reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej,

Perfecta ja dopiero dzisiaj doczytałam co się działa ;/ najważniejsze że wszystko dobrze i że fasolka rośnie zdrowo!!!!
Agi jak tam tato? udało się dolecieć do Polski??
olavip super rodzinka!!
emalia wizytę mam w poniedziałek. Czuję się w miare dobrze, chyba gorzej psychicznie niż fizycznie. Jakoś za dużo stersu mam i ostatnio na wszystko reaguje płaczem ;/ mam nadzieję że wkońcu wszystko się poukłada i będzie dobrze..
a co u Ciebie? jak się czujesz?
 
reklama
jeszcze Wam się pokaże pierwszy raz w drugiej ciąży :)
IMG_1391.jpg
 
Nadiczko- wyglądasz prześlicznie, kwitnąco, az promieniejesz. A Natanek jak wyrośł. Bardzo wysoki synuś ci rośnie :) Fajnie ,że jest dobrze. Trzymam kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja się czuje dobrze. Prowadzę wykresik , sprawdzam tempkę i za kilka dni będę testować ;-);-);-)
Dzisiaj "PRZEŻYŁAM'' sprawę z exami. To co przeszłam to masakra. Mają wyobraźnie ludzie! W srodę odczytanie decyzji sądu.

POZDRAWIAM MAMUSKI :*
 
Nadika - ale piękna z Ciebie dziewczyna! a Natanek słodziutki!!! :)

JAKIEŚ WIEŚCI OD GOSI? BO JUŻ NIE ODPISAŁA NO MOJĄ OSTATNIĄ WIADOMOŚĆ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY JUŻ MOŻE COŚ SIĘ DZIEJE???
 
JAKIEŚ WIEŚCI OD GOSI? BO JUŻ NIE ODPISAŁA NO MOJĄ OSTATNIĄ WIADOMOŚĆ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY JUŻ MOŻE COŚ SIĘ DZIEJE???

Gosiu hop hop, czytasz nas czy juz tulisz Michalka?

Jestem, jestem:-D
niedawno wróciłam z ktg, żadnych skurczy nie ma
wczoraj byłam na wizycie, 2-3 cm rozwarcia, mogę rodzić dziś jak i pochodzić z 10 dni jeszcze;-)
ale powiem wam ze mam już schizy strasznie źle sypiam w nocy, a co się przebudzam to mam schize ze mi wody odeszły:szok::szok:

Nadika - u ciebie już po połowie ciąży ale to zleciało:tak: pięknie wyglądacie, a Natanek jak wyrósł
a jak sie czują pozostałe ciezaróweczki Perfecta, mama kubulki, Koriander?:-)
 
Hej pieknisie ;-)

gosiagro loooooomatko to bede teraz obsesyjnie zagladac czy to juz :szok: trzymamy z A. kciuki za blyskawiczny porod i zeby przebiegl po waszej mysli!! Juz sie nie moge doczekac pierwszego zdjecia waszej czworki :-D

olavip pieknie wygladacie, super ze sie tak wyszaleliscie, Jagoda pewnie po mamusi taka imprezowiczka :-p

Klementinka a moze uda ci sie przeniesc pozniej do przedszkola blizej twojego domu, warto probowac na pewno sie cos zwolni

zyraffka a myslalam ze z Sylwii aniolek :-) A w porownaniu z Lukaszkiem jest duza roznica charakterow?

nadika a ja swiecie przekonana ze ty jestes szatynka, zawsze sobie ciebie tak wyobrazam :-D Przeslicznie wygladasz, zgrabnie i kwitnaco a Natan jaki juz "dorosly":tak: Mam nadzieje ze uda ci sie odpedzic stresy!

emalia na pewno sie szybko uda, oby jak najszybciej!! Fasolki zawsze wybieraja ten najwlasciwszy dla nich moment, bedzie dobrze :tak: &&&&&

Kasiek nadal sie czujesz jakbys byla w ciazy? :-p:-p


Perfecta a jak u was, jak zdrowko Jasia??

Milka gratulacje dla Ercia ze tak pieknie rozdziawil paszcze u dentystki :-D tez planuje wizyte z Lila ale raczej nie obejdzie sie bez uzycia sily :cool2:

mama kubulki a co tam u ciebie???

A ja poza tym ze juz 3ci tydzien kaszle czuje sie dobrze..dwa razy zdarzylo mi sie wymiotowac, piersi nie bola wiec czekam w stresie na wizyte w poniedzialek zeby zobaczyc czy nic sie nie stalo ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koriander - będzie dobrze... ja też miałam kaszel chyba 4 tygodnie na początku ciąży i obyło się bez problemu. Teraz nie czuję się jak bym była w ciąży tylko po prostu grubo... jestem uzależniona od słodyczy i to widać :zawstydzona/y: nie mogę sobie z nałogiem poradzić... dobrze że idę do pracy to trochę więcej ruchu i brak czasu spowoduje że mniej będę jadła...
 
Do góry