reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczynki ponawiam pytanie Czy u Was zdarzył się "strajk głodowy" Dalej za nic w świecie nie mogę namówić tego mojego syna by zjdł cokolwiek.... Ani mleka , ani zupki nothing:(

Idziemy na spacer , może świeże powietrze troszke pomoże
 
Dziewczynki ponawiam pytanie Czy u Was zdarzył się "strajk głodowy" Dalej za nic w świecie nie mogę namówić tego mojego syna by zjdł cokolwiek.... Ani mleka , ani zupki nothing:(

Idziemy na spacer , może świeże powietrze troszke pomoże

A podałaś coś do picia? Herbatkę, soczek? Krzyś miał tak tydzien temu (dużo pił, bardzo mało jadł), samo przeszło po 2-3 dniach. Ważne, aby się nie odwodnił.
 
Dziewczynki ponawiam pytanie Czy u Was zdarzył się "strajk głodowy" Dalej za nic w świecie nie mogę namówić tego mojego syna by zjdł cokolwiek.... Ani mleka , ani zupki nothing:(

Idziemy na spacer , może świeże powietrze troszke pomoże

Też czasami tak mamy ale po jakimś czasie udaje mi się mu coś wepchać do buzi... próbuj do skutku!! Powodzenia :)
 
Agentka - tak podaję picie , dobrze że chociaż pić chce
Ok idę na spacer:)
ewela - kosi kosi łapci , Panie Janie , Pani zo zo zo , Siała baba mak , Jedzie jedzie chłop , Kizia mizia
Więcej nie pamiętam dopisze po spacerze
 
no przyszła masa cukrowa - teraz tylko zrobic tort :-)

Dziewczyny jakie piosenki spiewacie swoim maluchom jak je usypiacie?

Idzie niebo ciemną noca albo:

Zaśnij, zaśnij już, małe oczka zmróz. Przytul kotka, lalę misia, czas zabawę kończyć dzisiaj. Małe oczka zmróż, zaśnij zaśnij już.
Śnij o żabce, która prawie, cały dzień się kąpie w stawie i nie boi się bociana, bo jest zawsze przy niej mama. Zaśnij Zasnij już. małe oczka zmróż



Perfecta a jak długo nie chce jeść?? U mnie raz był, jadł ale duuuużo mniej, aż musiałam odciągać mleko.
 
ewela ja śpiewam w okresie aktywności Jadą jadą misie. Do spania to nic jej nie potrzeba, tylko smoczka i tetrę-przyjaciółkę:) I sama usypia;) O właśnie pobawiła się, zjadła i poszła spać:) No i sobie śpi w łóżeczku, a ja teraz mam time dla siebie bo obiad już prawie zrobiony, tylko na patelnię go wrzucić:p
 
reklama
ewela ja śpiewam w okresie aktywności Jadą jadą misie. Do spania to nic jej nie potrzeba, tylko smoczka i tetrę-przyjaciółkę:) I sama usypia;) O właśnie pobawiła się, zjadła i poszła spać:) No i sobie śpi w łóżeczku, a ja teraz mam time dla siebie bo obiad już prawie zrobiony, tylko na patelnię go wrzucić:p
Zazdroszcze:(
 
Do góry