reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

witajcie ja też z doskoku tylko, czasem poczytam co nieco ale to po łebkach i na więcej nie mam czasu
rozpoczęliśmy wstęp do remontu i tak dopołudnia próbuje coś ogarnąć i poskładać, popakować ( ale przy dzieciakach to za bardzo się nie da bo zaraz chętne do pomocy)
popołudniu jak mój A. wraca z pracy to razem z ojcem działają
Na dziś w planach wyburzenie jednej ścianki, zdemontowanie kawałka podwieszanego sufitu na przedpokoju i wybicie ściany pod drzwi ale nie wiem czy im się uda bo przy takiej pogodzie nie mamy za bardzo gdzie się ewakuować z dzieciakami, no nic zobaczymy jak to w praniu wyjdzie

co do pogody to nawet się nie wypowiadam bo taka jest rewelacyjna :baffled:

Nadika doczytałam nie ma jak takie wsparcie ze strony bliskiej osoby, ale jestem za tym że chyba warto spróbować niz później żałować że się nie spróbowało
fajna fotka z kiciusiami
Lena jak Gajusia? cos mało zaglądasz ostatnio

Emalia fajnie że mimo to udało się poskładać te papiery, tera ztylko poczekac na decyzję i będzie ok

dorotka nie miałam okazji wcześniej napisać Ignaś jest słodziuchny a z tymi włoskami to taki miodzio do schrupania

Klementinka super że po wizycie wszystko dobrze i dzidzia całkiem spora już, a imie juz wybrane dla potomka?

Milusia ja chyba tez zapisze się do klubu staruszek bo nie załapałam co to ten "bujak", co do nocnika ja się jeszcze wstrzymuję, starsza córa miała cos ok półtora roku jak podjęliśmy próbę z nocnikiem, szło kiepsko więc kupiliśmy nakładkę na kibelek i załapała w niecały tydzień, na początku wysadzałam ją bardzo często, później pytałam czy chce siku? aż zakumała i sama zaczęła wołać, oczywiście po każdym większym czy mniejszym sukcesie "taniec radości, mała nagroda itp" po jakimś czasie prosiła tyko żeby jej włączyć światło w łazience, wydaje mi się że starsze dziecko szybciej załapie o co chodzi i rodzice mają mniej stresu z nauczaniem

Izia piękny ten bukiet, masz talent babo jak nie wypieki to takie cuda tworzysz, jakie masz jeszcze zdolności o których nie wiemy?

Avena, Asencja mój też podejmuje próby rozpaczliwego wymuszania z płaczem na podłodze - oby szybko mu to przeszło

mama Kubulki moje dostały kaskę i ubranka, plus jakieś pamiątki - kartki, Asia łańcuszek z medalikiem

Kasiek dobra i ta stówa a ja poszło z leżaczkiem też poszedł?

Zyraffka o jaka zmiana fotki, równie śliczna co poprzednia, pochwal się koniecznie new kolor na włoskach:tak:

Agi kochana nie przejmuj się na zapas, zobaczysz że będzie dobrze jak tyle ciotek będzie trzymało kciuki, a Ty też sobie robiłaś?

koriander znów winko?????? ktoś tu chyba nadrabia;-)

Lencja świetna piszczałka z Nelci, ja pisków mojego też jakoś nie mogę nagrać bo jak tylko zauważy to pędzi do aparatu czy telefony żeby sie pobawić

Olimpia72 witaj i zaglądaj częściej, napisz co tam u Was? jak Jędrzejek i reszta?

Gosiagro trzymamy kciukasy i za Waszą wizytę lekarzową ( teraz to już chyba nic w domu nie zrobie jak ręce zajęte:-))
to jest porażka na NFZ terminy takie że szok a prywatnie do tych samych specjalistów można iść od ręki, chyba nie tak powinno być

Perfecta napisz proszę jakie to były farby do włosów o których wspominałaś, tak mnie coś naszło żeby zrobić sobie kolor a nie baleyage jak od dłuższego czasu ( coś bym pokombinowała na łepetynie:-))

Lizka nie wiem czy to przypadek z tym mlekiem, mój dostaje na noc na 250 ml wody 8 miarek mleka i 3-4 miarki kaszy a z nockami jest różnie, raz obudzi się tylko jeden raz i dostanie smoka i śpi dalej do rana a innym razem przebudza się co 1-2 godz, oby u Was podziałało

buziaki dla 13 miesięczniaków Igusi, Majeczki, Kasi, Juleczki, Michalinki i Ninki
 
Ostatnia edycja:
reklama
eagle piekne fotki i dzieciaczki! naprawde jest mala różnica tylko w wielkosci! a tak to nic sie nie zmieniają do tego starsznie podobni do siebie!;-)
 
Łuki zakatarzony i nie pospaliśmy, okropna noc.
Dzisiaj marudny bidulek i moja cierpliwość wystawiona na próbę.

