reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nadiczko - Kochana WYTRZYMASZ! jestem pewna! I trzymam kciuki bardzo bardzo mocno Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wszystkim Moim Kochany bb- Cioteczkom i ich Potomstwu , oraz Ukochanym Małżom życzę , by ten nadchodzący 2013 rok był rokiem wyjątkowym! Tylko w zdrowiu , szczęściu i mnóstwie miłości SPĘDZONY! Niech się spełniają marzenia! Te wielki i te zupełnie malućkie! Niech ciepło ogniska domowego dodaje Wam sił w życiu a miłość bliskich uskrzydla i rozświetla każdy z 365 (chyba:p) dni w nadchodzącym 2013 ROKU
I dziękuję Kochane że JESTEŚCIE !!!!!!

 
czesc dziewczyny
jestem klebkiem nerwow, zostawilam Kubusia samego pierwszy raz w przedszkolu, mialam wrocic za 2 godziny, ale chyba nie wytrzymam tyle czasu i zaraz tam pojde, chodzil kiedys do zlobka, ale bylo kiepsko i te panie tak krzyczały, a on ciagle plakal, a teraz w nowym miejscu, rety, czemu to musi byc takie stresujace???????
 
hej hej babeczki;)
pragne podzielic sie z Wami radosna nowina;) moje dziecko swietnie dało rade samo w przedszkolu, nie chcial wczoraj wychodzic, ciekawe jak bedzie dzisiaj.. dzisiaj zostaje az na 5 godzin, oczywiscie sie martwie

boli mnie brzuch na dole, bo musialam wziac na rece kubusia i sie zastanawiam, czy isc z tym do lekarza............

milego dnia babeczki, piszcie wiecej!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry