reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

emalia a Hania z Danielkiem są w jednej grupie zerówkowiczów i radzą sobie oboje dobrze :-)
Koszty mnie przerazily zwłaszcza ze szanowny tatus troszke mial nas w d**e i przesłał tyle ze szok :p no ale daje rade dzieki pomocy rodziców :-) i to najwazniejsze, nie załamuje sie :)
powodzenia w staraniach ;-)
 
reklama
Kasiulka super ze jestes juz w domu, podobno zalamki sa norma po takich operacach poszukaj psychologa pomoze Ci sie z tym uporac. Duzo sil

Mamakubulki mi cos swita ze zwapnienia pojawiaja sie po mikroudarach ale pewna nie jestem , czy ktos Ci badal kregoslup szyjny ? u nas zaczynaja poszukiwania przyczyn bolu glowy wlasnie tutaj

Emalia trzymam kciukki

Gosiargo pieknie !! a czas zasuwa !!! jeszcze tylko troche

Chlopaki super Olaf zajal w sobote na festynie szkolnym 3 miejsce w konkursie plastycznym w klasach 1-3 temat jesien, a popchnelam go bo pani miala dawac za udzial plusy z zachowania :) pozatym radzi sobie z angielskim ze slaczakmi troche gorzej, ale ma z tego 5 wiec chyba jestem zbyt wymagajaca.
Eryk jak zaczal paplac miesiac temu to mowi juz wszystko nawet juz uslyszalam ze mnie kocha :) okulary nosi dzielnie nawet specjalnie nie zdejmuje .

Specjalnie dla Was Ercio okularnik i rozpoczecie szkoly w wykonaniu Olafa i Eryka.... babcia pomyslala nawet o Eryku:)
 

Załączniki

  • foto 076.jpg
    foto 076.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 55
  • foto 077.jpg
    foto 077.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 54
  • foto 003.jpg
    foto 003.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 57
  • foto 059.jpg
    foto 059.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 53
kasiulka najważniejsze że jesteś w domu!! dobrze że już czujesz się trochę lepiej, zobaczysz z dnia na dzień będzie coraz lepiej!! Trzymam kciuki!!
lena,emalia ogólnie czuję się dobrze,czasem mnie pokłuje po bokach brzucha ale raczej to nic groźnego tylko efekt rozciągania się macicy,mały się kręci w brzuszku :) w poniedziałek mam wizytę więc będę wiedzieć czy coś się zmnieniło z moją szyjką, mam nadzieję że dalej sięnie skraca.
emalia fajnie że wkońcu gdzieś wychodzicie i się rozerwiesz. A Jasiek pewnie sobie poradzi tymbardziej że będzie przy nim Ola.
mama kubulki dużo zdrówka dla Ciebie!!
Milka super chłopaki!! Gratulacje dla Olafa. Bardzo mi się podoba to imię i nawet chciałabym dać tak na imię mojemu synkowi ale mój mąż nie chce się przekonać..
gosiagro wyglądasz kwitnąco!!
Liza dobrze że dajesz radę i masz pomoc w rodzicach!!
 
Ostatnia edycja:
hej,

ja już po wizycie, Michałek dalej jest Michałkiem, przyjął już pozycję do startu:-D wazy 2388 g, więc zapowiada się duży chłopczyk:-)

Lena
- prawdopodobnie na Borowskiej

Kasiulka
- super, że już w domku, lepiej będzie ci dochodzić do siebie!

emalia - no juz troche sie tych kg nazbieralo na moment obecny 12,5 kg, z tego 4,5 kg w ostatnim miesiącu:szok::szok::szok: no ale ostatnio wiecej odpoczywam mniej ruchu to sie i tyje

mama-kubulki
- kiedy ten neurolog?

zdec - to masz urlop od córeczki;-);-)

Milka - ale z Olafa przystojniak z tymi wlosami postawionymi:-) a Ercio jaki dzielny ze okularków nie zdejmuje:tak:


Kasiek zauważyła, ze 2 dni temu mineło 3 lata jak zalozyłam nasz wątek:szok::szok::-D ale to zleciało:tak:
 
o rety!!! Na listopadówkach mamy pierwszego dzieciaczka:szok::szok::szok: urodził się w 35 tyg 2 dniu, calutki zdrowiutki:-) Chyba zaczynam się już stresować:szok::szok:
 
gosiu nie ciekawe takie urlopy:p
Co do urodzeń z listopada, to moja szwagierka też ma na wtedy termin. Od 3 tygodni jest w szpitalu.
 
