reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Hej
Pisze do was z pewnym zapytaniem, bo ja juz niewiem czy tak jest tylko u nas czy czesciej sie to zdarza.

Moj Kacper ciagle gdzies uderza sie w glowe- to tam sie przewroci, to tam spadnie. Jest strasznie ruchliwy wszedzie go pelno. Martiwe sie o ta jego glowke:( boje sie ze przez takie upadki i uderzenia moze w przyszloscie cos wyniknac:( tfu tfu tfu

doradzcie prosze
 
reklama
hej:)jestem u nas nie ciekawie ale nie bede sie rozpisywac..Gaja juz doszła do siebie a 29 jedziemy na rezonans:(Uwazajcie na głowy dzieciaczków;)
 
Hej
Pisze do was z pewnym zapytaniem, bo ja juz niewiem czy tak jest tylko u nas czy czesciej sie to zdarza.

Moj Kacper ciagle gdzies uderza sie w glowe- to tam sie przewroci, to tam spadnie. Jest strasznie ruchliwy wszedzie go pelno. Martiwe sie o ta jego glowke:( boje sie ze przez takie upadki i uderzenia moze w przyszloscie cos wyniknac:( tfu tfu tfu

doradzcie prosze
Witaj, wiesz co no tutaj raczej za dużo nie mozna doradzić... powiem ci jedynie tyle ze mój średni synek -Daniel był taki. Ale mu to przeszło:tak: jest wszystko raczej oki, wiec nie martw sie na zapas moze=obserwuj. :tak:


Witam sie.
MamaKubulki wspołczuje! a jak dzisiejsza nocka???? :( bidulek ehh...
Lena :****

Ja sama z wdomu z dziecmi, maz w pracy ;P porazka nie lubie takich weekendów ;]
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny kochane

u nas nocka ok,tylko 3 razy do niego wstawałam, teraz lezy i marudzi, bardzo goraczkuje, caly czas na lekach przeciwgoraczkowych, bo inaczej to tylko lezy i jęczy-straszny widok
dzis jest 3dzien od momentu w ktorym zaczal brac antybiotyk, wiec mam nadzieje ze wreszcie sie poprawi,dziekuje Wam ze jestescie

lena trzymam kciuki zapomyslne badanie

mimi kochana, Ty wciaz w dwupaku? widocznie nie mozecie sie ze soba rozstac;)

Liza ja tez nie lubie byc sama,głowa do gory,w weekend szybko minie;)

natalia to normalne, ze dzieci czasem sie przewracają, chyba nie masz na to wpływu, trzeba tylko je pilnowac w miare mozliwosci, boco innego mozna zrobic? przeciez w kasku nie beda dzieciaki chodzic po domu ;)

milej niedzieli dziewczynki;)
 
mama kubulki Szybkiego powrotu do zdrówka- już się Kubuś dość namęczył.
eagle Mam nadzieję, że remont sprawnie pójdzie i już niedługo do nas wrócisz.
lena Co się działo z Gają? Upadła?
mimi Już jesteś w szpitalu? Będzie wywoływany poród? Czy może już jesteś po porodzie? Czekamy niecierpliwie na wieści.
milka Przemęczasz się:-( Pewnie się wystraszyłaś za kierownicą. Przez kilka sekund może się wiele wydarzyć. Nie raz po ciężkim tygodniu stwierdzam, że mamy za mało urlopu. Gdyby każdy mógł sobie pozwolić np. na tydzień urlopu w każdym miesiącu, pracowałby efektywniej i byłby mniej zmęczony. Staraj się sypiać trochę więcej. Nawet kosztem bb:-p
Czasem mi się wydaje, że Emilka zezuje prawym okiem, jak skupia wzrok na czymś w bliskiej odległości na wprost. Okulistka nic nie stwierdziła, więc może to ja się doszukuję czegoś, czego nie ma:-p W każdym razie mam teraz zaklejać naprzemiennie oczy Emilce i obserwować, czy jest różnica w jej zachowaniu w zależności od tego, które oko jest zasłonięte.
Liza P. praktycznie od ponad tygodnia nie ma. Może to i lepiej, bo im więcej osób w domu, tym bardziej napięta atmosfera:sorry: Ostatnio iskrzy się od emocji- 7 osób pod jednym dachem, więc to nic dziwnego;-)
Wczoraj miałam mieć wolne, ale popołudniu zadzwoniła koleżanka z prośbę o zamianę w pracy i w rezultacie to dziś mam wolne:-)
natalia Emilka nie upada zbyt często na głowę, już dosyć pewnie się porusza.
 
Hej
Pisze do was z pewnym zapytaniem, bo ja juz niewiem czy tak jest tylko u nas czy czesciej sie to zdarza.

Moj Kacper ciagle gdzies uderza sie w glowe- to tam sie przewroci, to tam spadnie. Jest strasznie ruchliwy wszedzie go pelno. Martiwe sie o ta jego glowke:( boje sie ze przez takie upadki i uderzenia moze w przyszloscie cos wyniknac:( tfu tfu tfu

doradzcie prosze

No Hania też ostatnio zaliczyła parę upadków i parę razy uderzyła się w głowe, myślę że to jest niestety nieuniknione. Trzeba jednak zawsze po takim upadku obserwować dziecko

hej:)jestem u nas nie ciekawie ale nie bede sie rozpisywac..Gaja juz doszła do siebie a 29 jedziemy na rezonans:(Uwazajcie na głowy dzieciaczków;)

A co sie Lena w ogóle stało? :-(
 
Lena - co się stało!!!??? mam nadzieję,że z Gają już ok i wyniki będą dobre!!
natalia - moja też się wciąż przewróci i często uderzy w główkę...ale to nieuniknione z takim roztrzepusem.....
mama kubulki - zdrówka dla Kubusia i dużo sił dla Ciebie!!!!

a ja mam leeeniaaaaaaa
 
reklama
Do góry