reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Tak sobie. Fizycznie powoli do przodu, gorzej psychicznie. Jutro jadę na ściągnięcie szwów i usunięcie cewnika. Dużo śpię. Ale funkcjonuje dzięki relanium bo tak bym chyba zwariowała :-(

Przytulam mocno!!!! Trzymam kciuki za szybki powrót do pełni sił. A ja też na relanium. Mam zalecenie od lekarza ze względu na skracającą szyjkę i skurcze.
 
Cześć DZiewczyny!
nie odzywałam się bo ciągle coś, a to mężą nie było a to wszyscy zagileni i Sylwia przyklejona do mnie, nawet spała tylko na mnie, internet tylko z doskoku albo komórki a ciężko się pisze.
Łukaszek od zeszłego czwartku w domu bo przeziębiony i przeszło na mnie i SYlwię. Łuki już dobrze ale Sylwia się męczy biedna.

są już czerwcówki 2013:-)

Łukaszek wczoraj wołał siusiu na nocnik a dzisiaj juz zapomniał że trzeba :cool: ehh długa droga jeszcze przed nami. Za to już dużo mówi jeszcze nie wyraźnie ale pełnymi zdaniami, czasem w szoku jestem jak coś powie, z dnia na dzień tak się rozgadał i powtarza ładnie więc jestem zadowolona.

Mam nadzieję, że w poniedziałek już pójdzie do żłobka bo mieszkanie w opłakanym stanie :-D

mamakubulki- daj znać co u Ciebie, jak wyniki badań? Co się dzieje bo się martwimy, ze nie dajesz znaku życia!!!! ooooooooo doczytałam właśnie. Kiedy masz wizytę u neurologa?

emalia- e tam będziesz do pracy szła;-):-D przestaniesz pisać:-(.żartuję oczywiscie, życzę powodzenia, oby Ci się udało wszysto co sobie zaplanujesz! A jak Ola i Jaś?? Udanej zabawy na weselu.

agi
- gratuluję przeprowadzki, patrzę na Twoje zdjęcia to wyglądasz rewelacyjnie, małżeństwo Ci służy hihi.:-).wspaniale że już isę tak nie zapracowujesz, kiedys mogłam siedzieć całymi dniami w pracy i była najważniejsza, zmieniło się jak wyszłam za mąż.

perciu- dasz radę:-). jeżeli ja dałąm radę to każdy da hehehehe. Początki są ciężie ale z każdym dniem coraz lepiej. Nawet sobie nie wyobrazasz jak jest się zorganizowanym przy dwójce dzieci heh. Jak sobie przypomnę jak ja narzekałam że ciężko z Łukaszkiem, że tego i tamtego nie mam czasu zrobić hehe, a teraz śmieję się sama z siebie bo wszystko się da trzeba tylko chcieć.

julia- gratuluję, wielki sukces skoro w nocy nawet bez pampersa. jeśłi chodzi o "to moje" to normalny etap w rozwoju dziecka, nie przeskoczysz tego. Trzeba tłumaczyć. Łukasz też to przechodzi ale to minie.


gosiu- jaki piękny brzuszek
:-) ja mam jakąś słąbość do kobiet w ciąży, strasznie mi się podobają brzuchatki hihi. Duży i silny chłopczyk będzie:-) już się nie mogę doczekać zdjęć:)) i baaaaaardzo proszę o esmska :-)plis. Ja też jakoś pod koniec przytyłam w jednym miesiącu 4 kg a potem już wogóle nie tyłam.Już pewnie niewiele przytyjesz, więc waga nie jest duza.

milka- gratulacje dla Olafa, super!!jak Eryczek powaznie wygląda w tych okularkach, hihi, jak siedmiolatek,poza tym mega przystojniak z niego!

mimi- współczuję, mama ndzieję, ze nic się meżówi nie stało

kasiulka- napewno jest Ci ciężko,nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak. Moze faktycznie tak jak radziła milka porozmawiaj z psychologiem. Przytulam mocno, mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej!

nadika- co lekarz powiedział poza ym ze masz brać relanium?? wszystko będzie dobrze zobaczysz!!!!!!

jakieś czarne chmury wiszą nad czerwcówkami,oby szybko przeszły!!
 
dziewczyny czy Wasze maluchy potrafia się same ubrać i rozebrać?? Kamil to sobie nawet majtek sam nie zdejmie a tym bardziej nie ubierze po siusianiu :-)
 
anecznik- Łukasz sam zdejmuje kapcie i buty, czasem chce zeby mu pomóc. sam odpina kurtkę i udaje mu się zjąć. Majtki ciężo mu zdjąć. Sam zakłada kalosze i nic więcej nie potrafi ubrać. Oczywiście wszystkie te czynności jak mu się zachce księciuniowi, na moją prośbę to tylko od czasu do czasu zrobi, bo przecież w modzie jest słowo NE!
 
hej,

udało nam się wynająć mieszkanie, w sumie szybko poszło i cena fajna, yupii:-)

zyrraffka
- na pewno smska ci puszcze:-) dużo zdrówka dla was!
to już tylko chyba Maja została na forum, która mało mówi a o zdaniach to mogę zapomnieć:-(

anecznik - Maja umie zdjąć tylko buty, czasami coś rozepnie

mimi-
współczuje stłuczki, ostatnio moja siostra miała zderzenie z ... dzikiem, tam na wsi często coś pod koła wylatuje, aż w rowie wylądowali:no::no: dobrze ze nie mieli przy sobie synka, rok ma, i nic im poważniejszego się nie stało tylko samochód pokiereszowany
 
reklama
Gosiu to gratulejszyn. Ja się zastanawiam nad kupnem mieszkania i wynajęciem. Teraz mamy z wojska mieszkanie ale jak Piotrek przejdzie na emeryturę to trzeba będzie je oddać i co wtedy?? pod most pójdziemy? Tylko musze się rozeznać w kredytach i cenach za wynajem, zeby nie dokładać za dużo.
 
Do góry