reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny nie wiecie co sie dzieje z Bebiko 3??? zjeździliśmy cały Kalisz i nigdzie nie ma 3 i z 4 też problem :( jest tylko 3R i bananowe a zwykłego nie ma. 1 i 2 wszędzie mozna dostać a 3 i 4 nie ma :(((((

Znalazłam na stronie BEBIKO

[h=2]Drodzy Rodzice,[/h]
W ostatnim okresie mogliście spotkać się z trudnościami w zakupie mleka modyfikowanego Bebiko Junior 3, 3R. Było to spowodowane chwilowym brakiem jednego z kluczowych surowcówpotrzebnych do produkcji.

Jednocześnie informujemy, że rozwiązaliśmy sytuację i Wasze ulubione produkty powinny niedługo pojawić się na półkach.

Przepraszamy za chwilowe niedogodności. Jeśli macie pytania o dostępność w Waszym ulubionym sklepie - prosimy o pozostawienie danych kontaktowych w poniższym formularzu. Odpowiemy na Wasze pytania.


Ja się tylko zaczęłam zastanawiać, bo ostatnio jak była afera solna, to widziałam na zdjęciach na stronie Gwiazdy, Wydarzenia, Filmy, Sport - Fakt.pl zdjęcia właśnie tego mleka i nie wiadomo czy do niego nie była dodawana ta sól...
 
reklama
Witam i życzę wszystkim miłej niedzieli.

Zyraffka- fotki super!!! Widać ,że zabawa przednia. Moje dziecie to antytalent ( w przeciwieństwie do Oli). Mata do malowania leży w kącie :-p

pewnie ma inne ciekawsze zajęcia. Łuki ogólnie lubi wszystko robić żeby tylko mama i tata przy nim byli i uczestniczyli. Kredkami kilkanaście razy dziennie rysuje, najbardziej lubi rysować koło, nawet mówi koło :)
 
Ja kupuje bebiko bananowe i z nim nie ma problemu :tak: Ono się za bardzo w smaku nie rozni od zwyklego i wlaściwie przez przypadek zaczeliśmy je kupować bo się M pomylił jak był na zakupach i juz tak zostało:)

Jagoda dzisiaj wstała z gilami do pasa. Wydaje mi się ze to od idących piątek bo pcha paluchy strasznie. Oby nic się nie rozwinęło więcej.
 
ja nie chce bananowego dawać ani innych smakowych bo tam jest cukier a mój Łukasz doi butlę w tygodniu 2 a w weekendy 3 razy dziennie i przed spaniem głównie.

duzo zdrówka dla Jagódki oby na katarze się skończyło!


fajnie byłoby mieć jakąś gosposię, zeby robiła porządki kilka razy w tygodniu :-D rozmarzyłam się. nie nadążam tego sajgonu ogarniać, matko kochana co to będzie przy dwójce dzieci, chyba się do programu perfekcyjna pani domu będę musiała zgłosić :-D


zjadłam miseczkę fasolki po bretońsku, dwa jajka na miękko i poprawiłam snickersem :-D miałam robić babaeczki ale już poczekam aż mąż wróci
 
Ostatnia edycja:
Kolenderko!!!! :*:*:*:*:*:* i hugsy!!!!


Chciałam wgrać obrazek ale nie da się:( Kochana szybko minie zobaczysz I będziemy skypowe seanse robić by czas Ci umilić :)


Ide robic babkie cytrynową:) z polewą czekoladową:p Sama nie czuję kiedy rymuję!
 
Właśnie też zauważyłam że coraz cieżej Bebiko 3 kupić:( Co do tego że jest takie samo jak bananowe to się nie zgadzam, bo bananowym moja pluje, ostatnio w desperacji kupiłam Nestle też pluła.... także mam nadzieję że nie zaprzestali produkcji Bebiko;-)
 
zapraszam na babeczki ze snikersami:))

DSC_3567.jpg



gosiu- widzę, ze ty też szalejesz. Ostatnio w skepie muszle się do mnie uśmiechały ale jak sobie pomyślałam o ich napełnianiu takim mozolnym - sztuka po sztuce, hehe to mi się odechciało, nie mam cierpliwości do takich czynności w kuchni
 
Ostatnia edycja:
Koriander - nie smuć się!!! :*
Zyrraffko - uwielbiam snickersy, a te babeczki to cudne!!! poproszę o wysłanie mi jednej :p
Nadika - u mnie nie ma problemu z Bebiko, mam go pod dostatkiem, zapraszam na zakupy :p
Emalia - jak będziesz się chciała pozbyć maty to daj znać, chętnie odkupię ;)
 
reklama
Do góry