Agi gratuluje przeprowadzki;-) fajnie ze mniej pracujesz...coreczka napewno z tego bardzo zadowolona;-;-)

perfecta no widzisz jaki dobry twoj maz jest;-) to na kiedy termin bedzie? cos czuje ze z forum to bede jedyna z jednym dzieckiem...bo u mnie tak szybko niebedzie...

kasiulka jak dzisiaj sie czujesz?;-)

gosiargo ale ten czas zlecial,jeszvze chwile bedziesz tulic malenstwo:-)

a my dzis pojechalismy na grzyby i nic nie znaleslismy:-\ ale Ameli sie podobalo:-) z dnia na dzien corqz wiecej mowi.
niewiem czy sie chwalilam ale od prawie miesiaca nie uzywamy pampersa na noc:-) wpadki sie zdarzaja tylko z mojej winy...ale jak pilnuje nasadzania to jest ok.

Oli nie siusia i nie kupka w majty już chyba od maja ... u nas jakoś szybko poszło..
Zdjęłam pampka i powiedziałam że robi się na ubikację jak mama i tata (kupiliśmy nakładkę na sedes ze stopniem)
i tylko parę razy zrobił w galotki siusiu a kupe to może z 1 raz :)



Dziewczyny, jestem w domu

Z cewnikiem... ale jestem, zawsze to inaczej niż w szpitalu. W piątek jadę na zdjęcie szwów i cewnika.

Przeszłam dzisiaj załamanie nerwowe, nie wiem czemu, jestem na relanium, czuje się jak śmieć.

Trzymaj się kochana bo już najgorsze za tobą... teraz już musi być tylko lepiej... :)

Witam:)

Dziewczyny macie pomysl jak pozbyc sie u dziecka tekstu "to moje" normalnie rece opadaja wszedzie to powtarza...i wszystko jest jej...jak postepowac zeby to zmienic?

Nic z tym nie rób ... taki ma teraz etap rozwoju i w sumie ma do tego prawo skoro nie chce się dzielić to nic na siłę :)

czesc dziewczyny
kochane jestescie, ze sie pytacie o mnie;) mam opis badania, jest napisane o zwapnieniu, powiennam miec jakas wiedze z neurologii, ale niewiele wiem, moze byc po przebytym stanie zapalnym, albo w zaburzeniach hormonalnych-przytarczyce i niekoniecznie jest to przyczyna moich dolegliwosci, zobaczymy co powie neurolog, jestem dobrej mysli, nie dam sie;)
czuje sie lepiej, ostatnio nie stracilam przytomnosci, ale głowa wciaz mnie boli

Przytulam...

emalia a Hania z Danielkiem są w jednej grupie zerówkowiczów i radzą sobie oboje dobrze :-)
Koszty mnie przerazily zwłaszcza ze szanowny tatus troszke mial nas w d**e i przesłał tyle ze szok :p no ale daje rade dzieki pomocy rodziców :-) i to najwazniejsze, nie załamuje sie :)
powodzenia w staraniach ;-)

Twarda babka z Ciebie :)

Kasiulka super ze jestes juz w domu, podobno zalamki sa norma po takich operacach poszukaj psychologa pomoze Ci sie z tym uporac. Duzo sil

Mamakubulki mi cos swita ze zwapnienia pojawiaja sie po mikroudarach ale pewna nie jestem , czy ktos Ci badal kregoslup szyjny ? u nas zaczynaja poszukiwania przyczyn bolu glowy wlasnie tutaj

Emalia trzymam kciukki

Gosiargo pieknie !! a czas zasuwa !!! jeszcze tylko troche

Chlopaki super Olaf zajal w sobote na festynie szkolnym 3 miejsce w konkursie plastycznym w klasach 1-3 temat jesien, a popchnelam go bo pani miala dawac za udzial plusy z zachowania :) pozatym radzi sobie z angielskim ze slaczakmi troche gorzej, ale ma z tego 5 wiec chyba jestem zbyt wymagajaca.
Eryk jak zaczal paplac miesiac temu to mowi juz wszystko nawet juz uslyszalam ze mnie kocha :) okulary nosi dzielnie nawet specjalnie nie zdejmuje .

Specjalnie dla Was Ercio okularnik i rozpoczecie szkoly w wykonaniu Olafa i Eryka.... babcia pomyslala nawet o Eryku:)

Ale fajne dzieciaki :)
Ładne chłopaki z nich... :)

o rety!!! Na listopadówkach mamy pierwszego dzieciaczka:szok::szok::szok: urodził się w 35 tyg 2 dniu, calutki zdrowiutki:-) Chyba zaczynam się już stresować:szok::szok:

Dobrze że zdrowy ... :)
 
reklama
A u nas pech ciąg dalszy...
J. miał kolejną stłuczkę... drugi raz w tym roku samochód do kasacji ... wrrrrrrrrrrrrr
 
Do góry