Kolor nie wyszedł na szczęście czerwony, bo mam ciemne włosy, jest bordowo brązowy, w słońcu fajnie wygląda, ciężko wytłumaczyć, pokażę dopiero w sobotę bo nie ma mi kto fotki strzelić, Łukasz jeszcze się nie nauczył jak robic zdjęcia:laugh2:

kasiek- ja kac? jest? fajnie ze sobie wyskoczyłaś na drina, od czasu do czasu trzeba

gosiu- trzymam kciuki, napewno wszystko jest w porządku!a Majeczka będzie odważna

nadika- super atrakcje mieliście:)

perfecta- chyba też sobie magnez kupię bo nerwowa jestem strasznie

eagle- powodzenia w remoncie, oby szybko wam posżło bo to nic przyjemnego. Jak miło popatrzeć na takie zdjecia, porównac:))

gosiagro- to do roboty:-D:-D:-D:-D

widzę, ze czerwcówki odważne kobiety i szybko na drugie się decydują:-)

Jutro jadę z Łukaszem do Świnoujścia busem, już się stresuję ale musze iść na zebranie do żłobka a Łukasza zostawiam u mężą siostry.
 
Jestem i Ja :tak:
W miarę wyspana, choć juz z rana miałam tel Z zusu. Babka dzwoni i prosi mojego św. pamięci eksa. Jaj jej powiedziałam ,że ... to przepraszała, bo tam napisane miała ,że chodzi o rente. Ja mówie jej ,że i owszem , ale dla dziecka. Wrrrr..... Bidulka nie mogła odczytac nazwy zakładu z jednego świadectwa pracy. dałam jej numer do teścia , bo on lepiej zorientowany.

Olimpia- kurcze, fajnie ,że się odezwałaś. pisz co u Was???
Gosiagro- trzymam kciuki. Będzie dobrze.:tak:
Agi- jestem z Wami. Wyniki muszą być dobre. Nie ma innej opcji:tak:
Eagle- fotki powalające. Pięknie widać jak dzieciaczki nam rosną.

Perciu- najlepsze życzonka dla Jasiańka, spóźnione ale jak najbardziej szczere. ( nie wiem jak to się mogło stać ,że nie złożyłam? :zawstydzona/y: )

Wszystkiego najlepszego dla miesięczniaków: Majusi, Igusi, Michalinki, Ninki,Juleczki!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Eagle- Aż mi łlezka poleciała!!!!!!!!!!!!!11 Boże jakież te zdjęcia sa piękne!!!!!! Wzruszające i takie przesłodkie! Kochana te farby to loreal Majiblond , Luo Color i inoa w żelu. Tylko musisz wziąć pod uwagę że troszke cierpliwości musisz mieć by "odejść
" tak do końca od balejage'u .:) Podziwiam za remont:) I kup też sobie Magnez plus b6 :p:)
Zyrafko- Zdróweczka dla Łukaszka!
 
reklama
Eagle - ale śliczne te foteczki!!! ;)

O dziwo nie ma kaca, ale tak mi się pić chce że już od rana, a wstałam dopiero o 9, wypiłam 2 litry!!! :D Moje dziecko właśnie gada ze ścianą ;) dzwoniła do mnie ta dziewczyna co była wczoraj po ubranka że ona chce jednak ten leżaczek mimo uszkodzenia, więc opylę jej za 50zł... dobre i to! ;) w ogóle dzwoniła do mnie i dziękowała bo tak bardzo jej się te ciuszki podobają!!! a tak w ogóle to okazało się że jej mąż to sąsiad mojego męża, jak mieszkał z mamuśka, czyli moją teściową, ale ten świat mały...
Miałam iść z kumpelą na spacerek z dziećmi ale pada od czasu do czasu... ale ta pogoda... a miało być ładnie :( do tego pranie wisi na balkonie a ja tylko patrze jak mokną :(
 
Do góry