reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

hej,
ale ja sie dzisiaj źle czuję :(( głowa mnie znowu boli i ogólnie jakieś złe samopoczucie mam od rana..
niezły numer z tym bebiko :(( wczoraj dałam Natanowi 2 wymieszana z 3R bo samej R nie chce pić.
 
reklama
asencja- o kurcze, pewnie bywa ciężko:baffled: no trudno jakoś trzeba będzie dać saobie radę. Mąż do połowy sierpnia będzie miał urlop. Dwa tygodnie będę sama z dzieciaczkami w sierpniu a potem Łukasz do złobka od września więc już będę z Sylwią do 15 sama. Mam tylko nadzieję, ze nie wyślą męża na zaden kurs.

gosiu-
u nas jakiś miesiąc temu była masakra przez niecałe 2 tygodnie z zachowaniem Łukaszka, teraz jest dobrze. Tez nie wiem czy to były zęby czy poprostu. Oby Majeczce szybko minęło. Ja miałam remony w najgorsze samopoczucie, mąż był zajęty a ja musiałam zabawiać Łukaszka w najmniejszym pokoju ale jakoś przeżyliśmy na szczęscie. Babeczki nie są mocno słodkie, samo ciasto jest małosłodkie mimo batoników wewnątrz, których nie czuć. Jedyna słodycz to krem który na wierzch dałam i batoniki, jak zrobisz wg przepisu to najsłodszy pewnie będzie sos karmelowy.

mamakubulki- biedny Kubuś, takie wypadki niestety wpisane w życie małego odkrywcy wiercipięty :baffled:.

nadika- mam nadzieję, ze samopovczucie się poprawi!
 
Zamówiłam Majusi do jej nowego pokoju roletę z motywem żabek i od razu humor lepszy:-D:-D mam nadzieję, ze się jej spodoba, oczywiście jestem tym bardziej podekscytowana niż ona będzie:laugh2::laugh2::laugh2:
mam tez pewien pomysł na cake popsy, trzeba będzie zrobić niedługo:tak::tak::tak:
 
Witam i ja w ten piękny słoneczny dzionek.

Zyrafciu- żeby Jasiek miał choć jedno zajmujące zajęcie... czasami tylko chwilowo klockami się zajmie i na bajce skupi 3 minuty
:tak:

Podesłałbyś jedną babeczkę ze snikersem. Chociażbym powąchała , bo na diecie jestem a dzieci by zjadły:sorry2:
Agast- jak tam Jagódka się czuje?
Zdec- fotki Natalki super. Jaka ona już pannica. Ślicznotka.
Asencja- zdrówka dla Was i kciuki zaciśnięte za pracę :)
Gosiu- ja mam tak na codzień. Wydaje mi się ,że ty kochana jesteś dodatkowo rozdrażniona i szybciej się denerwujesz. Mam nadzieję ,że Majusi szybko minie, bo to przecież taka grzeczna dziewczynka. Pewnie to jakis kolejny skok:tak:

Mama Kubulki- Taki już nasz los i nic na to nie poradzimy. Zdrówka dla małego.
Nadika- oj bidulko, niech ten ból Ci szybko przejdzie kochana. Ściskam mocno :*
Gosiu- na nas kobiety zakupy działają jak najlepsze lekarstwo. Mała rzecz a cieszy. Skąd ja to znam:-D

Perciu, Milusia, Izunia, Olavip- co u was?


No to popisałam. Jasiek za ten czas zdemolował cały salon i mam dobre pół godziny sprzątania. Ale czego nie robi się dla mamusiek z BB. To się nazywa poświęcenie:-)



No
 
gosiu- ooo cake popsy już nie mogę się doczekać zdjęc:-)
co do wystroju wnętrz to jestem beznadziejny przypadek, moze przyjedziesz mi pomóc???:-) kilka minut temu skończyłam męczyć się z zawieszeniem firan a raczej z przewieszaniem przez karnisz, takie coś ni to frirana ni lambrekin wyszedł, nie podoba mi się do końca, nie mam zmysłu do takich rzeczy ani wyobraźni :baffled: jeszcze muszę nad tym pomysleć może jakąś grubą wstążkę kupię do tego jak znajdę w odpowiednim kolorze.:baffled: ps. to wczorajsze zdjęcie babeczek to właśnie na mojej jeszcze nie poqwieszonej firance, zresztą połowa mi została, bo za duzo materiału kupiłam i musiałam obciąć

emalia- podaj adres to podrzucę, jeszcze są, bo wczoraj wieczorem zrobiłam więc nie zdążyliśmy zjeść. ja w sumie mam większą frajdę z robienia niż jedzenia :-D co do demolowsania, to mój Łuki zabrał mi dzisiaj kredkę do oczu i nie chciał oddać póki nie zrobił nią pięknego rysunku, na szczęście na kartce :-D a obok leżało pudełko z całą stertą kredek, jednak moja była najlepsza:-)
 
