reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ja tez widzialam ze sa juz sierpnioweczki,super jestesmy coraz dalej...;-)
zycze wszystkim milego dnia,w Londynie leje i nic sie nie chce
 
reklama
ja tez widzialam ze sa juz sierpnioweczki,super jestesmy coraz dalej...;-)
zycze wszystkim milego dnia,w Londynie leje i nic sie nie chce

A u nas wyjątkowo dzisiaj dość ładna pogoda, chyba się z tej okazji popołudniu wybiorę na miasto:-) Chciałabym kupić tą książkę co tam polecałyście,"Ciężarówka przez 9 miesięcy":-)
 
OlaPio co do Twojego dylematu to wydaje mi się że już lepiej żałować że się coś zrobiło niż że się czegoś nie zrobiło :-)

Co do Andrzejek to spędzę je w domu, szkoda mi kasy na jakąś imprezę skoro podobnie jak Wy po 20 w porywach po 22 już śpię :-)

Macie jeszcze mdłości?? Mnie przestaje mdlić jedynie jak coś przeżuwam :-D Tak do nie wiem już sama czy mdli mnie bo mam pusty żołądek, czy dlatego że zbyt dużo zjadłam, czy po prostu mdli bo ma mdlić żebym o maluchu pamiętała :-D
 
jest mi bardzo przykro ze malwinka tak sie zachowala,byla takze na staraczkach,zrobila niezle zamieszanie,teraz moge napisac ze znalazla mnie na NK i przeklinajac ublizala mi bo innych z forum nie mogla znalezc.
moj maz byl bardzo zly ze pisze na forum i dzieja sie takie rzeczy,ja juz bylam w ciazy i bardzo sie zdenerwowalam,rozumiem go bo bal sie ze stracimy malenstwo przez jakas oszustke.
Chcial sie skontaktowac z jej rodzina bo to dla nas "guwniara",ktora jeszcze nie zna sie na zyciu i nie wie co jej grozi za grozby.
jestem przekonana ze kazda czerwcowka ktora jest w ciazy juz dawno o tym wie,wiec niemozliwe w tych czsach zeby ktoras dopiero sobie zdala z tego sprawe:sorry:
 
ja rowniez trzymam kciuki za wasze wizyty, przyda sie troche slonka na forum :tak::tak:

zdec polecam te ksiazke jeszcze raz na pewno poprawi ci humor :-D

A tutaj niestety andrzejek sie nie obchodzi wiec problem z wyborem imprezy z glowy. W piatek bylam na urodzinach i musze przyznac ze do jedenastej wytrzymalam ale do samego konca nie dalabym rady, ciekawe jak to bedzie z sylwestrem, kurcze tak zasnac przed sama polnoca?? :shocked2::-D
 
Witam.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na dobra wieści.
U mnie pogoda bombowa. Byłam trochę na dworze i marzy mi sie dłuższy spacer ale samemu to jakoś nudno.Może wezmę się za okna, bo aż żal takiej pogody nie wykorzystać.
 
reklama
Witam.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na dobra wieści.
U mnie pogoda bombowa. Byłam trochę na dworze i marzy mi sie dłuższy spacer ale samemu to jakoś nudno.Może wezmę się za okna, bo aż żal takiej pogody nie wykorzystać.


Mycie okien w ciąży zabronione!!!!
Pogoń męża do tej przyjemności:-)
 
Do góry