reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie my dzis spedzilismy dzien w Uatroniu nad Wisla woda lodowata ale Eryk sie taplal az milo

Olavip gratuluje zeba, u nas dla odmiany podrapany nos w piatek Erko upadl w parku chodzil po gumie wypadl buzka na beton wyglada jak by mial brudny nos

Agi Mamakubulki gratuluje zabkow

Milusia niech mi ktos jeszcze powie ze nie ma czasu dziecka nocnika nauczyc !!

Agast troche dali plamy w tej Turcji ale Turcja mi sie tez tak wlasnie kojarzy jak pisesz. Jaka Hania ma wade wzroku? bylkyscie na bilanie? u nas cos cicho z bilansem ktos ma kierowac szkola albo przedszkole ale na razie nikt sie nie odzywa, Poslalas Hanie do szkoly czy zostala w przedszkolu?

Eagle remontu koniec ? ale masz fajnie z tym spiochem
Jasiowi wysylamy buziaki
 
Cześć kochane moje! Wpadłam się tylko zameldować... jesteśmy od wczoraj w Mielnie! Jest SUPER!!! jak znajdę więcej czasu i chęci to napiszę więcej! Pozdrawiam i całuję każdą z osobna!!! :)
 
Milka- byliśmy u okulisty bo Hania ciagle mrugala. Zawsze chodziliśmy państwowo i lekarka mówiła ze to alergia i przepisywala krople, które nie bardzo pomagały.. Teraz poszliśmy prywatnie i lekarka się nadziwić nie mogła co za debilka te krople nam przepisywala. Zrobiła jej badanie takie ze miała czytać literki na podswietlonej tablicy i 3 dolnych rzędów nie widziała a potem zakroplila jej atropine i po 30 min miała badanie komputerowe i wyszło +2,25 na obu oczkach.
Na bilansie jeszcze nie bylysmy i dobrze ze mi przypomnialas to zadzwonie jutro bo i Jagode trzeba zaszczepić. A i Hania do zerówki przedszkolnej idzie,a Twój syn?
 
Ja tylko melduję, że jestem już w Bydgoszczy. Ostatnie dwa dni miałam tyle pracy, że wróciłam teraz do domu potwornie zmęczona... Ale najważniejsze, że dzieciaki sie jodu nawdychały...:-)
Pa dziewczynki , ide do wytęsknionej wanny i spać...
 
reklama
Hej....
U nas imprezka udana....Krótka fotorelacja bo zaraz spadamy odebrac paszport Lusiaka...... na spacer...bo pogoda pinkna.....
 

Załączniki

  • DSCF8891.jpg
    DSCF8891.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF8877.jpg
    DSCF8877.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCF8907.jpg
    DSCF8907.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 54
  • DSCF8857.jpg
    DSCF8857.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF8809.jpg
    DSCF8809.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 54
  • DSCF8810.jpg
    DSCF8810.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCF8830.jpg
    DSCF8830.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 52
  • DSCF8847.jpg
    DSCF8847.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF8913.jpg
    DSCF8913.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 49
Do góry