Ostatnia edycja:
Zyrafciu- już podaje adres:-) he he, mój wczoraj jak rano drzemałam dorwał próbkę szminki ( taką minaturkę ) i wymazał nią ścianę i szafkę nocną. Ale mamusia się wyspała:-D
 
Ja rowniez witam, sloneczko tak piekne ze az sie prosi zeby spacerowac :tak: Dzis pobielilam z Lila drzewa w ogrodzie od razu sie wiosenniej zrobilo

gosiagro zazdroszcze takiego wieczorku :biggrin2: jestem ciekawa co wymyslisz z tej masy. A pokaz rolete?:-p

Kasiek dzieki :* a co u was, Damis wrocil do przedszkola, chorbsko przeszlo?

dorotka jak sie czuje Ignas? Posylacie juz do J&M czy jednak do klubu maluszka?

nadika oby szybko zle samopoczucie minelo

Asnecja ja tez trzymam kciuki by oddzwonili, okropne jest takie czekanie :confused2:

zyraffko te mufinki sa boskie, juz wiem co zrobie na przyjazd mezusia, kokosowe bardzo mu smakowaly ale snickersy uwielbia jeszcze bardziej :laugh2: tylko u nas na pewno z karmelem beda :-p Super zdjecia z farbkami tez musze kiedys z lila pomalowac, ostatnio narysowala piekne esyfloresy na szafie :confused2: A ty sobie z dwojka na pewno dasz rade, nie martw sie!

mamakubulki oby sie szybko zagoilo. Ja nie wiem czy kobietom jest gorzej, moj jak ma wolne to nie siada przed tv bo nie mamy- problem z glowy :biggrin2:

Perfecta :**:*****:*:******** przeczytalam huggiesy i sie glowilam na co mi pieluszki :eek:

zdec Natalka jest przesliczna, widac ze bedzie miala piekne blond loczki niedlugo :tak:

milusia co u was golabeczki?? Jak chlopaki, zeszly te krostki u Szymka?

olavip a ty jak sie czujesz, bo wygladasz przeslicznie z tego co widzialam na zamknietym :tak:

ola fasola moze nastepnym razem uda sie spotkac :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
hej ja tak na szybciora bo czasu dziś jak na lekarstwo :-)

moje "stadko";-)

Zobacz załącznik 443787Zobacz załącznik 443788
mały Michał Mikołaj :)
Zobacz załącznik 443789Zobacz załącznik 443790Zobacz załącznik 443791Zobacz załącznik 443792Zobacz załącznik 443793Zobacz załącznik 443794
niestety tak żeby cała "trójca" była na jednym nie udało mi sie złapać albo nie miałam aparatu pod ręką ale pracuję nad tym:-D
postaram się wieczorkiem zaglądnąć i coś popisać a poki co przesyłamy buziaki dla wszystkich
 
eagle super gromadka widzę że zostało na Michale?fajnie oby nie był taki jak mój:-D
emalia jestem nawet pisałam wczoraj ale znowu prawie nikt tego nie zauważył:-( buziaki
 
reklama
Eagle - Michał przeuroczy!! A Asia i Tomek jakie dumne rodzeństwo!!!:-)
Koriander - dziękuję CI bardzo, ale do "prześlicznie" to mi niestety daleko... Co do samopoczucia to jest lepiej niż było, już mam jakieś tam chęci żeby zrobić cokolwiek:-D poza tym jestem troszkę zła, bo mój pojechał jeszcze raz na 2 tyg, a miał już być na miejscu!!:wściekła/y: jak coś się zacznie to chyba odrzutowcem musiałby lecieć żeby zdążyć przyjechać - czyli w razie co rodzę sama:wściekła/y: mam nadzieję,że dotrwam do 15marca i już go nie puszczę!:no: :no:o u Was? jak Lilcia i ty?
 
Do góry