reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Lena wspolczuje, ale pomysl jak go wymeczysz jak wroci:) oby szybko zlecialo
Koriander szkoda ze tego ogniska nie mialas wczesniej jak ze swoja dynia walczylam, a to maslo dyniowe dobre? brzmi apetycznie
ja ciagle mam ochote na kielbache z ogniska, co do wiesci to pewnie dowiesz sie jako pierwsza bo mam twoj nr w komorce:-)
na-tuska &&&& zacisniete, kontrol?
Milka zdrowka dla chlopakow

ja dzis sie po lesie nalazilam, piekna pogoda jeszcze byla, w czasie spacerku niezle mnie skurcze meczyly ale po odpoczeciu wszystko przeszlo wiec dalej czekamy
 
reklama
koriander a dziekuję :) dzieciki maja jakiej szmery na serduszkach, Emilka wikększe Filip mnniejsze niby nie grozne (cokolwiek to znaczy0 ale chce isc sprawdzic, najgorsze jest to ze wyszlo to przezprzypadek jak bylo zastepstwo w przychodni ;/ nasza lekarka nic nie słysząłam i nie słyszy apotwierdziło mi to juz kilku lekarzy ;/

Lena swoją droga to nasza bb-kolezanka, miałam okazje ja poznać, spedzac swietnie czas... brakuje mi jej strasznie mimo ze znałysmmy sie tylko 6 miesiecy ;/;/ na wątku pozegnaniowym jest jej ksiega kondolencyjna :(:( i dzieki w jej imieniu za swiatłeko :) dzisiaj ma urodziny :( miałysmy je raze wyprawiac :(

zyrasffko moi tez jedzeniowe dno :( od tego wymyslanie bieganie za nimi z cztymkolwiek juz mi niedobrze ;/;/ dlaczego wszytskie dzieci moga jesc przybierac normalnie na wadze a moi musza byc inni?
sorki ze pytam a co jej się stało??


Kasiek uwielbiam świeta;)
 
czesc dziewczyny;)

szkoda ze weekend sie konczy, a od jutra znow zwariowany tydzien

byłam u kolezanki w szpitalu, ktora jest w ciazy z blizniakami, juz na wylocie bo 37 tydzien, rety, ale jest dzielna, polowe ciazy lezala w szpitalu i teraz tylko czeka, az sie porod zacznie, ja bym oszalala w szpitalu tyle czasu

natuska kciuki zacisniete za jutrzejsza wizyte u lekarza,


a moja przyjaciolka ( ta z nowotworem) miala pobierane komorki do przeszczepu przez 2 dni i ciezko to zniosła, dostała tężyczke i dopiero jak zaczela sie dusic to podali jej wapń dożylnie,

iwka nalewka kukułkowa... mniammmmmm moge sprobowac?

koriandermielismy sie juz starac przed wakacjami, ale ciagle to odwlekamy z miesiaca na miesiac, bo nie ma dobrego momentu, a jak staraliśmy sie o Kubusia to troche czasu upłyneło, zobaczymy ile tym razem potrwa staranie ;) a Ty planujesz kolejnego dzidziuśka? ;)

izia super jest Twoj synek!

kasiek trzymam kciuki
 
Kasiek ja mysle o czyms takim Werkbank und Holzbox 2 in 1 - myToys.de
ostatnio ciagle wlazi pod krzesla, suszarke, stol i naprawia
my kiedys nawet rozwazalismy czy Lili tez nie kupic :-p zawsze jak idziemy do znajomych co maja synka to wszystkie narzedzia mu wyciaga i wali mlotkami. Chyba Piotrus Kajdusi ma tez cos podobnego


mama kubulki bardzo duzo sil zycze twojej kolezance..mam nadzieje ze dobrze zniesie reszte badan i lecznie :-(
Co do dzidziusia to my tam nic nigdy nie planujemy, na razie sie nie zastanawiamy nad druga dzidzia, moze w przyszlym roku ;-)
 
Ostatnia edycja:
my kiedys nawet rozwazalismy czy Lili tez nie kupic :-p zawsze jak idziemy do znajomych co maja synka to wszystkie narzedzia mu wyciaga i wali mlotkami. Chyba Piotrus Kajdusi ma tez cos podobnego


mama kubulki bardzo duzo sil zycze twojej kolezance..mam nadzieje ze dobrze zniesie reszte badan i lecznie :-(
Co do dzidziusia to my tam nic nigdy nie planujemy, na razie sie nie zastanawiamy nad druga dzidzia, moze w przyszlym roku ;-)

Jakbym Gaję widziała:)
 
ok spoko przepraszam jeżeli zadłam ból:(

nie chodzi o bół, tylko oinformację konkretną, to nie miejsce zeby pisac o takich rzeczach...
\

mamakubulki zdróka dl aprzyjaciółki,niech wszytsko dzielnie znosi i organizm szybko sie regeneruje :tak: trzymam kciuki za staranka :-D u nas bez starań zbednych, dwójka planowana tak jak zawsze chciałam :-)

koriander ale fajny ten wartsztat :) tylko ze moi by sie pozabili :-D im ciezsze zabawki tym dalej lataja :-D
 
reklama
Natuska Kasiulka trzymam kciuki

W kwesti spania :)) ja dzis spalam do 8.30 ale budzik nastawilam na 7 !! wylaczylam go i poszlam dalej spac maz spal z Olafem u niego a ja w pokoju z Erciem , wyspalam sie ale potem wszytsko na zdwojonych obrotach :)
 
Do góry