reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ewuśka?!:-p:-D
foch3.jpegZobacz załącznik 403905foch1.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, ja tylko na chwilkę, sprzątam w domu po wolnym weekendzie, wczoraj cały dzien jeździliśmy po grobach a dziś Klara ma temperaturę:-( nie marudzi, nie narzeka ale taka smutna jest:-( nie wiem od czego, wczoraj była zupełnie zdrowa, niby tylko lekki stan podgorączkowy ale od czego???? moze ząbki bo ciągle rączke do buzi wkłada ehhh i jeszcze u sąsiadki borują od rana taki hałas że az zła jestem wrrrrrrrrrrrrr :crazy::angry:
 
ola- a właśnie weszłam na forum i chcialam do Ciebie priv pisać, ze moze w końcu sie spotkamy jakoś a tu piszesz ze Klarka temperaturę ma.. Zdrówka!!
 
Ale żeście naprodukowały przez ten długi weekend... no ale widzę że o chorobach piszecie coraz mniej, więc czyzby dzieciaczki zdrowiały?

U mnie poniedziałek był bardzo pracowity - od 7 do 15 cały czas sprzątałam i wypakowywałam kartony itp itd

Teść jest już w domku i nawet byli z nami na cmentarzach.

Basia dzis spała od 21 do 6:45 więc żesmy sie wszyscy wyspali :)

Aha, no i najlepsza wiadomość: za tydzień i dwa dni wyprawiamy parapetówke! Wiec mam do Was pytanie:
CO PODAC DO JEDZENIA!

Narazie mam pomysł na sałatke Gyros oraz kolezanka przyniesie platere ze szparagami w szynce. I chciałam wystawic takiego grila na prąd na wyspe (piersi z kurczaka ewentualnie karkówka) i do tego sos czosnkowy - pytanie: CO JESZCZE! Ma byc 12 osob!!!!
 
hejka:) witamy po weekendowo..
Małż pojechał w delegacyję - Jagoda znowu go w nocy i rano szukała:-(
a ja jestem eee niewyspana od 4 dni mało snu coś....
Groby odwiedzone, o dziwo Jagoda na mszy i na cmentarzu(a cmentarze zaliczyliśmy 2) była baaardzo grzeczna;-) tylko były momenty że nie chciała ani u taty ani we wózku tylko u mamy (a jak pamiętacie nie mogę dzwigać:( ale wytłumaczyłam jej że nie da rady i chodziła ze mną za rączkę:)
a w pon byliśmy na ognisku! wieczorem uśpiłam Jagódkę i poszliśmy z mężusiem do mojej sis na urodzinki, zrobiliśmy jej ognicho i było superaśnie (poza faktem że moja siostra spiła się jak szewc:baffled: coraz starsza i coraz głupsza hehe-raz w roku jej wolno:)
jeszcze nie przeczytałam co u Was ale myślę,że zrobię to wieczorem

Aisa - ja bym pewnie ze 3 rodz sałatek zrobiła,zapiekankę,jakieś mięsko no i oczywiście zagrychę:rofl2:
Ola - zdrówka dla Klarci!
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
Ja tylko na sek.
Chce sobie kupić książke przez internet, ale nigdzie nie ma dokladnych opisów. Czy któraś z was czytała jakąś z tych książek? Nie moge kupić wszystkich, a interesuje mnie dokladnie jak postepować z nieposłusznym dzieckiem.

Moje dziecko. Część 1 Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Język Dwulatka Autor:Hogg Tracy
Ratuj nas, Supernianiu! Czyli Maluch Znów Rządzi Autor:Mordarski Michał Daniel
I Ty Możesz Mieć Super Dziecko Autor:Zawadzka Dorota
Dzieciozmagania Autor:Cooke Kaz
Moje Dziecko. Jak Mądrze Kochać i Dobrze Wychowywać Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Dziecko od 1 Roku do 3 Lat Autor:Bacus Anne
Dyscyplina bez krzyku i bicia Autor:Wyckoff Jerry

Z góry dzieki za pomoc!
 
Cześć,
Ja tylko na sek.
Chce sobie kupić książke przez internet, ale nigdzie nie ma dokladnych opisów. Czy któraś z was czytała jakąś z tych książek? Nie moge kupić wszystkich, a interesuje mnie dokladnie jak postepować z nieposłusznym dzieckiem.

Moje dziecko. Część 1 Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Język Dwulatka Autor:Hogg Tracy
Ratuj nas, Supernianiu! Czyli Maluch Znów Rządzi Autor:Mordarski Michał Daniel
I Ty Możesz Mieć Super Dziecko Autor:Zawadzka Dorota
Dzieciozmagania Autor:Cooke Kaz
Moje Dziecko. Jak Mądrze Kochać i Dobrze Wychowywać Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Dziecko od 1 Roku do 3 Lat Autor:Bacus Anne
Dyscyplina bez krzyku i bicia Autor:Wyckoff Jerry

Z góry dzieki za pomoc!

Niestety nie pomoge :( ale dodam od siebie, że nie ufam tej Zawadzkiej bo jak można reklamować margaryne dla dzieci!!! Masakra!
 
Cześć,
Ja tylko na sek.
Chce sobie kupić książke przez internet, ale nigdzie nie ma dokladnych opisów. Czy któraś z was czytała jakąś z tych książek? Nie moge kupić wszystkich, a interesuje mnie dokladnie jak postepować z nieposłusznym dzieckiem.

Moje dziecko. Część 1 Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Język Dwulatka Autor:Hogg Tracy
Ratuj nas, Supernianiu! Czyli Maluch Znów Rządzi Autor:Mordarski Michał Daniel
I Ty Możesz Mieć Super Dziecko Autor:Zawadzka Dorota
Dzieciozmagania Autor:Cooke Kaz
Moje Dziecko. Jak Mądrze Kochać i Dobrze Wychowywać Autor:Zawadzka Dorota, Stanisławska Irena
Dziecko od 1 Roku do 3 Lat Autor:Bacus Anne
Dyscyplina bez krzyku i bicia Autor:Wyckoff Jerry

Z góry dzieki za pomoc!

Ja mam jezyk dwulatka mogłam bym Ci pozyczyc na jakis czas:)
 
Asencja- Język dwulatka polecam! Jestem w trakcie czytania. Książka otwiera oczy na pewne rzeczy których nie dostrzegamy:) W Realu na grochowskiej w księgarni Weldbild kupiłam ja za 15 złotych w promocji przeceniona z 32 chyba[h=3][/h]
 
reklama
Do góry