reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dzień dobry :-)

Łuki dzisiaj wstał z gigantycznym fochem strach było na niego nawet spojrzeć bo zaraz awantura ale już jest ok:-D
Mąż po niego poszedł żeby wyjąć go z łóżeczka to nie chciał wstać, bo nie mama przyszła:-D

julia- wczoraj był szósty dzień, miał już tylko stan podgorączkowy, w nocy też 37 a dzisiaj od rana nie ma już temperatury podwyższonej.
 
reklama
Witam z rana. Głowa bolała mnie całą noc i teraz też... ehhh.... :( dobrze że mały w żłobku to trochę odpocznę, a miałam myć okna i sprzątać...

U nas nocki super, dnie też... smoczek poszedł z zapomnienie i właśnie o to chodziło. Młody wstaje koło 4, woła mnie, biorę go na ręce a on "SPAĆ", kładę go u siebie w łóżku i śpi do 6:30 - 7:00 ;)
 
:-D:-D:-D

co do wizyty u lekarza, to gardło czyste, oskrzela i płuca też a antybiotyk bo gorączka tak długo. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale nie dałam Łukaszkowi tego antybiotyku, bo dzisiaj miał tylko stan podgorączkowy rano a później już nie miał temperatury. Mąż ma też stan podgorączkowy od wczoraj ale czuje się dobrze. Moze to faktycznie jakiś wirus i jakoś nie chcę obciążać Łukaszka tym antybiotykiem. Niepotrzebnie tylko się dzisiaj do lekarza z Łukim szarpałąm, ledwo żyłam jak wniosłam Łukiego na 4 piętro. Jak jest zdrowy to jakoś sobie dajemy radę, bo powoli podtrzymywany pod paszkami wejdzie z dwa piętra na górę, potem ja go trochę wniosę i nie jest źle ale dzisiaj nie chciał wchodzić sam.

tak mi daje popalić że szok, wiem ze to przez chorobę ale już mam czasem dosyć. Jak mąż wrócił z pracy to Łukasz i tak się ode mnie nie chciał odkleić :-D

jeszcze nie mam żadnych wieści z porodówki :-:)-:)-( czekam i czekam coś czuję ze jutro dopiero urodzi.

Ja też unikam antybiotyków jak tylko się da :-) Na szczęście udało mi się w 100% i młody jeszcze ani razu nie dostał antybiotyku :-D :-D

Swoją drogą to kto zrobił pranie mózgu mojemu dziecku?? Z grzecznego pedanta stał się okropnym bałaganiarzem ciągle będący na "nie" :szok::szok:
 
Witam sie z rana:)

My za chwile mamy gosci a ja jeszcze w pizamie;p

ANecznik super ze jeszcze antybiotyku nie podawalas:) pozazdroscic:)
A z tym "NIE" to taki etap my tez z tym walczymy;/ i takze z tym ze corka rzuca mi sie do wlosow i mnie ciagnie;(

Kasiek
super ze udalo sie wam przetrwac:) Amelia przez to ze teraz w ciagu dnia nie spi chodzi zmeczona i szuka "DI";/ ale dajemy rade i chowamy...
Kurde za ten nocniczek musze sie wziasc ale matce sie niechce na sama mysl, 1000 razy sciagac pampersa i sadzac ehhh;/ ale maruda ze mnie.
Mam nadzieje ze bol glowy przejdzie:)

Zyrraffko
mloda tez czasami budzi sie z takim fochem haha

WLasnie znalazalam na bb fajny przepis na serniczek puszysty i zastanawiam sie czy go nie zrobic:);-)
 
HEY:)

nO przechodza powoli zatoki ale co przezylam to moje:(( dzis juz w pracy:)

żyrafko no ciekawe z czym organizm walczyl...ale najwazniejsze ze juz nie ma goraczki...
u mnie julus tez mama, dzis jak wychodizlam to babcia anwet nie mogla pampersa zalozyc tylko mama...moj syn od 4 dni jak wstaje rano wola fuu fuu i leci do toalety i mói mama fuu i zatyka nos a zrobi siku heheheheheh

julia ale na swieta chcesz upiec?? czy dzis??

nadika gratki ze bez antybiotyku:)

moze popisze dzis ejszce ale mam duzo pacy...
 
Witam się pierdzilion piętnasta sto szesnasta:)
Dziewczynki Kochane Wasz nadworny meteorolog uprzejmie donosi że dzisiaj u większości z nas mogą się pojawić dość silne burze. Chyba tylko Eagle ominą

Olu- Kochana współczuje sytuacji ... Obyś szybko zdrowiała Kochana!!! I ja także czekam na zdjęcia Twojej przepięknej Parki rozrabiaków:) Jak sobie radzisz Kochana?
Kasiek- To pogoda robi swoje , bo ja też dzisiaj z bólem głowizny wstałam! Buziaki A Damis przecudny!!!!!
Żyrafciu- Super że Łukaszek już nie ma nawet stanu podgorączkowego.
Gosiu - i jak pieguski wyszły?
Anecznik- Jas miał etap na "nie " na przełomie roku. Przeszło mu szybko i teraz bardzo świadomie używa słowa Nie:) Jedno mu tylko zostało jak pytam go: Czy jaś Kocha Mamę?? A on głośno i wyrażnie z uśmiechem na buzi odpowiada " NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" hehehe Co do bałaganiarstwa.... ehhhh ja już nic nie mówię .... 15 razy dziennie moge sprzątac , a mój synek zaraz pomaga mi w pożądkach... czytaj wszystkie zabawki na środek pokoju! To chyba taki okres:)
Agast- Kochana ? Zapracowana? Ja tu czekam na relację jak Ci tam w tej pracy ?
Kolenderko- Miłego dnia w pracy!!!!
Kajdusiu- Profilaktycznie przesyłam buziaki i przytulaki!!!!
 
reklama
Do góry