dzieciaków. Natan też już wszystko powtarza i ładnie mówi, a najgorsze już są pytania, a co to? a do czego? itp no więc trzeba wszystko tłumaczyć :))
 
Hej kochane. Ale tu cisza. Przywołuje wszystkie!!!!!!

Mama Kubulki- jak się czujesz? Super ,że Kubuś sobie tak ładnie radzi w przedszkolu :) I jak tam? Ściągnęłaś pieluchę?
Milka- super masz chłopaków. Janek też zaczyna ładnie mówić. Składa zdania z 2-4 wyrazów. Nowe słowa łapie nie wiem skąd.
No i sukcesów w odpieluchowaniu :)
Nadika- ale sie uśmiałam z Edka :-D A Daniel to śliczne imię. Mam szwagra o tym imieniu i jedna z moich młodzieńczych miłości też sie tak nazywała. Ahhh zazdroszczę ci. Już tak blisko i będziesz tuliła takiego małego dzidziunia :) Trzymaj się dzielnie kochana. Jeszcze tylko kilka dni i będziesz miała zielone światło :*

Ja dzisiaj jade sie odchamić z psiepsiółą. Wybywamy do Kina na "Baby blus" a tatuśki w domu z dzieciakami :) A co? Mi też się czasami należy :)
 
Ja dzisiaj jade sie odchamić z psiepsiółą. Wybywamy do Kina na "Baby blus" a tatuśki w domu z dzieciakami :) A co? Mi też się czasami należy :)

Nie polecam, właśnie z niego wróciłam. Szok normalnie. A końcówka... masakra. To nie jest film dla matek.

Dla młodzieży pewnie tak, ale ja się zszokowałam
 
reklama
Do góry