reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

zyrraffka bardzo bym chciała ale niestety jeszcze nie....
dzisiejsze usg dobre, wody czyste,przepływy dobre. w niedziele mam być przyjęta na oddział bo już 8 dni po terminie będzie. przeraza mnie to czekanie z dala od Zuzy. moje dziecko się nie śpieszy....


Lenka jak tam Gaja?
 
reklama
Witam

Mimi zycze zeby to juz byla ta noc :))

Agusia dasz rade :)

Olvip a ty jak sie czujesz chorobsko minelo?

Milusia za chwile i szymus wroci do normy

Perfekta Eagle ma zepsuty komputer

Koniczynka szanse sa zawsze tylko jakies marne ostatnio, cv wysylamy caly czas odpowiedzi sie zdazaja ale bez rezultatu, jesli znajomy meza wygra przetarg to wroci do zawodu na razie wygral ale sa odwolania, dziekuje za pamiec . A ubranka nie da sie wyprac ?? az takie trwale plamy?

Moi chlopcy dzis kozystajac z wolnego dnia taty jezdzili w 3 na rowerach Erykowi sie strasznie podobalo:)
 
Hejka

mimi kurcze juz 41tc! ale uparciuszek w brzuszku siedzi ;) jutro niedziela,trzymam kciuki by jednak dzis Cie wzieło ;))) :*

U nas nad ranem bylo 2 stopnie tylko! ale na dwór idziemy kolo 9:30 a co tam, bedzie sie lepiej oddychac ;) trzeba korzystac ze słoneczka, z ostatnich takich jesiennych promieni....
Miłego dniaa!:*
 
kobietki czy któraś z Was miała wywoływany poród oxy? jejuuu tego się boję...

miłego dnia! u nas śliczna pogoda. póżniej idę co centrum handlowego połazić ostatni raz :-)
 
Dzień Dobry!!!
mimi - kochana, co Ty tu jeszcze robisz!!!???? Biedactwo nasze....Przypomina mi sie moje narzekanie jak mojej Polci sie nie śpieszyło.... :-D....Ja miałam podana oxy....ale byłam juz w trakcie porodu....tylko wolno szło rozwarcie więc mi podali w celu przyspieszenia....Nawet nie wiem czy pomogło czy nie....i czy była w ogóle jakaś rożnica.....Trzymam kciukasy za Was dziewczyny.....Może coś dzisiaj się ruszy????

A moje dziecko dziś mnie znów wzruszyło.....Nie chciała żeby tata ją karmił....tylko stwierdziła że "siama"....i wypiła całą butlę mleka 230ml do dna w ciągu 3 minut....po czym oddała butlę i mówi do mnie "sjusju"...Posadziłam ją na nocnik i po 10 sekundach siuski były juz w środku.....Moja zuch dziewczynka!!!! Acha i w końcu ruszyły nam się ząbki ...Przedwczoraj przebiła się górna prawa dwójka a lewa przebije się lada dzień!!!!!
Wszystkim miłego dnia życzę....My jutro mamy "wychodne"....U P. w pracy organizowana jest Afternoon tea....Impreza w sumie dla dzieci....ale fajnie będzie się troszke rozerwać no i Polcia poszaleje z innymi dziećmi......
 
witam się i ja sobotnio,

dzisiaj czeka mnie rajd po sklepach, trza sobie jakaś ciuch z okazji chrzcin za tydzień strzelić;-);-)
Z nowości u nas to udało nam się odsmoczkowac Majusie i nie sądziłam, że nam tak łatwo to pójdzie:szok::szok: w zasadzie zajęło nam to jeden dzień, w pierwszą noc zanim zasnęła płakała 15 minut, pierwsze dzienne spanie płacz 10 minut, a wczoraj wieczorem zasnęła w ogóle bez płaczu:-) szykowałam się na jakąś tygodniowa batalię z płaczem a tu widać smoczek nie był jej tak potrzebny ;-)

Perfecta - jak zdrówko? mam nadzieję, że już lepiej:tak:

koriander - jakie plany na weekend?:-) planujesz jakieś ciacho?:-D

agusia - śliczny ten tój Konradek:tak::tak:

konniczynka - kiedy wrócę do pracy wyjasni się w najbliższym czasie;-) profilaktycznie byłaś z Emilką u okulisty?

sealet - fajnie, że do nas zajrzałaś, pozdrawiam:-)

Kasiek - miłego pobytu:-)

olavip - placek się udał?;-)

ewelinka - udanej zabawy:-)

iwwka - piękny spadek wagi, jakaś szczególna dieta?

mi-mi
- ja miałam tak jak Agi podawaną oxy podczas porodu, by przyspieszyć akcje porodowa, nie powiem po jej podaniu skurcze były bardziej bolesne, trzymam kciuki, żeby samo się ruszyło i wywoływanie było niepotrzebne, może jak pochodzisz po galerii to da efekt:-)

Agi - zdolna Polcia, brawo!!

Miłego weekendu wszystkim:-)
 
Ostatnia edycja:
hejka:)
Milka - dzięki, choróbska już nie ma na szczęście!
Gosiagro - udał się:-) na szczęście hehe. Gratulujemy odsmoczkowania!! no i udanych zakupów!
Perciu - jak tam się czujemy dziś?
Agi - o kurcze ale się Pola rozwija w zawrotnym tempie hehe:)
Mi_mi - ja miałam mieć wywoływany, ale w nocy dzień przed planowanym wywoływaniem samo się zaczęło:tak:
 
reklama
mi_mi Podobnie jak Agi i gosiagro miałam oxy podaną w czasie porodu, bo akcja nie postępowała.
milka Mam nadzieję, że z pracą się ułoży po waszej myśli, a ty dalej pracujesz do późna w nocy?
gosiagro Po porodzie dostałam skierowanie do poradni zeza ze względu na niedotlenienie okołoporodowe, które mogło być przyczyną zezowania (dużego przy badaniu przez neurologa po porodzie)i wad wzroku. Teraz byłam na kontroli- i wydaje się, że jest wszystko ok. Teraz jeszcze mam z nią poćwiczyć zasłanianie oczu i za pół roku znowu do kontroli.
Emilka też już jest bez smoczka. Ale za to się wcześnie domaga wyjęcia rano z łóżeczka, bo się jej tam nudzi bez smoczka- do niedawna potrafiła godzinę po przebudzeniu bawić się jeszcze w łóżeczku smoczkiem:-)
Pochwal się później kreacją:-)
Agi To się zapowiada kolejne ciekawe popołudnie dla Polci:tak: Emilka daje mi znać, że zrobiła kupę, więc może też niedługo zaopatrzę się w nocnik;-)

Emilka wciąż chora, katar jakby mniejszy, ale za to pojawił się większy kaszel. Zastanawiam się, czy nie przetrzymać jej w domu, ale szkoda mi ładnej pogody.
Godzinkę już spędziła na podwórku, a teraz chciałam wyjść na dłużej.
 
Do góry