reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agusia - wielkie gratki!!! :)

Perfecta - witaj kochaniutka!!! ależ Jasiu uroczy!!! :) przystojniaczek malusi ;)

Kochane, potrzebuje jakiś przepis na obiad BEZMIĘSNY!!! Help!!!!!!!!!!

edit:
Kajdusia -
chętnie bym przyjechała na koncert, szkoda że to tak daleko!

Liza
- szybkiego powrotu do zdrowia... współczuję

Koriander
- do 9:30?? zazdroszczę... u nas pobudka o 7 a w nocy mało snu... :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane, potrzebuje jakiś przepis na obiad BEZMIĘSNY!!! Help!!!!!!!!!!
ja wczoraj zrobilam leczo bezmiesne - ciach ciach tylko trzeba duzo kroic :shocked2:

Kajdusia ja bym z checia poszla na koncercik :-) Fajnie z tym tancem, tez marze o tym zeby sie kiedys nauczyc.. TRAFil ci sie jakis dobry partner:-p czy losowo za kazdym razem?
 
Hej
Przepraszam ze nie nadrabiam i nie odpisuje nic....
Hania przyniosła z zerówki przeziębienie i tak ona w zeszlym tyg zaczela w czwartek ale ona to lekko przeszla i juz zdrowa a mnie od dwóch dni łamie a dzis to juz porazka:(((( Daniel i Miki tez chorzy, mąż tez... mówię wam tragedia.... oby szybko przeszło.......:(((( buziaki :*
Zdrówka dla Was;-)

Kochane, potrzebuje jakiś przepis na obiad BEZMIĘSNY!!! Help!!!!!!!!!!
To może kotlety z ziemniaków z sosem???
 
Liza- dużo zdrówka dla Twojej rodzinki!
Perfekcia- Jasiek świetny, przystojniak :-)
Kasiek- moja rodzina lubi w "piątki" na szybko makaron w sosie pomidorowym z ziołami i tartym serem :tak:
Koriander- właśnie, że to są zajęcia tylko dla pań- pt. "kształtowanie sylwetki poprzez gimnastykę i taniec"- 90 min- z czego 45 min to gimnastyka- głównie stretching, a drugie 45min- tańce latynoskie. Dla mnie bomba- własnie takiego czegoś szukałam :tak:
 
Czesc laski kochane:*
Ja Was czytam ale takimi urywkami że nie mam czasu odpisywac:zawstydzona/y:
My już bylismy zdrowi parę dni i tu znów bach!katar, kaszel itd...wrrrrr:wściekła/y:

Koriander
:* kiedys bedziesz bawic sie na moim weselu:-D zobaczysz:tak: będziesz moim gosciem nr1!!!!:-D :-D

Perciu
fajnie że se odpoczęłas a Jan to przystojnak;-)
Gosiagro jak fajnie własne M,,,,,,,,,,,<zazdrosci>
Kajdusia załatwi mnie limuzyne z kierowcą to zapakuje bliźniaki i wpadnę:-D ciekawe kto da większy koncert oni czy Ty:-D :eek: :-D
Liza współczuje!zdrówka
Agusia ogromne gratulacje!!!
kasiek może jakaś rybka??
Żyrafka jeju jak przykro czytać ze Łuki płacze:/oby szybko mu przeszło:/:tak:
mama Kubusiazdrówka:tak:
zdec udanego urlopu!!!!!!!:cool2:
mi mi na porodówkę marsz:-D:-)
 
Perfecta jakiego masz małego przystojniaka w domu!! jest świetny. A rozprawa dopiero we wtorek za tydzien- napewno zdam relację. Boję się choć sprawa wydaje się wygrana z mojej strony, ale mój pracodawca to cwaniak i straszny ch.. i boje sie ze cos wymysli a ja ze stresu nie bede umiala sie odnaleźć!
Mimi wspólczuje z powodu taty ;/
Zyrafka- Kochana nawet nie chce sobie wyobrażać jak Ci ciężko, wspólczuje tej sytuacji ze żłobkiem, trzymam kciuki za Was!!!
Zdec- wypoczywaj!! udanego urlopu!!
Kasiek- Damiś jest przecudowny!!
gosiagro - jakie pyszności pieczesz, aż mi ochoty narobiłaś!! mniam, super że już z mieszkankiem kończycie.
MAma Kubulki- Zdrówka dla Kubusia!
Klementinko- nie pomogę z dynią ale sama bede szukać jakiś przepisów bo od sąsiada zza płotu dynie się do nas przedostały i mam chyba ze 3 takie ogromniaste. Tak jakPercia pisala dzisiaj na DDTVN gotowali z dyni i na necie napewno beda przepisy
Agusia- Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Liza zdrówka dla całej rodzinki!!
milusia zdrówka dla dzieciaczków!!!!
koriander wow ale długo spaliście. My dzisiaj też długo bo do 8 :)) a normalnie jest 5.30 - 6.00 więc Natuś zaszalał :)
Lena jak Gaja??
Milka moi teście właśnie dzisiaj wracają z tygodniowego pobytu w turcji, czasem mi sie wydaje że to że Natan ostatnio nie chce jeśc to z tęsknoty za nimi :)

troche nadrobiłam bo brzdąc śpi :) ale pewnie zaraz bedzie pobudka bo już godzinę drzemie a na niego to i tak dużo. Z jedzeniem troche lepiej, tylko mleka nie chce, butlę z checia złapie i do buzi ale ścisnie smoczek i nie chce ciągnąć.
 
Ostatnia edycja:
gosia - już się doczekać nie mogę spacerków :D

koriander - rzadko pisze bo rzadko mam czas na komputer :) jak nie jestem w pracy to u teściowej (a u niej nie bede na kompie siedziec bo nie wypada - chociaż czasami mi się zdarza jak choćby teraz :p), jak mąż w domu to wybywamy na spacerki wieczorne albo na zakupy i tak mija dzień. Jak Julka idzie spać to albo gadamy z mężem o sprawach zaległych albo padnięci też idziemy spać :) i tak się moje życie kręci... Szczerze to póki co wykorzystuje pogodę i chce jak najwięcej czasu z julką spędzać na spacerkach póki mam taką możliwość (praca na 1/2 etatu).

agusia - gratulacje!!!!

zdec - udanego urlopu.

perfecta - ale masz przystojnego faceta w domu <ccciiiaaachhhooo> :)

Lena - jak Gaja się czuje??
 
reklama
czesc dziewczyny, wpadlam sie tylko przywitac
dziekuje ze pamietacie o moim Kubku, dzieki temu pewnie szybko wyzdrowieje ;)

u nas kiepsko, Kubuś taki chory, gile po kolana, placze, nic nie je, a co wypije to zwymiotuje, chyba z 6 razy juz go dzis przebieralam, nawet jak poszlismy na chwile si eprzewietrzyc to w wozku zwymiotowal, na 15 ide do pracy, a noc do bani, ledwie zyje

mam nadzieje ze u Was lepiej
sciakam Was mocno, chorowitkom zdrowia i mamusiom tez (Liza)

zyrafka wiesz wydaje mi sie ze złobek to nie ma moje nerwy.... chyba bedzie jednak niania
iwka oki, to jakos sie umowimy, czekam na info ;)
agusia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale fajnie, masz juz za soba drugi porod ;)

super, to juz nasze 2 czerwcoweczki sie rozpakowały ;) a ile mamy dziewczyn w dwupaku?


mua milego dzionka

edit: perfecta jaś jes ekstra!
 
Ostatnia edycja:
Do góry